Image
7.11.2016 0 Comments

Webglobe - Yegon predstavil novú identitu a ponuku služieb

27. októbra 2016 odhalil Igor Strečko, CEO spoločnosti, novú tvár Webglobe - Yegon. Viac ako 2-ročné spájanie a update/upgrade systémov vyvrcholilo spustením nového webu wy.sk, kde spoločnosť predstavila kompletne novú ponuku. Nechýbajú ani nové aplikácie na správu hostingu.

WY Hosting pre moderné weby
Novinkou číslo 1 v ponuke je kompletne nový zdieľaný webhosting - WY Hosting. Rozdelený, podľa počtu podporovaných domén a diskovej kapacity, do 4 konfigurácií ponúka stabilné a výkonné prostredie na prevádzku moderných webov. Univerzálne nastavený hosting si poradí s prevádzkov obľúbených redakčných systémov WordPress, Drupal, Joomla, OpenCart či PrestaShop. Jeho správu zabezpečuje kompletne nová aplikácia WY Panel.

WY Hosting pre WordPress
Po výborných ohlasoch na optimalizovaný hosting pre WordPress prináša WY aj špeciálnu verziu, WY Hosting pre WordPress. Slovami špičky slovenskej WordPress komunity ide o "... jeden z najlepších slovenských hostingov pre WordPress". Za rovnakú cenu ponúka ešte lepší chod vášho WordPress webu, dostatok výkonu aj pre WooCommerce, vyššiu bezpečnosť a balík šikovných pluginov.

Ceny a konfigurácie WY Hostingu a WY Hostingu pre WordPress.

WY Panel na správu hostingu
Celkom nová aplikácia nahrádza doterajší Kontrol Panel z Webglobe a WebPanel z Yegon. Volá sa WY Panel a beží na adrese moje.wy.sk.

Webhosting na vlastnom serveri
Pre weby a firmy, ktorým už nestačia možnosti zdieľaného hostingu je určená novinka, WY Panel VPS - virtuálny server, ktorý kombinuje to najlepšie z oboch svetov. Jednoduchú správu hostingu cez WY Panel a garantované systémové prostriedky vlastného servera.

S podporou neobmedzeného počtu domén a štandardnou konfiguráciou servera sa stáva výborným pomocníkom na prevádzku zabehnutých e-commerce webov menšieho rozsahu. Jeho správa nie je o nič zložitejšia ako správa zdieľaného hostingu.

Virtuálne servery a cloud
Nemanažované virtuálne servery bežiace na cloudovej infraštruktúre poskytnú ešte viac výkonu. Dostupné sú virtuálne servery štandardne až do konfigurácie 8 vCPU, 12GB RAM a 500GB HDD s voliteľnou správou servera. Na výber sú operačné systémy LINUX aj WINDOWS.

Prémiovým riešením je cloudová infraštruktúra. WY Cloud je vhodný pre veľké projekty ako e-shopy, navštevované magazíny, rozsiahle portály. Zvolené systémové prostriedky možno rozdeliť podľa potreby a prevádzkovať viaceré virtuálne servery.

Všetky novinky nájdete na webe wy.sk.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá