Image
15.5.2014 0 Comments

Xbox One bez Kinectu ohlásený, stáť bude 399 eur

Xbox-One-bez-Kinectu2.jpg Microsoft práve ohlásil balenie Xbox One bez Kinectu, čo jeho cenu zníži na 399 eur, respektíve dolárov. Predávať sa začne 9. júna, teda od E3. Pôvodná úplná verzia konzoly bude ďalej v predaji za 499 eur, samostatné balenie Kinectu bude dostupné od jesene.

Spolu s tým Microsoft ohlasuje:

Games with Gold má prvé výročie na Xbox 360 a bude ho oslavovať hneď tromi hrami - Dark Souls, Charlie Murder a bonusovou Super Street Fighter IV: Arcade edition.

Games With Gold navyše prichádza aj na Xbox One a tam dostane kvalitnú arkádovku Max: The Curse of Brotherhood a akčnú strieľačku Halo Spartan Assault. Pri Xbox One Microsoft mení pri hrách zadarmo pravidlá oproti Xbox 360 a na hranie týchto hier bude treba mať aktívny Gold aj po stiahnutí hry.

Microsoft ohlasuje aj Deals with Gold pre Xbox One, kde budú už aj hráči Xbox One Gold od júna dostávať zľavy. Prvé zľavnené tituly budú Forza 5, Ryse a niekoľko prekvapení. Ceny budú nižšie o 50 alebo 75 percent.

Xbox360 a Xbox One Aplikácie budú od júna dostupné aj bez prístupu Gold, a tak Netflix alebo iné TV služby budú k dispozícii priamo aj pre neplatiacich používateľov. Rovnako bude pre každého aj IE, Skype, OneDrive alebo OneGuide.


Xbox-One-bez-Kinectu.jpg

Zdroj: Sector


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá