8.3.2013 0 Comments

Vývojárske centrum SAP Mobility Design Center sa rozširuje.

Zákazníkom po celom svete pomáha vytvárať mobilné aplikácie na mieru

Spoločnosť SAP AG oznámila globalizáciu svojho vývojárskeho centra SAP Mobility Design Center ako odpoveď na rastúci dopyt po podnikových mobilných aplikáciách vyvinutách na zakázku a poskytujúcich používateľský komfort na úrovni spotrebiteľského produktu. Centrum pre mobilné riešenia, ktoré má pôvodné sídlo v priestoroch SAP v Palo Alto v Kalifornii, rozšíri svoje pôsobenie do ústredia spoločnosti v nemeckom Walldorfe, ako aj do kancelárií spoločnosti v Sankt Ingberte v Nemecku, v Montreale v Kanade a v Bangalore v Indii.

Mnohé podniky nemajú čas, prostriedky ani infraštruktúru na vytváranie mobilných riešení, ktoré by spĺňali ich individuálne požiadavky. Po rozšírení vývojárskeho centra SAP Mobility Design Center môžu teraz zákazníci z celého sveta spolupracovať so spoločnosťou SAP pri nájdení najlepších riešení prostredníctvom novej paradigmy vývoja softvéru Design Thinking. Môžu navštíviť kancelárie SAP a diskutovať s tímom odborníkov zloženým z analytikov, architektov a vývojárov používateľského rozhrania mobilných aplikácií. 

Od času, keď bolo vývojárske centrum SAP Mobility Design Center v septembri 2012 otvorené, pomáha zákazníkom, ako je napríklad ExxonMobil, udržiavať krok s trendom konzumerizácie IT. SAP vytvára koncepty, navrhuje a realizuje mobilné riešenia, a tým umožňuje zákazníkom lepšie spojenie so svojimi zamestnancami a lepší kontakt so spotrebiteľmi. Paradigma Design Thinking je založená na perspektíve koncového používateľa už od začiatku vývoja, a nie až na konci pri testovaní. Najprv sa pre zákazníka vytvorí simulačné riešenie. To sa overí v spolupráci s ľuďmi, ktorí ho budú používať. Keď je používateľské rozhranie navrhnuté, vyvinie sa mobilné riešenie tak, aby ho bolo možné jednoducho integrovať s existujúcou aplikačnou a IT infraštruktúrou v spoločnosti.

„Podniky si želajú zvýšiť produktivitu svojich pracovníkov tým, že im poskytnú schopnosť robiť rýchle rozhodnutia vtedy, keď to potrebujú. Svojich spotrebiteľov chcú zaujať tak, že im ponúknu príjemný a pútavý používateľský zážitok," povedal Sanjay Poonen, prezident divízie SAP pre mobilné riešenia. „Vývojárske centrum SAP Mobility Design Center ako líder v oblasti mobilných riešení pre podniky, reaguje na dopyt po mobilných riešeniach na zákazku. Ponúka zákazníkom inteligentný a jednoduchý spôsob, ako vytvoriť moderný podnik plne využívajúci výhody mobility." 

Väčšina aplikácií vyvinutých v SAP Mobility Design Center je postavených na platforme SAP Mobile Platform (spojenie bývalých produktov Sybase Unwired Platform a Syclo). Okrem vysokej úrovne bezpečnosti ponúka flexibilitu v rôznych oblastiach vrátane schopnosti vyvíjať aplikácie, ktoré je možné jednoducho upravovať tak, aby pracovali na rôznych platformách mobilných zariadení. V ponuke sú tiež ďalšie poradenské a servisné služby, ktoré umožnia spoľahlivú prevádzku a rozvoj riešenia v budúcnosti, čo je pre mnohé podniky kľúčové.

Pre viac informácií aj o ďalších novinkách SAP na CeBIT navštívte SAP Newsroom.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá