10.2.2016 0 Comments

Vyskladajte si vysnívaný smartfón s Poukážkami na zariadenie

O2 už viac ako dva roky umožňuje zákazníkom získať vďaka bonusom na telefón aj viac zariadení k jednému O2 Paušálu. Teraz sa rozhodlo možnosti využitia bonusov na telefón ešte rozšíriť. Zákazníci si môžu namiesto telefónu k O2 Paušálu zobrať Poukážku na zariadenie v hodnote bonusu, na ktorý majú nárok. Tú je možné prenášať na ľubovoľné čísla, či spájať s inými Poukážkami.

Operátor tak prináša flexibilný a unikátny nástroj na kúpu mobilných zariadení. Zákazník si s novou službou môže spojením Poukážok dovoliť zakúpiť prémiové zariadenie, ale Poukážku môže venovať aj svojmu známemu. Bonus už teda nie je viazaný len na kúpu zariadenia samotného, ale je k dispozícii je aj vo forme Poukážky.

„Sme radi, že môžeme opäť zákazníkom zvýhodniť a zjednodušiť využívanie našich služieb. Je to veľmi jednoduché. Ak nechcete využiť bonus na zariadenie ihneď, s Poukážkou máte približne mesiac na rozhodnutie, či si zariadenie kúpite pre seba, alebo Poukážku darujete blízkym, alebo sa s nimi spojíte a kúpite niečo naozaj veľké," uviedla hovorkyňa O2 Martina Jamrichová.

Poukážka na zariadenie predstavuje nástroj, cez ktorý si zákazníci môžu vyskladať kúpu drahšieho zariadenia, ale zároveň aj umožňuje prenášať hodnotu vo výške bonusu na telefón z jedného programu na iný. Ponuka je určená pre existujúcich aj nových zákazníkov so službou O2 Mobil+ a s niektorým z programov O2 Paušál, O2 Internet s bonusom, O2 Internet s bonusom Mini. Ponuku možno získať naprieč všetkými predajnými kanálmi.

Zákazník si pri výbere programu zvolí možnosť získania Poukážky na zariadenie, pričom zariadenie si v danom momente nevyberá. Zákazník napríklad v e-shope dokončí objednávku, pričom vypĺňa informácie potrebné pre aktiváciu služby O2 Mobil+. Následne je zákazníkovi formou SMS doručený unikátny kód, pod ktorým sa ukrýva hodnota Poukážky na zariadenie. Zákazník ju môže použiť pri ďalšom nákupe, alebo aj darovať niekomu inému. Poukážka za zariadenie platí 4 týždne odo dňa aktivácie služby O2 Mobil+.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá