21.11.2012 0 Comments

XMPie otvára nové obchodné príležitosti vďaka integrácii sociálnej siete Facebook do svojich Web-to-print riešení

Zákazníci spoločnosti XMPie, ktorú vlastní spoločnosť Xerox, teraz môžu využiť svoju prítomnosť na sociálnych sieťach, a to najmä svoje aktivity na sieti Facebook. Vďaka novej technológii uStore® Facebook Connect spoločnosti XMPie môžu zákazníci využívajúci produkt uStore® a integrovať Web-to-print rozhranie vo forme aplikácie priamo na stránky svojich klientov na sieti Facebook. Fanúšikovia profilov značiek potom môžu jednoducho tlačiť personalizované dáta s využitím údajov, ktoré sprístupnia sieti Facebook.

„Nový Facebook Connect pro uStore® umožní našim zákazníkom skutočne využiť možnosti viackanálovej komunikácie na maximum. Pre profily svojich klientov teraz môžu vytvárať aplikácie, ktoré do ich mediálneho mixu pridajú vysoko personalizovanú tlač," uviedol Jacob Aizikowitz, prezident XMPie. „Vďaka tomu môžu značky pridávať hodnotu svojmu pôsobeniu na sociálnych sieťach a rozširovať svoje vzťahy s fanúšikmi i do skutočného materiálneho sveta. Dodajú fanúšikom celkovo bohatšiu a hodnotnejšiu skúsenosť so značkou."

Z pohľadu užívateľa siete Facebook je všetko jednoduché. Pokiaľ fanúšikovia navštívia profil svojej obľúbenej značky, uvidia na jej stránke ikonu aplikácie. Po kliknutí na ikonu sa im otvorí aplikácia portálu uStore, kde si môžu vybrať pripravenú šablónu dokumentu, napríklad kalendár. Po priradení práv aplikácie je dokument personalizovaný na základe informácií z profilu v sieti Facebook. Tu si môžu vygenerovať PDF náhľad výsledného dokumentu a následne dokončiť proces objednania dodaním finálnej kópie. Pokiaľ to fanúšik dovolí, aplikácia môže na jeho nástenku automaticky umiestniť status popisujúci jeho skúsenosť.

XMPie uStore® Facebook Connect je ako doplnok dostupný zákazníkom uStore® 6.0 a PersonalEffect® Print MI alebo vyššej verzie týchto produktov. Vďaka tomu môžu zákazníci XMPie ponúkať dané služby svojim klientom na kľúč, vrátane umiestnenia dát a tvorby aplikácie. Môžu tak vystupovať v pozícii strategického dodávateľa riešení. Ide pritom o prvú ponuku tohto druhu s uvedeným predajným modelom.

Dynamické šablóny dokumentov pre „customizáciu" a predaj v rámci portálu uStore® môžu vytvárať sami poskytovatelia služby alebo pracovníci marketingu pomocou doplnku XMPie Create™ v rámci Adobe® InDesign®. Ide o pozvánky na udalosti, rôzne druhy kalendárov, letákov alebo plagátov. Tieto šablóny môžu obsahovať premenné prvky, napríklad kupóny, QR kódy alebo reklamy. Šablóny určené pre použitie na sieti Facebook budú zákazníkom k dispozícii prostredníctvom XMPie Marketplace.

„Technológia Facebook Connect pomáha zákazníkom XMPie posilňovať ich súčasné vzťahy s fanúšikmi v sociálnych sieťach a cieliť na ďalších fanúšikov vďaka vírusovej podstate kampaní," uviedol Idan Youval, produktový manažér obchodných portálov spoločnosti XMPie. „Môže ísť o veľmi silný nástroj pre budovanie značky, ktorá má tisíce aj milióny fanúšikov, ktorý zároveň zvýši dopyt i objemy tlače poskytovateľov marketingových služieb. Boli sme nadšení z reakcií návštevníkov nášho stánku na veľtrhu drupa 2012, ktorí ihneď rozpoznali potenciál tejto ponuky," dodáva.

XMPie uStore® 6.0 a uStore Facebook Connect sú teraz celosvetovo dostupné. Ďalšie informácie o týchto produktoch získate na adrese www.xmpie.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá