Image
16.9.2016 0 Comments

Xbox: Vyrazte na testovaciu jazdu s hrateľnou ukážkou Forza Horizon 3

Už len pár týždňov nás delí od uvedenia očakávanej hry Forza Horizon 3, ktorá vychádza celosvetovo 27. septembra pre Xbox One a počítače s Windows 10. Tí, ktorí si predobjednali verziu Ultimate Edition, môžu začať jazdiť v predstihu už 23. septembra. Na to, aby ste sa prehnali Austrálskou divočinou, už ale nemusíte dlho čakať, pretože je tu hrateľná ukážka Forza Horizon 3 dostupná pre Xbox One.

Vo Forza Horizon 3 budete šéfom Horizon, najväčšieho a najlepšieho automobilového a hudobného festivalu na svete. A vašou jedinou úlohou bude rozšíriť festival do všetkých kútov Austrálie. Ako to bude prebiehať, si môžete vyskúšať v hrateľnej ukážke. Preskúmate časť mapy z Forza Horizon 3 a popri tom sa dozviete prostredníctvom komentárov, čo všetko hra skrýva pod kapotou.

Vaše turné u protinožcov začne v duchu Horizon, prekrásnymi výhľadmi, skvelými cestami a úžasnými autami. Od momentu, kedy zošliapnete plyn, ocitnete sa v Austrálii s charakteristickými dych berúcimi scenériami a úžasnou rozmanitosťou prostredia. Preletíte cestami pri pobreží oceánu, budete pretekať pod známymi Dvanástimi apoštolmi, rampy schované v dažďovom pralese vás vystrelia do vzduchu a naskytne sa vám príležitosti prefrčať bokom aj cez driftovacie zóny v zátoke Byron. Po dokončení všetkých súťaží v hrateľnej ukážke sa môžete pripojiť online a s priateľmi preskúmať mapu spolu.

Vozidlá v hrateľnej ukážke Forza Horizon 3, na ktorých môžete jazdiť, sú z kategórie „kto z koho“. Určite strávite čas za volantom auta z obálky – Lamboghini Centenario. Okrem toho si vyskúšate púštnu buginu, súťažný pick-up a vybrať si budete môcť aj z áut ako BMW M4 Coupe, Ford Shelby GT350R či austrálskej legendy HSV Limited Edition GEN-F GTS Maloo. Ide iba o malú vzorku z celkového počtu 350 vozidiel, ktoré vám budú k dispozícii na odomykanie, upravovanie a pretekanie v plnej verzii hry.

Už čoskoro sa stanete organizátorom festivalu Horizon. Stiahnite si hrateľnú ukážku Forza Horizon 3, zoznámte sa s novým domovom v Austrálii a pripravte sa na organizovanie automobilovej párty, keď sa Forza Horizon 3 dostane na trh 27. septembra.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá