10.2.2016 0 Comments

Vyskladajte si vysnívaný smartfón s Poukážkami na zariadenie

O2 už viac ako dva roky umožňuje zákazníkom získať vďaka bonusom na telefón aj viac zariadení k jednému O2 Paušálu. Teraz sa rozhodlo možnosti využitia bonusov na telefón ešte rozšíriť. Zákazníci si môžu namiesto telefónu k O2 Paušálu zobrať Poukážku na zariadenie v hodnote bonusu, na ktorý majú nárok. Tú je možné prenášať na ľubovoľné čísla, či spájať s inými Poukážkami.

Operátor tak prináša flexibilný a unikátny nástroj na kúpu mobilných zariadení. Zákazník si s novou službou môže spojením Poukážok dovoliť zakúpiť prémiové zariadenie, ale Poukážku môže venovať aj svojmu známemu. Bonus už teda nie je viazaný len na kúpu zariadenia samotného, ale je k dispozícii je aj vo forme Poukážky.

„Sme radi, že môžeme opäť zákazníkom zvýhodniť a zjednodušiť využívanie našich služieb. Je to veľmi jednoduché. Ak nechcete využiť bonus na zariadenie ihneď, s Poukážkou máte približne mesiac na rozhodnutie, či si zariadenie kúpite pre seba, alebo Poukážku darujete blízkym, alebo sa s nimi spojíte a kúpite niečo naozaj veľké," uviedla hovorkyňa O2 Martina Jamrichová.

Poukážka na zariadenie predstavuje nástroj, cez ktorý si zákazníci môžu vyskladať kúpu drahšieho zariadenia, ale zároveň aj umožňuje prenášať hodnotu vo výške bonusu na telefón z jedného programu na iný. Ponuka je určená pre existujúcich aj nových zákazníkov so službou O2 Mobil+ a s niektorým z programov O2 Paušál, O2 Internet s bonusom, O2 Internet s bonusom Mini. Ponuku možno získať naprieč všetkými predajnými kanálmi.

Zákazník si pri výbere programu zvolí možnosť získania Poukážky na zariadenie, pričom zariadenie si v danom momente nevyberá. Zákazník napríklad v e-shope dokončí objednávku, pričom vypĺňa informácie potrebné pre aktiváciu služby O2 Mobil+. Následne je zákazníkovi formou SMS doručený unikátny kód, pod ktorým sa ukrýva hodnota Poukážky na zariadenie. Zákazník ju môže použiť pri ďalšom nákupe, alebo aj darovať niekomu inému. Poukážka za zariadenie platí 4 týždne odo dňa aktivácie služby O2 Mobil+.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá