16.4.2015 0 Comments

WD rozširuje produktovú radu pevných diskov pre kamerové monitorovacie systémy

Nový 3,5palcový disk WD Purple™ NV je určený pre prostredie kamerových monitorovacích systémov NVR

Spoločnosť WD®, súčasť Western Digital (NASDAQ: WDC) s vedúcim postavením na trhu úložísk, dnes predstavila špeciálny pevný disk WD Purple™ NV v 3,5palcovom formáte a s vysokou kapacitou 4 TB a 6 TB. Disk spĺňa nároky škálovateľných sieťových kamerových monitorovacích systémov typu NVR.

WD Purple NV, nový model v produktovej rade WD Purple, je navrhnutý pre monitorovacie kamerové systémy pripojené do siete, pri využití väčšieho počtu pevných diskov a vyššieho počtu pripojených kamier. To so sebou prináša nároky na zvýšenú ukladaciu kapacitu a odolnosť diskov. Vysoká kapacita nového disku umožní predĺžiť dobu uchovávania záznamu pre následné analýzy a referencie. WD Purple NV je navrhnutý tak, aby obstál v nárokoch na prostredie monitorovacích kamerových systémov NVR, ktoré fungujú v nepretržitej prevádzke. Disk ponúka nízku spotrebu energie a mnoho ďalších technických parametrov, ktoré sú typické pre potreby high - endových monitorovacích kamerových systémov.

„Globálny trh monitorovacích kamerových systémov rýchlo rastie a ponúka malým firmám i miestnej samospráve stále dostupnejšie systémy, ktoré sa ľahko ovládajú," hovorí Matt Rutledge, senior viceprezident WD pre marketing pevných diskov a dodáva: „Optimalizovaná produktová rada diskov WD Purple NV pre monitorovacie systémy NVR zlepší prehrávanie záznamov pri aplikáciách s vysokým počtom kamier. Monitorovacie kamerové systémy NVR produkujú neuveriteľné množstvo dát, pre ich uchovávanie sú disky WD Purple NV perfektným riešením. Systémy NVR vyžadujú vysokú kvalitu záznamu a prehrávania a taktiež vysokú kapacitu pre ukladanie dát."

Technické špecifikácie

Pevné disky WD Purple NV sú vybavené celou radou exkluzívnych technológií, medzi ktoré patrí:

AllFrame™ - Technológia AllFrame, ktorá využíva streamovanie prostredníctvom rozhrania ATA, pomáha eliminovať stratu záznamu a zlepšuje prehrávanie a dátový tok. Firmware diskov WD Purple zabraňuje pixelácii obrazu a výpadkom nahrávania.

Prémiová ochrana - Disky WD Purple NV využívajú odolné komponenty a sú navrhnuté pre náročné prostredie monitorovacích kamerových systémov.

Podpora systémov s veľkým počtom kamier - Pevné disky WD Purple NV sú optimalizované pre systémy, ktoré využívajú vysoký počet HD kamier a poskytujú používateľom flexibilitu postupného upgradovania a budúceho rozširovania ich bezpečnostného monitorovacieho systému. Vysoká kapacita pre ukladanie dát umožní uchovávať kamerový záznam dlhšie obdobie a v situáciách, kedy je dôležitá každá sekunda záznamu.

Dostupnosť

Pevné disky WD Purple NV 6 TB sú už teraz dodávané obchodným partnerom na testovanie a je na nich poskytovaná trojročná obmedzená záruka. WD Purple NV 4 TB budú k dispozícii zákazníkom na testovanie v priebehu tohto štvrťroku. Dodávky oboch kapacít budú nasledovať v priebehu tohto štvrťroku. Viac informácií vrátane záručných podmienok na http://products.wd.com/wdpurple. Nové disky WD Purple NV budú predstavené na veľtrhu ISC West, Las Vegas, Nevada.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

DHL Supply Chain ponúka pracovné príležitosti na západnom Slovensku

28.10.2016 12:00

Spoločnosť DHL Supply Chain otvorila v septembri novú prevádzku v logistickom parku pri Senci. Je to už v poradí tretia prevádzka prinášajúca do západného regiónu nové pracovné príležitosti. O firme a ...

Tlačové správy

Používatelia nelicencovaného softvéru môžu dostať až 8 rokov nepodmienečne. Podnikatelia, stojí vám za to riskovať?

28.10.2016 11:28

Za nelicencovaný  softvér tvrdý trest IT správe dát a licencovaným softvérom, zdá sa, slovenskí podnikatelia neprikladajú dostatočnú pozornosť. Pritom konateľom firiem, ktoré porušujú zákon a pracujú ...

Tlačové správy

René Parák odchádza z postu riaditeľa komunikácie spoločnosti O2 Slovakia

28.10.2016 11:23

Dlhoročný šéf komunikácie spoločnosti O2 Slovakia René Parák ukončí k 31. októbru 2016 svoje pôsobenie na tejto pozícii. Do konca roka 2016 bude René Parák pôsobiť vo funkcii Predsedu správnej rady Fé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá