16.4.2015 0 Comments

WD rozširuje produktovú radu pevných diskov pre kamerové monitorovacie systémy

Nový 3,5palcový disk WD Purple™ NV je určený pre prostredie kamerových monitorovacích systémov NVR

Spoločnosť WD®, súčasť Western Digital (NASDAQ: WDC) s vedúcim postavením na trhu úložísk, dnes predstavila špeciálny pevný disk WD Purple™ NV v 3,5palcovom formáte a s vysokou kapacitou 4 TB a 6 TB. Disk spĺňa nároky škálovateľných sieťových kamerových monitorovacích systémov typu NVR.

WD Purple NV, nový model v produktovej rade WD Purple, je navrhnutý pre monitorovacie kamerové systémy pripojené do siete, pri využití väčšieho počtu pevných diskov a vyššieho počtu pripojených kamier. To so sebou prináša nároky na zvýšenú ukladaciu kapacitu a odolnosť diskov. Vysoká kapacita nového disku umožní predĺžiť dobu uchovávania záznamu pre následné analýzy a referencie. WD Purple NV je navrhnutý tak, aby obstál v nárokoch na prostredie monitorovacích kamerových systémov NVR, ktoré fungujú v nepretržitej prevádzke. Disk ponúka nízku spotrebu energie a mnoho ďalších technických parametrov, ktoré sú typické pre potreby high - endových monitorovacích kamerových systémov.

„Globálny trh monitorovacích kamerových systémov rýchlo rastie a ponúka malým firmám i miestnej samospráve stále dostupnejšie systémy, ktoré sa ľahko ovládajú," hovorí Matt Rutledge, senior viceprezident WD pre marketing pevných diskov a dodáva: „Optimalizovaná produktová rada diskov WD Purple NV pre monitorovacie systémy NVR zlepší prehrávanie záznamov pri aplikáciách s vysokým počtom kamier. Monitorovacie kamerové systémy NVR produkujú neuveriteľné množstvo dát, pre ich uchovávanie sú disky WD Purple NV perfektným riešením. Systémy NVR vyžadujú vysokú kvalitu záznamu a prehrávania a taktiež vysokú kapacitu pre ukladanie dát."

Technické špecifikácie

Pevné disky WD Purple NV sú vybavené celou radou exkluzívnych technológií, medzi ktoré patrí:

AllFrame™ - Technológia AllFrame, ktorá využíva streamovanie prostredníctvom rozhrania ATA, pomáha eliminovať stratu záznamu a zlepšuje prehrávanie a dátový tok. Firmware diskov WD Purple zabraňuje pixelácii obrazu a výpadkom nahrávania.

Prémiová ochrana - Disky WD Purple NV využívajú odolné komponenty a sú navrhnuté pre náročné prostredie monitorovacích kamerových systémov.

Podpora systémov s veľkým počtom kamier - Pevné disky WD Purple NV sú optimalizované pre systémy, ktoré využívajú vysoký počet HD kamier a poskytujú používateľom flexibilitu postupného upgradovania a budúceho rozširovania ich bezpečnostného monitorovacieho systému. Vysoká kapacita pre ukladanie dát umožní uchovávať kamerový záznam dlhšie obdobie a v situáciách, kedy je dôležitá každá sekunda záznamu.

Dostupnosť

Pevné disky WD Purple NV 6 TB sú už teraz dodávané obchodným partnerom na testovanie a je na nich poskytovaná trojročná obmedzená záruka. WD Purple NV 4 TB budú k dispozícii zákazníkom na testovanie v priebehu tohto štvrťroku. Dodávky oboch kapacít budú nasledovať v priebehu tohto štvrťroku. Viac informácií vrátane záručných podmienok na http://products.wd.com/wdpurple. Nové disky WD Purple NV budú predstavené na veľtrhu ISC West, Las Vegas, Nevada.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá