Image
12.1.2017 0 Comments

Xbox: Zaobstarajte si bezdrôtové ovládače Xbox v nových odtieňoch

Rok 2016 bol pre hranie na Xboxe skvelý. Uviedli sme novú konzolu Xbox One S, bezkonkurenčné herné a 4K zariadenie s prehrávačom 4K UHD Blu-ray, podporou streamovaného video obsahu v rozlíšení 4K a vysokého dynamického rozsahu (HDR). Ďalej sme vydali viac ako 100 exkluzívnych konzolových titulov, Xbox Live sa stala najrýchlejšou a najspoľahlivejšou hernou sieťou a uviedli sme na trh doteraz najkomfortnejšie a najvýkonnejšie ovládače.

Prvým novým bezdrôtovým ovládačom je Xbox Wireless Controller – RED, ktorý prichádza v dvoch odtieňoch červenej s lesklými prvkami na spúšťach, predných tlačidlách, krížovom ovládači ako aj palcových pákových ovládačoch. Xbox Wireless Controller – RED bude v predaji u vybraných predajcov od 31. januára za odhadovanú maloobchodnú cenu 59,99 eura.

Druhým novým ovládačom je Xbox Wireless Controller – Green / Orange. Má podobné dizajnové vlastnosti ako Xbox Wireless Controller – RED, ale so zelenými a oranžovými prvkami. Tento ovládač je vybavený zeleným matným finišom a lesklými prvkami na spúšťach, predných tlačidlách, krížovom ovládači a oranžovými prvkami na palcových pákových ovládačoch. Xbox Wireless Controller – Green / Orange si môžete zakúpiť u vybraných predajcov od 31. januára za odhadovanú maloobchodnú cenu 69,99 eura.

Oba ovládače sú vybavené prednosťami nového bezdrôtového ovládača Xbox vrátane textúrovaných úchopov, zlepšeného dosahu a podpory technológie Bluetooth pre zariadenia so systémom Windows 10.

Ovládače sú kompatibilné s Xbox One, Xbox One S, s počítačmi s Windows 10 a tabletmi. Využiť takisto môžete aj možnosť premapovania tlačidiel pomocou aplikácie Xbox Accessories App, ktorú si môžete stiahnuť na Xbox Store alebo Windows Store.

Viac informácií o ovládačoch nájdete na stránkach Xbox.com alebo u vybraných predajcov.

Autor: SKPR

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá