5.11.2015 0 Comments

WebNoviny.sk už nepatria agentúre SITA, ale novej firme

Spravodajský portál s 10-ročnou tradíciou WebNoviny.sk už nepatrí tlačovej agentúre SITA, ale spoločnosti iSITA s.r.o.

Marketingovo-mediálna spoločnosť iSITA sa zameriava na prevádzku internetových médií a marketingové riešenia pre zadávateľov reklamy. Výkonným riaditeľom spoločnosti je Samuel Schlarmann.

WebNoviny aj po zmene majiteľa prinášajú objektívne a nezávislé spravodajstvo z domova, zahraničia, športu a naďalej ponúkajú jedinečnú distribúcia spravodajstva a PR správ. Mesačne ich podľa AIMmonitoru navštívi 920-tisíc ľudí (RU) na počítačoch a 460-tisíc ľudí (RU) na mobiloch.

Spoločnosť iSITA prevádzkuje aj niekoľko ďalších webov. Najky.sk vyhľadávajú najmä mladí ľudia a študenti. Prináša len aktuálne top témy, najlepšie novinky, zaujímavosti a virálne články. Facebooková stránka má 250-tisíc ľudí. Zábavným portálom z portfólia pre mladých ľudí je aj Bratm.sk.

Portál Podnikam.sk ponúka kvalitný obsah pripravovaný odborníkmi pre malých a stredných podnikateľov, účtovníkov, daňových poradcov a personálnych manažérov, ktorí tu nájdu aktuálnu legislatívu, vzorové príklady, tlačivá či ekonomické spravodajstvo. iSITA v spolupráci s agentúrou SITA prevádzkuje portály vEnergetike.sk, vZdravotnictve.sk a voFinanciach.sk.

Ak chcete pri nákupoch ušetriť, navštívte Pešiu zónu. Ak neviete, čo navariť, poradí vám magazín o varení Mnamkyarecepty.sk. Lákadlom najmä pre ženy je portál Dámska jazda s horúcimi trendami zo sveta módy, kozmetiky, zdravia, šoubiznisu, životného štýlu.

Milovníkov áut a motoriek poteší Autolike.sk. Cestovaniu sa venuje portál CestujSi.sk a novinky zo sveta hudby a hip-hop komunity s dôrazom na slovenskú hudobnú scénu prináša Banger.sk. V súčasnosti ľudí lákajú aj mobilné aplikácie, tie najnovšie nájdu na webe NajAPPky.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá