7.9.2015 0 Comments

Vyplňte miestnosť skvostnou hudbou s novým kompaktným audio systémom Sony

Sony uvádza kompaktný audio systém CAS-1, ktorý prináša dokonalú kvalitu zvuku. Obsahuje dvojitý zosilňovač navrhnutý pre špecifické požiadavky zosilňovania zvuku slúchadiel a reproduktorov. Poskytuje teda ideálny zvukový výkon bez ohľadu na zvukový zdroj. Vďaka Sony audio technológiám vyplní systém miestnosť jemnými tónmi, s bohatými detailmi a prekvapivou čistotou, dokonca aj v nízkej hlasitosti, čím vám umožní ponoriť sa do zvuku vo vysokom rozlíšení.

Navrhnuté pre výkon

Dizajn CAS-1 je dedičstvom high-end radu ES od Sony a zameriava sa na vytvorenie ideálneho akustického poľa. Systém pozostáva z troch komponentov: hlavnej jednotky a dvoch separátnych reproduktorov pre obohatenie zvuku. Systém podporuje až do 24bit/192kHz vysoké rozlíšenie zvuku v DSD aj PCM formátoch vrátane FLAC, WAV alebo AIFF súborov. Pre zvýšenie kvality komprimovaných MP3 súborov na úroveň kvality blízkej zvuku vo vysokom rozlíšení je použitá unikátna Sony DSEE HX™ technológia.

CAS-1 obsahuje dva nezávislé špecializované zosilňovače navrhnuté pre špecifické požiadavky slúchadiel a reproduktorov. Slúchadlový zosilňovač obsahujú aj iné high-res audio modely Sony, ktoré získali viaceré ocenenia, ako napríklad vysoko výkonný DAC v prehrávači HAP-Z1ES. Tieto komponenty umožňujú Hi-Fi systému produkovať vyvážený, silný a presný zvuk nezávisle od výstupu a zároveň eliminovať neželaný odpor a šum. Integrácia High-Resolution zvukového zosilovača S-Master HX ešte obohacuje zvuk, redukuje skreslenie a šum.

Namieru upravený zvukový zážitok

Systém bol navyrhnutý tak, aby umožnil najkvalitnejší zvukový zážitok vďaka zosilňovaču s premenlivým riadením zosilňovania, ktorý je vhodný pre slúchadlá s rôznymi mierami odporu, jednoducho pomocou výberu odporu (ovládač zosilovania HI/LOW).

Obľúbené melódie si môžu hudobní nadšenci vychutnávať aj s dvoma dodávanými reproduktormi. Vďaka použitiu 14 mm soft dome výškového reproduktora podporujúceho zvuk vo vysokom rozlíšení a taktiež vysoko pevného 62 mm wooferu s portom odrážajúcim basy, vytvára každý reproduktor široký rozsah frekvencií a zároveň potláča šum a skreslovanie aj pri počúvaní z krátkej vzdialenosti. Priložené mosadzné hroty a podstavce pre reprudutkory umožňujú jemne doladiť detaily pre ideálny zážitok z near-field počúvania vo vysokom rozlíšení.

K Hi-Fi systému je možné bezdrôtovo pripojiť smartfón prostredníctvom Sony SongPal™ aplikácie a streamovať hudbu s maximom detailov a čírosti prostredníctvom Bluetooth® alebo NFC s podporou LDAC. Dva USB porty (USB-A a USB-B) sú tiež k dispozícii pre prehrávanie Audio formátov vo vysokom rozlíšení.

Online video z IFA nájdete tu: https://community.sony.sk/t5/blog-news-from-sony/ifa-2015/ba-p/1999855


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá