Image
10.6.2014 0 Comments

Xbox One štartuje na Slovensku 5. septembra v cene od 399 eur

xbox-one.jpg V nadväznosti na Xbox Media Briefing na E3 bola potvrdená dostupnosť Xbox One na Slovensku 5. septembra v cene od 399 eur. Každé balenie Xbox One bude obsahovať konzolu Xbox One (500 GB pevný disk, Blu-ray mechanika a Wi-Fi), jeden bezdrôtový ovládač Xbox One a 14-dňové skúšobné zlaté členstvo Xbox Live pre nových členov.

Na trh bude uvedené takisto aj balenie Xbox One s Kinectom v cene 499 eur. Zákazníkom, ktorí sa rozhodnú pre toto balenie, bude umožnený prístup k niekoľkým hrám a zábavným zážitkom dostupných iba pre Xbox vrátane ovládania gestami, biometrického prihlasovania, párovania ovládača, videohovorov cez Skype, okamžitého prispôsobenie používateľského rozhrania, okamžitého skenovania QR kódov a rozšírených funkcií dostupných iba v hrách pre Kinect, ako Kinect Sports Rivals, Dead Rising 3 a Project Spark.

Úvodná ponuka hier pre Xbox One na Slovensku bude obsahovať blockbustre ako Forza Horizon 2 a Halo: The Master Chief Collection, ktorej súčasťou je aj vstup do beta testu mimoriadne očakávaného titulu Halo 5: Guardians.

Medzi ďalšie prednosti Xbox One, ktorý prichádza na Slovensko, sú:

  • Game DVR / Upload. Game DVR zaznamenáva a ukladá najväčšie herné momenty, pomocou Upload Studio ich môžete jednoducho upraviť a zdieľať s komunitou. Môžete zaznamenať posledných 30 sekúnd hrania a tento moment zdieľať s priateľmi.
  • Aplikácie. V Skype, špeciálne navrhnutom pre Xbox One, môžete viesť videohovory s vašimi priateľmi v HD rozlíšení a po prvýkrát viesť skupinové videohovory na vašom televízore.
  • TV na Xbox One. Sledujte televíziu od vášho káblového prevádzkovateľa alebo set-top boxu cez vstup HDMI na Xbox One.
  • Aktualizácie na Xbox Live. Zákazníci si takisto užijú nedávno ohlásené aktualizácie Xbox Live umožňujúce každému prístup k zábavným aplikáciám bez nutnosti zlatého členstva Xbox Live.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá