16.4.2015 0 Comments

WD rozširuje produktovú radu pevných diskov pre kamerové monitorovacie systémy

Nový 3,5palcový disk WD Purple™ NV je určený pre prostredie kamerových monitorovacích systémov NVR

Spoločnosť WD®, súčasť Western Digital (NASDAQ: WDC) s vedúcim postavením na trhu úložísk, dnes predstavila špeciálny pevný disk WD Purple™ NV v 3,5palcovom formáte a s vysokou kapacitou 4 TB a 6 TB. Disk spĺňa nároky škálovateľných sieťových kamerových monitorovacích systémov typu NVR.

WD Purple NV, nový model v produktovej rade WD Purple, je navrhnutý pre monitorovacie kamerové systémy pripojené do siete, pri využití väčšieho počtu pevných diskov a vyššieho počtu pripojených kamier. To so sebou prináša nároky na zvýšenú ukladaciu kapacitu a odolnosť diskov. Vysoká kapacita nového disku umožní predĺžiť dobu uchovávania záznamu pre následné analýzy a referencie. WD Purple NV je navrhnutý tak, aby obstál v nárokoch na prostredie monitorovacích kamerových systémov NVR, ktoré fungujú v nepretržitej prevádzke. Disk ponúka nízku spotrebu energie a mnoho ďalších technických parametrov, ktoré sú typické pre potreby high - endových monitorovacích kamerových systémov.

„Globálny trh monitorovacích kamerových systémov rýchlo rastie a ponúka malým firmám i miestnej samospráve stále dostupnejšie systémy, ktoré sa ľahko ovládajú," hovorí Matt Rutledge, senior viceprezident WD pre marketing pevných diskov a dodáva: „Optimalizovaná produktová rada diskov WD Purple NV pre monitorovacie systémy NVR zlepší prehrávanie záznamov pri aplikáciách s vysokým počtom kamier. Monitorovacie kamerové systémy NVR produkujú neuveriteľné množstvo dát, pre ich uchovávanie sú disky WD Purple NV perfektným riešením. Systémy NVR vyžadujú vysokú kvalitu záznamu a prehrávania a taktiež vysokú kapacitu pre ukladanie dát."

Technické špecifikácie

Pevné disky WD Purple NV sú vybavené celou radou exkluzívnych technológií, medzi ktoré patrí:

AllFrame™ - Technológia AllFrame, ktorá využíva streamovanie prostredníctvom rozhrania ATA, pomáha eliminovať stratu záznamu a zlepšuje prehrávanie a dátový tok. Firmware diskov WD Purple zabraňuje pixelácii obrazu a výpadkom nahrávania.

Prémiová ochrana - Disky WD Purple NV využívajú odolné komponenty a sú navrhnuté pre náročné prostredie monitorovacích kamerových systémov.

Podpora systémov s veľkým počtom kamier - Pevné disky WD Purple NV sú optimalizované pre systémy, ktoré využívajú vysoký počet HD kamier a poskytujú používateľom flexibilitu postupného upgradovania a budúceho rozširovania ich bezpečnostného monitorovacieho systému. Vysoká kapacita pre ukladanie dát umožní uchovávať kamerový záznam dlhšie obdobie a v situáciách, kedy je dôležitá každá sekunda záznamu.

Dostupnosť

Pevné disky WD Purple NV 6 TB sú už teraz dodávané obchodným partnerom na testovanie a je na nich poskytovaná trojročná obmedzená záruka. WD Purple NV 4 TB budú k dispozícii zákazníkom na testovanie v priebehu tohto štvrťroku. Dodávky oboch kapacít budú nasledovať v priebehu tohto štvrťroku. Viac informácií vrátane záručných podmienok na http://products.wd.com/wdpurple. Nové disky WD Purple NV budú predstavené na veľtrhu ISC West, Las Vegas, Nevada.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá