30.1.2013 0 Comments

Výkonné projektory na pevnú inštaláciu s vysokým svetelným výkonom

Spoločnosť Epson, svetová jednotka na trhu s projektormi, uvádza dva nové projektory na pevnú inštaláciu, ktoré ponúkajú jasný obraz a sú plné inovatívnych funkcií. Projektory Epson EB-G6900WU a EB-G6800 sú ako stvorené pre trh s prenájmami a digital signage, pretože sa môžu pochváliť vysokou svetelnosťou, vstupom HDBaseT a dokážu premietať aj do rohov a na zakrivené povrchy. Tieto modely sú tiež kompatibilné s objektívmi Epson EB-G5 - perfektné pre firmy, ktoré chcú uskutočniť upgrade svojich projektorov na pevnú inštaláciu.

Projektor Epson EB-G6900WU podporuje rozlíšenie výstupného obrazu WUXGA, zatiaľ čo projektor EB-G6800 premieta obraz v rozlíšení XGA. Oba modely sú navyše vybavené rozhraním HDBaseT - špičkovou technológiou na prenos piatich signálov, vrátane nekomprimovaného HD videa, zvuku, napájania a ovládania, pri nízkych nákladoch na vzdialenosť až 100 m pomocou štandardného kábla Cat5/6.

Obraz premietaný na zakrivený povrch alebo do rohov je automaticky upravený tak, aby nedochádzalo k skresleniu projekcie. Navyše je možné projektorom vertikálne otáčať o 360 stupňov, takže je možné obraz prezentácie podľa potreby ľahko presúvať naprieč celou miestnosťou.

Projektory sa môžu pochváliť všetkými obvyklými technickými vlastnosťami tej najvyššej kvality, ktoré zákazníci od výrobkov spoločnosti Epson očakávajú. Vďaka technológii Epson 3LCD sú farby reprodukované úplne verne a rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výkon je zárukou toho, že je ,možné projektory bez problémov používať v prostredí s rôznymi úrovňami okolitého osvetlenia.

Oba modely sa veľmi ľahko nastavujú aj obsluhujú, za čo vďačia mnohým užívateľsky prívetivým inštalačným prvkom, ako sú napríklad funkcie zarovnania pixlov alebo vyrovnania nerovnomerného rozloženia farieb. Tieto funkcie sa postarajú o to, že po nainštalovaní projektorov sa užívatelia nebudú musieť zdržiavať úpravami nastavenia obrazu a budú sa môcť maximálne sústrediť na prezentovaný obsah.

George Sebastian, produktový manažér spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Oba tieto profesionálne projektory na pevnú inštaláciu sú ideálne pre trh s prenájmami, a to najmä vďaka svojim inovatívnym funkciám aj jasným a kvalitným projekciám. S technológiou Edge Blending je napríklad možné premietať veľký širokoúhly obraz z viac projektorov naraz a spojiť ho do dokonalého celku."

George dodáva: „Technológia HDBaseT poskytuje integrátorom neuveriteľný potenciál a Epson je jednou z prvých spoločností, ktoré ju na trhu s projekčnou technikou začali využívať. Táto technológia poskytuje špeciálne rozhranie pre pripojenie videa, dát aj napájania prostredníctvom Ethernetu cez štandardné sieťové káble. Preto pomáha zjednodušiť a urýchliť prácu s projektormi a prináša výrazné úspory."

Modely Epson EB-G6900WU a EB-G6800 budú k dispozícii od júna 2013.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá