Image
4.4.2013 0 Comments

Westech s partnermi na Štiavnických vrchoch

V polovici marca sa v kongresovom a wellness & spa rezorte Sitno vo Vyhniach konali dílerské dni spoločnosti Westech. Podujatie otvoril pred takmer 120 účastníkmi Peter Remeník, obchodný riaditeľ spoločnosti Westech. Ako sme sa dozvedeli, Westech pre distribútorov pripravuje niekoľko noviniek, medzi ktorými nebude chýbať ani nová webová stránka a inovovaný partnerský program. Nová marketingová manažérka Jana Bobelová potom predstavila program podujatia. Kľúčovými spíkrami a zároveň partnermi tohto podujatia boli Jiří Olejník z Western Digital, Miroslaw Czarnota z ActiveJet, Augustín Novák z Esetu, Petr Ritz z AMD, Branislav Ides z Intelu, Iva Bednářová zo Seagatu, Dávid Kropáč z Gigabytu, Miroslav Kubernát z Oki a Aleš Hill zo CyberPower. Účastníci konferencie sa dozvedeli o produktových novinkách na rok 2013, o nových trendoch a riešeniach. Medzi prednáškami mali možnosť reselleri navštíviť stánky vo foyer kongresovej sály a porozprávať sa s vendormi o ďalších obchodných príležitostiach. Organizácia podujatia bola skvelá, prednášky navštevované a našiel sa čas aj na zábavu.

Článok je uzamknutý

Pokračovanie článku patrí k prémiovému obsahu PC REVUE, ktorý je dostupný pre predplatiteľov. S digitálnym predplatným za 20 € na celý rok získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Objednať si ho môžete TU. Ak už máte digitálne predplatné PC REVUE prihláste sa TU. Ak máte digitálne predplatné Piano, prihláste sa pomocou Piano.


Prihlásiť pomocou členstva PC REVUE
 
Alebo sa prihláste cez službu Piano

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Archív PCR

Obsah PC REVUE 12/2016

08.12.2016 10:46

OBSAH DECEMBROVÉHO VYDANIA  MAGAZÍN Editorial Doprava budúcnosti smeruje do vzduchu Smart City/Inteligentné vyhľadávanie parkovacích miest Žijeme v simulácii vytvorenej počítačom inej civilizácie ...

Archív PCR

Kompletné vydanie PC REVUE 12/2016 vo formáte PDF

08.12.2016 09:45

Ak­tuál­ne PC RE­VUE 12/2016 v PDF na stiah­nu­tie pre či­ta­te­ľov. Hes­lo k chrá­ne­né­mu PDF sme Vám pos­la­li mai­lom.

Archív PCR

Obsah PC REVUE 11/2016

04.11.2016 15:07

OBSAH NOVEMBROVÉHO VYDANIA  MAGAZÍN■ Reportáž: IT GALA 2016■ Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book■ Reportáž: Microsoft Ignite 2016■ Reportáž: Svetlo a tieň sa spojili■ Apple má nov ...

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá