Image
15.5.2014 0 Comments

Xbox One bez Kinectu ohlásený, stáť bude 399 eur

Xbox-One-bez-Kinectu2.jpg Microsoft práve ohlásil balenie Xbox One bez Kinectu, čo jeho cenu zníži na 399 eur, respektíve dolárov. Predávať sa začne 9. júna, teda od E3. Pôvodná úplná verzia konzoly bude ďalej v predaji za 499 eur, samostatné balenie Kinectu bude dostupné od jesene.

Spolu s tým Microsoft ohlasuje:

Games with Gold má prvé výročie na Xbox 360 a bude ho oslavovať hneď tromi hrami - Dark Souls, Charlie Murder a bonusovou Super Street Fighter IV: Arcade edition.

Games With Gold navyše prichádza aj na Xbox One a tam dostane kvalitnú arkádovku Max: The Curse of Brotherhood a akčnú strieľačku Halo Spartan Assault. Pri Xbox One Microsoft mení pri hrách zadarmo pravidlá oproti Xbox 360 a na hranie týchto hier bude treba mať aktívny Gold aj po stiahnutí hry.

Microsoft ohlasuje aj Deals with Gold pre Xbox One, kde budú už aj hráči Xbox One Gold od júna dostávať zľavy. Prvé zľavnené tituly budú Forza 5, Ryse a niekoľko prekvapení. Ceny budú nižšie o 50 alebo 75 percent.

Xbox360 a Xbox One Aplikácie budú od júna dostupné aj bez prístupu Gold, a tak Netflix alebo iné TV služby budú k dispozícii priamo aj pre neplatiacich používateľov. Rovnako bude pre každého aj IE, Skype, OneDrive alebo OneGuide.


Xbox-One-bez-Kinectu.jpg

Zdroj: Sector


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Bluetooth 5.0 prichádza s dvojnásobnou rýchlosťou a štvornásobným dosahom oproti verzii 4.2

08.12.2016 11:17

Bluetooth SIG vydal finálnu špecifikáciu pre nový štandard Bluetooth 5 pre OEM, ktorí teraz môžu vyvíjať hardvér na  jeho podporu. Nová špecifikácia je spätne kompatibilná so všetkými predchádzajúcim ...

Produkty

Microsoft môže kúpiť LinkedIn, Európska komisia si však dala podmienky

08.12.2016 00:07

Európska komisia (EK) schválila prevzatie profesijnej sociálnej siete LinkedIn spoločnosťou Microsoft. Súhlas je však podmienený dodržiavaním série záväzkov, ktorých cieľom je zachovanie konkurencie m ...

Produkty 1

Tripleton Enigma E2 – aktuálne najlepšie zabezpečený šifrovaný mobilný telefón na svete

08.12.2016 00:10

Šifrovaný telefón využíva priekopnícke techniky ochrany proti odpočúvaniu, ako sú napríklad autorizácie pomocou špeciálnej karty a šifrovacej techniky, ktorú podľa výrobcov nemožno prelomiť. I napriek ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá