30.1.2013 0 Comments

Výkonné projektory na pevnú inštaláciu s vysokým svetelným výkonom

Spoločnosť Epson, svetová jednotka na trhu s projektormi, uvádza dva nové projektory na pevnú inštaláciu, ktoré ponúkajú jasný obraz a sú plné inovatívnych funkcií. Projektory Epson EB-G6900WU a EB-G6800 sú ako stvorené pre trh s prenájmami a digital signage, pretože sa môžu pochváliť vysokou svetelnosťou, vstupom HDBaseT a dokážu premietať aj do rohov a na zakrivené povrchy. Tieto modely sú tiež kompatibilné s objektívmi Epson EB-G5 - perfektné pre firmy, ktoré chcú uskutočniť upgrade svojich projektorov na pevnú inštaláciu.

Projektor Epson EB-G6900WU podporuje rozlíšenie výstupného obrazu WUXGA, zatiaľ čo projektor EB-G6800 premieta obraz v rozlíšení XGA. Oba modely sú navyše vybavené rozhraním HDBaseT - špičkovou technológiou na prenos piatich signálov, vrátane nekomprimovaného HD videa, zvuku, napájania a ovládania, pri nízkych nákladoch na vzdialenosť až 100 m pomocou štandardného kábla Cat5/6.

Obraz premietaný na zakrivený povrch alebo do rohov je automaticky upravený tak, aby nedochádzalo k skresleniu projekcie. Navyše je možné projektorom vertikálne otáčať o 360 stupňov, takže je možné obraz prezentácie podľa potreby ľahko presúvať naprieč celou miestnosťou.

Projektory sa môžu pochváliť všetkými obvyklými technickými vlastnosťami tej najvyššej kvality, ktoré zákazníci od výrobkov spoločnosti Epson očakávajú. Vďaka technológii Epson 3LCD sú farby reprodukované úplne verne a rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výkon je zárukou toho, že je ,možné projektory bez problémov používať v prostredí s rôznymi úrovňami okolitého osvetlenia.

Oba modely sa veľmi ľahko nastavujú aj obsluhujú, za čo vďačia mnohým užívateľsky prívetivým inštalačným prvkom, ako sú napríklad funkcie zarovnania pixlov alebo vyrovnania nerovnomerného rozloženia farieb. Tieto funkcie sa postarajú o to, že po nainštalovaní projektorov sa užívatelia nebudú musieť zdržiavať úpravami nastavenia obrazu a budú sa môcť maximálne sústrediť na prezentovaný obsah.

George Sebastian, produktový manažér spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Oba tieto profesionálne projektory na pevnú inštaláciu sú ideálne pre trh s prenájmami, a to najmä vďaka svojim inovatívnym funkciám aj jasným a kvalitným projekciám. S technológiou Edge Blending je napríklad možné premietať veľký širokoúhly obraz z viac projektorov naraz a spojiť ho do dokonalého celku."

George dodáva: „Technológia HDBaseT poskytuje integrátorom neuveriteľný potenciál a Epson je jednou z prvých spoločností, ktoré ju na trhu s projekčnou technikou začali využívať. Táto technológia poskytuje špeciálne rozhranie pre pripojenie videa, dát aj napájania prostredníctvom Ethernetu cez štandardné sieťové káble. Preto pomáha zjednodušiť a urýchliť prácu s projektormi a prináša výrazné úspory."

Modely Epson EB-G6900WU a EB-G6800 budú k dispozícii od júna 2013.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá