Image
10.6.2014 0 Comments

Xbox One štartuje na Slovensku 5. septembra v cene od 399 eur

xbox-one.jpg V nadväznosti na Xbox Media Briefing na E3 bola potvrdená dostupnosť Xbox One na Slovensku 5. septembra v cene od 399 eur. Každé balenie Xbox One bude obsahovať konzolu Xbox One (500 GB pevný disk, Blu-ray mechanika a Wi-Fi), jeden bezdrôtový ovládač Xbox One a 14-dňové skúšobné zlaté členstvo Xbox Live pre nových členov.

Na trh bude uvedené takisto aj balenie Xbox One s Kinectom v cene 499 eur. Zákazníkom, ktorí sa rozhodnú pre toto balenie, bude umožnený prístup k niekoľkým hrám a zábavným zážitkom dostupných iba pre Xbox vrátane ovládania gestami, biometrického prihlasovania, párovania ovládača, videohovorov cez Skype, okamžitého prispôsobenie používateľského rozhrania, okamžitého skenovania QR kódov a rozšírených funkcií dostupných iba v hrách pre Kinect, ako Kinect Sports Rivals, Dead Rising 3 a Project Spark.

Úvodná ponuka hier pre Xbox One na Slovensku bude obsahovať blockbustre ako Forza Horizon 2 a Halo: The Master Chief Collection, ktorej súčasťou je aj vstup do beta testu mimoriadne očakávaného titulu Halo 5: Guardians.

Medzi ďalšie prednosti Xbox One, ktorý prichádza na Slovensko, sú:

  • Game DVR / Upload. Game DVR zaznamenáva a ukladá najväčšie herné momenty, pomocou Upload Studio ich môžete jednoducho upraviť a zdieľať s komunitou. Môžete zaznamenať posledných 30 sekúnd hrania a tento moment zdieľať s priateľmi.
  • Aplikácie. V Skype, špeciálne navrhnutom pre Xbox One, môžete viesť videohovory s vašimi priateľmi v HD rozlíšení a po prvýkrát viesť skupinové videohovory na vašom televízore.
  • TV na Xbox One. Sledujte televíziu od vášho káblového prevádzkovateľa alebo set-top boxu cez vstup HDMI na Xbox One.
  • Aktualizácie na Xbox Live. Zákazníci si takisto užijú nedávno ohlásené aktualizácie Xbox Live umožňujúce každému prístup k zábavným aplikáciám bez nutnosti zlatého členstva Xbox Live.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Ako funguje štvorfarebná tlačiareň od PRUSA 3D

26.10.2016 00:00

Pred niekoľkými mesiacmi sme predstavili novú verziu 3D tlačiarne Original Prusa i3 MK2, s väčšou tlačovou plochou, automatickou kalibráciou a niekoľkými ďalšími vylepšeniami. Vývojári PRUSA 3D naprie ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá