Image
15.8.2012 0 Comments

Vyše 4.000 e-shopov bojuje o titul ShopRoku 2012

ShopRoku 2012.jpg Vyše 4.000 slovenských internetových obchodov bojuje o titul v štvrtom ročníku prestížnej súťaže ShopRoku 2012. Jej vyhlasovateľom je nezávislý portál Heureka.sk, ktorý porovnáva domáce e-shopy, ich tovary a ceny. Partnermi súťaže sú časopis Obchod a weby Pcrevue.sk, Infoware.sk a Itnews.sk.

„Cieľom súťaže je pomôcť zákazníkom internetových obchodov lepšie sa orientovať medzi slovenskými e-shopmi, ako aj vyzdvihnúť kvalitu tých najlepších," hovorí Kamil Demuth, projektový manažér Heureka.sk, podľa ktorého zákazníci e-shopov už nehladia len na cenu, ale berú do úvahy aj spoľahlivosť a dôveryhodnosť obchodu.

V kategórii Cena popularity môžu na www.shoproku.sk počas celého augusta hlasovať všetci užívatelia internetu za ktorýkoľvek z vyše 4.000 e-shopov. V dvanástich podkategóriách Ceny kvality hlasujú len reálni zákazníci e-shopov, ktorí počas roka urobili aspoň jeden nákup online.

„Cena kvality vychádza z hodnotení, ktoré v rámci systému Overené zákazníkmi zasielajú počas roka reálni klienti ihneď po nákupe v konkrétnom obchode," dopĺňa Demuth. Aktuálne je do systému Overené zákazníkmi zapojených 1.000 e-shopov.

Podkategórie Ceny kvality:

 • Obchodné domy
 • Elektro - všeobecné
 • Elektro - špecializované
 • Šport
 • Krása a zdravie
 • Auto moto
 • Dom a záhrada
 • Móda a oblečenie
 • Darčeky a zážitky
 • Knihy, hudba, software
 • Detský tovar
 • Sexshop
Vyhlásenie výsledkov prebehne 13. septembra 2012.

Do vlaňajšieho hlasovania v Cene popularity, ktorú vyhral obchod www.parfums.sk, sa zapojilo vyše 25.000 používateľov internetu. V rámci Ceny kvality 2011 brala Heureka.sk do úvahy vyše 100.000 dotazníkov. Cenu si v jednotlivých podkategóriách odniesli www.progamingshop.sk, www.nejlevnejsipneu.sk, www.sport-outdoor.sk, www.hej.sk, www.adrop.sk, www.marzo.sk, www.bosch-naradie.sk, www.topgal.sk, www.rajhraciek.sk, www.kondomshop.sk, www.epicom.sk a www.parfums.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Google Mapy vám už ukážu, kde sa dá dobre zaparkovať

19.01.2017 00:23

Mapy Googlu budú opäť užitočnejšie. Ich nová aktualizácia v9.44 beta totiž prináša funkciu, ktorá ukáže používateľom, aké možnosti parkovania môžu očakávať na mieste určenia. Získajú tak predstavu o t ...

Internet 10

Stroj na morálne dilemy. Moral Machine umožní rozhodnúť, koho život má autonómne vozidlo obetovať pri nehode

19.01.2017 00:40

So samojazdiacimi autami experimentuje čoraz viac firiem, a tak sa vynárajú aj otázky o tom, ako majú vozidlá rozhodovať v krízových situáciách. Ak napríklad niekto nečakane vbehne do jazdnej dráhy, m ...

Internet

10 trendov pre tohtoročný trh s mobilnými aplikáciami

18.01.2017 00:15

Na začiatku nového roka sa spoločnosť Resco pozrela na najdôležitejšie trendy, ktoré čaká tento biznis v roku 2017. Výskum spoločnosti App Annie predpokladá, že celkové výdavky spotrebiteľov na nákup ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá