Image
8.4.2015 0 Comments

Vychytávky a rady od tých najskúsenejších na konferencii MARKETING LIVE 2015!

Najlepší MARKETÉRI vedia, že kráľom úspechu je „TEXT". Najlepší marketéri POZNAJÚ najefektívnejšie STRATÉGIE v komunikácii.

MARKETING LIVE 2015 bude jedinečnou príležitosťou stretnúť NAJ marketérov už 22. apríla v Bratislave! Program konferencie je opäť pestrý, neodolateľný a nabitý informáciami. Zaujímavosťou 12. ročníka Marketing Live je možnosť namixovať si svoj program na mieru. Doobeda sa pozvaní rečníci budú venovať veľkej téme „strategický marketing" a poobedňajšia časť programu sa rozdelí tematicky do 3 konferenčných sál. Účastník konferencie bude mať možnosť dozvedieť sa viac o komunikačných stratégiách, personalizovanom a personálnom marketingu, či SEO a content marketingu.

Kasaj_Vidovic_Pukalovic.png

Na konferenciu prijali pozvanie talentovaný a mnohokrát ocenený Ivan Kasaj /Provocation bureau/, zakladateľ bratislavského maratónu a nočného behu Bratislavou Peter Pukalovič /Be Cool /, generálny riaditeľ Panta Rhei Peter Kočalka, content marketing expert Eduard Radimák /Content Marketing Hub/. Na konferencii vystúpi aj Michal Kyselica mentor výkonného životného štýlu a zakladateľ portálu POSILKA.TV, ktorý má bohaté skúsenosti s videomarketingom. Youtube kanály, ktoré spravuje a optimalizuje prekonali hranicu 900 miliónov videní.

Inšpiráciu a kreatívne nápady nájdu marketéri v prednáške „Marketing's new golden age." Po prvýkrát na Slovensku privítame ikonu zo sveta digitálneho marketingu kreatívneho riaditeľa Paula Kurzeju, nazývaného aj „SOUL of London Redwood agency". Paul zastrešoval digitálnu a printovú komunikáciu pre viacerých globálnych klientov ako napríklad Volvo, Barclays, M&S, Boots, Mazda, Virgin Media, Shell, Esprit, La Redoute, Land Rover, P&G, Amnesty, Fujitsu a ďalšie.

Kurzeja_Kyselica.png

Viac o monetizácii ako biznis stratégii speňažovania online projektov prezradí Pavol Kubán /SCR Interactive, ADMA/. O skúsenostiach s efektívnymi a neefektívnymi kampaňami na konkrétneho zákazníka sa podelí Silvia Wenderlová /Klenoty Aurum/, o úspešných case studies Kofila a COOP Jednota a ako efektívne využiť online marketing pre retail sa účastníci dozvedia v prednáške Pavla Urbana /PRIA SYSTEM/.

Iný pohľad na svet a ako je možné živiť sa blogovaním o svojich zážitkoch prinesie prednáška Alexandry Kováčovej, ktorá je crazy, sexy, funtraveler blogerkou a cestovateľkou na plný úväzok. Dobré správy pre všetkých marketérov na tému „osobný branding" prinesie vo svojej prednáške Lukáš Bakoš z Maxman Consultants.

Program konferencie osvieži panelová diskusia, ktorá sa zameria na segmentáciu, diferencovaný a nediferencovaný marketing, analýzu životného cyklu, na konečného spotrebiteľa a jeho nákupné rozhodovanie.

Viac informácií o programe, ďalších prednášajúcich a možnostiach registrácie si môžete pozrieť na www.informslovakia.sk. Nájdete tu taktiež mená už registrovaných účastníkov konferencie.

Zdroj: Jana Mujkošová, +421 911 175 753, In Form Slovakia, s.r.o.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá