Image
6.11.2012 0 Comments

Vývojári dostávajú nový PS4 devkit

Nová verzia PS4 devkitu práve prichádza vývojárom a má byť, tak ako sa hovorilo doteraz, postavená na AMD technológii, Konkrétne je postavená na AMD APU technológii a zabalená v PC krabici. Nakoniec je to aj PC technológia.

PS4-de.jpg

Je to zatiaľ druhá verzia konzoly, znovu bližšie k finálnej špecifikácii, ďalšia verzia podľa informácii príde vývojárom v januári a posledná, finálna verzia príde v lete. Vývojári, tak budú mať čas doladiť svoje hry na finálnu špecifikáciu konzoly ešte pred jesenným vydaním.

Orbis, ako Sony konzolu oficiálne nazýva je postavený na AMD A10 APU sérii, kde procesor kombinuje CPU a GPU. Systém je upravený a oproti štandardnému A10 s cieľom spustiť hry v 1080p 60 fps v 3D bez problémov. Devkity majú 8GB alebo 16GB RAM, Bluray a 256GB HDD.

Sony plánuje v nasledujúcich týždňoch stretnutia s vývojármi, kde im v prezentáciách priblíži možnosti konzoly. Detaily ovládača, alebo typov ovládačov majú byť priblížené vývojárom v priebehu mesiaca.

Čo sa týka UI, Sony už zmení svoje štandardné menu a napríklad umožní stlačiť PS tlačidlo počas hry a presunúť sa hocikam v systéme. Napríklad nakúpiť DLC a vrátiť sa späť do hry. Sony sa to snaží spraviť čo najplynulejšie. Systém má byť navrhnutý tak, aby mohol príjmať systémové a produktové updaty v pozadí a bude vždy v standby móde.

Cieľom Sony je vyhnúť sa problémom ktorým čelila PS3 pri štarte a vytvoriť veľmi dostupnú konzolu s decentným výkonom.

Zdroj: sector.sk


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá