Image
7.11.2016 0 Comments

Webglobe - Yegon predstavil novú identitu a ponuku služieb

27. októbra 2016 odhalil Igor Strečko, CEO spoločnosti, novú tvár Webglobe - Yegon. Viac ako 2-ročné spájanie a update/upgrade systémov vyvrcholilo spustením nového webu wy.sk, kde spoločnosť predstavila kompletne novú ponuku. Nechýbajú ani nové aplikácie na správu hostingu.

WY Hosting pre moderné weby
Novinkou číslo 1 v ponuke je kompletne nový zdieľaný webhosting - WY Hosting. Rozdelený, podľa počtu podporovaných domén a diskovej kapacity, do 4 konfigurácií ponúka stabilné a výkonné prostredie na prevádzku moderných webov. Univerzálne nastavený hosting si poradí s prevádzkov obľúbených redakčných systémov WordPress, Drupal, Joomla, OpenCart či PrestaShop. Jeho správu zabezpečuje kompletne nová aplikácia WY Panel.

WY Hosting pre WordPress
Po výborných ohlasoch na optimalizovaný hosting pre WordPress prináša WY aj špeciálnu verziu, WY Hosting pre WordPress. Slovami špičky slovenskej WordPress komunity ide o "... jeden z najlepších slovenských hostingov pre WordPress". Za rovnakú cenu ponúka ešte lepší chod vášho WordPress webu, dostatok výkonu aj pre WooCommerce, vyššiu bezpečnosť a balík šikovných pluginov.

Ceny a konfigurácie WY Hostingu a WY Hostingu pre WordPress.

WY Panel na správu hostingu
Celkom nová aplikácia nahrádza doterajší Kontrol Panel z Webglobe a WebPanel z Yegon. Volá sa WY Panel a beží na adrese moje.wy.sk.

Webhosting na vlastnom serveri
Pre weby a firmy, ktorým už nestačia možnosti zdieľaného hostingu je určená novinka, WY Panel VPS - virtuálny server, ktorý kombinuje to najlepšie z oboch svetov. Jednoduchú správu hostingu cez WY Panel a garantované systémové prostriedky vlastného servera.

S podporou neobmedzeného počtu domén a štandardnou konfiguráciou servera sa stáva výborným pomocníkom na prevádzku zabehnutých e-commerce webov menšieho rozsahu. Jeho správa nie je o nič zložitejšia ako správa zdieľaného hostingu.

Virtuálne servery a cloud
Nemanažované virtuálne servery bežiace na cloudovej infraštruktúre poskytnú ešte viac výkonu. Dostupné sú virtuálne servery štandardne až do konfigurácie 8 vCPU, 12GB RAM a 500GB HDD s voliteľnou správou servera. Na výber sú operačné systémy LINUX aj WINDOWS.

Prémiovým riešením je cloudová infraštruktúra. WY Cloud je vhodný pre veľké projekty ako e-shopy, navštevované magazíny, rozsiahle portály. Zvolené systémové prostriedky možno rozdeliť podľa potreby a prevádzkovať viaceré virtuálne servery.

Všetky novinky nájdete na webe wy.sk.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá