Image
14.11.2016 0 Comments

Xbox: S čakaním je koniec – Vianočná Xbox aktualizácia je online

Je nám potešením oznámiť, že funkcie Clubs, Looking for Group, Achievement Rarity, Group Messaging a mnohé ďalšie môže široká verejnosť oddnes využívať na Xbox One a v aplikácii Xbox pre zariadenia s Windows 10, iOS a Android. S vianočnou aktualizáciou Xbox Live posilňuje spoločenské funkcie, keďže zjednocuje hráčov bez ohľadu na používané zariadenie a umožňuje im, aby sa spojili s ďalšími hráčmi s podobnými záujmami a ponúka im možnosť vybrať si, ako hrať obľúbené hry. V aktualizácii sa odráža takisto aj naša vízia podpory príjemných zážitkov s používaním služby Xbox Live, kde vítame, podporujeme a rešpektujeme každého užívateľa.

Aktualizácie pre Xbox One a aplikáciu Xbox sú dostupné oddnes.

Podrobnosti vybraných hlavných funkcií z dostupnej vianočnej aktualizácie pre Xbox One a aplikáciu Xbox nájdete nižšie alebo v tejto video upútavke: https://www.youtube.com/watch?v=-vpf2OhGKb4

Kluby na Xbox Live – sú skupiny zakladané a spravované hráčmi, ktoré vám pomôžu spoznať nových priateľov a rozvíjať komunitu s podobnými záujmami ako vy. Do klubu môže vstúpiť alebo ho vytvoriť ktokoľvek. Na Xbox Live už pravdepodobne nájdete skupinu, ktorá sa zaoberá tým, čo vás zaujíma. A ak tam nie je, založiť klub je rýchle a jednoduché.

Hľadanie skupiny na Xbox Live (LFG – Looking For Group) – vám umožní rýchlo nájsť hráčov, s ktorými chcete hrať. Je to ako podať inzerát. LFG môžete využiť na plnenie denných úloh, lov achievementov alebo sa spojiť so skupinou a spolu likvidovať hordy nepriateľov v Gears of War 4.

Vzácne achievementy – jedna z najžiadanejších funkcií medzi hráčmi vám pomôže zistiť, ktorý z achievementov je v hre unikátny. A keď ho získate, upozorní vás na to špeciálna notifikácia a navyše bude zvýraznený ikonkou diamantu.

Skupinové správy na Xbox Live – pomocou tejto funkcie môžete koordinovať alebo zostať v spojení s priateľmi a spoluhráčmi odoslaním jedinej skupinovej správy všetkým, ktorí sú zapojení do konverzácie.

Rebríčky herného skóre (Gamerscore) – vylepšené rebríčky na Xbox One a v aplikácii Xbox pre Windows 10 zariadenia sa vynulujú vždy začiatkom každého mesiaca namiesto obligátnej 30-dňovej lehoty. S priateľmi tak môžete začať súperiť o body vždy začiatkom mesiaca.

Emoji pre virtuálnu klávesnicu Xbox One – na vyjadrenie toho, čo sa vám páči a čo nie, môžete okrem abecedy a symbolov využiť na Xbox Live už aj emoji.

Viac podrobností o vianočnej aktualizácii Xbox nájdete na Xbox Wire.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá