Image
10.6.2014 0 Comments

Xbox One štartuje na Slovensku 5. septembra v cene od 399 eur

xbox-one.jpg V nadväznosti na Xbox Media Briefing na E3 bola potvrdená dostupnosť Xbox One na Slovensku 5. septembra v cene od 399 eur. Každé balenie Xbox One bude obsahovať konzolu Xbox One (500 GB pevný disk, Blu-ray mechanika a Wi-Fi), jeden bezdrôtový ovládač Xbox One a 14-dňové skúšobné zlaté členstvo Xbox Live pre nových členov.

Na trh bude uvedené takisto aj balenie Xbox One s Kinectom v cene 499 eur. Zákazníkom, ktorí sa rozhodnú pre toto balenie, bude umožnený prístup k niekoľkým hrám a zábavným zážitkom dostupných iba pre Xbox vrátane ovládania gestami, biometrického prihlasovania, párovania ovládača, videohovorov cez Skype, okamžitého prispôsobenie používateľského rozhrania, okamžitého skenovania QR kódov a rozšírených funkcií dostupných iba v hrách pre Kinect, ako Kinect Sports Rivals, Dead Rising 3 a Project Spark.

Úvodná ponuka hier pre Xbox One na Slovensku bude obsahovať blockbustre ako Forza Horizon 2 a Halo: The Master Chief Collection, ktorej súčasťou je aj vstup do beta testu mimoriadne očakávaného titulu Halo 5: Guardians.

Medzi ďalšie prednosti Xbox One, ktorý prichádza na Slovensko, sú:

  • Game DVR / Upload. Game DVR zaznamenáva a ukladá najväčšie herné momenty, pomocou Upload Studio ich môžete jednoducho upraviť a zdieľať s komunitou. Môžete zaznamenať posledných 30 sekúnd hrania a tento moment zdieľať s priateľmi.
  • Aplikácie. V Skype, špeciálne navrhnutom pre Xbox One, môžete viesť videohovory s vašimi priateľmi v HD rozlíšení a po prvýkrát viesť skupinové videohovory na vašom televízore.
  • TV na Xbox One. Sledujte televíziu od vášho káblového prevádzkovateľa alebo set-top boxu cez vstup HDMI na Xbox One.
  • Aktualizácie na Xbox Live. Zákazníci si takisto užijú nedávno ohlásené aktualizácie Xbox Live umožňujúce každému prístup k zábavným aplikáciám bez nutnosti zlatého členstva Xbox Live.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dohady: Samsung prinesie prvý skladateľný smartfón v druhej polovici tohto roka

17.01.2017 00:28

Podľa zvestí z Číny má Samsung oficiálne predstaviť svoj prvý skladací smartfón v treťom či štvrtom štvrťroku tohto roka, no presný termín ešte nebol odhalený. Správa pochádza z príspevku na webe Weib ...

Produkty

Opera predstavila Neon. Bude takto vyzerať budúcnosť prehliadania webu?

17.01.2017 00:25

Spoločnosť Opera Software ukázala novú koncepciu svojho webového prehliadač a názvom Opera Neon. Podľa vývojárov vraj ponúka „pohľad do budúcnosti desktopových prehliadačov“. Základom je takisto Chro ...

Produkty

Google používa strojové učenie na zníženie dátovej spotreby pri obrázkoch s vysokým rozlíšením

17.01.2017 00:22

Vlani v novembri Google predstavil technológiu RAISR (Rapid and Accurate Image Super-Resolution). Ide o metódu interpolácie, ktorá má zlepšiť zobrazenie fotiek s nízkym rozlíšením a ušetriť dátové pre ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá