Image
15.5.2014 0 Comments

Xbox One bez Kinectu ohlásený, stáť bude 399 eur

Xbox-One-bez-Kinectu2.jpg Microsoft práve ohlásil balenie Xbox One bez Kinectu, čo jeho cenu zníži na 399 eur, respektíve dolárov. Predávať sa začne 9. júna, teda od E3. Pôvodná úplná verzia konzoly bude ďalej v predaji za 499 eur, samostatné balenie Kinectu bude dostupné od jesene.

Spolu s tým Microsoft ohlasuje:

Games with Gold má prvé výročie na Xbox 360 a bude ho oslavovať hneď tromi hrami - Dark Souls, Charlie Murder a bonusovou Super Street Fighter IV: Arcade edition.

Games With Gold navyše prichádza aj na Xbox One a tam dostane kvalitnú arkádovku Max: The Curse of Brotherhood a akčnú strieľačku Halo Spartan Assault. Pri Xbox One Microsoft mení pri hrách zadarmo pravidlá oproti Xbox 360 a na hranie týchto hier bude treba mať aktívny Gold aj po stiahnutí hry.

Microsoft ohlasuje aj Deals with Gold pre Xbox One, kde budú už aj hráči Xbox One Gold od júna dostávať zľavy. Prvé zľavnené tituly budú Forza 5, Ryse a niekoľko prekvapení. Ceny budú nižšie o 50 alebo 75 percent.

Xbox360 a Xbox One Aplikácie budú od júna dostupné aj bez prístupu Gold, a tak Netflix alebo iné TV služby budú k dispozícii priamo aj pre neplatiacich používateľov. Rovnako bude pre každého aj IE, Skype, OneDrive alebo OneGuide.


Xbox-One-bez-Kinectu.jpg

Zdroj: Sector


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Produkty

Huawei predstavilo výkonnú čipovú súpravu Kirin 960, ktorá je výkonnejšia ako A10 Fusion v iPhone 7

24.10.2016 00:10

Čínska spoločnosť Huawei v týchto dňoch predstavila svoju novú high-end čipovú súpravu HiSilicon Kirin 960. Tá bude zrejme základom nového smartfónu, ktorý by mal byť podľa kolujúcich zvestí uvedený v ...

Produkty 1

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá