Image
8.4.2015 0 Comments

Vychytávky a rady od tých najskúsenejších na konferencii MARKETING LIVE 2015!

Najlepší MARKETÉRI vedia, že kráľom úspechu je „TEXT". Najlepší marketéri POZNAJÚ najefektívnejšie STRATÉGIE v komunikácii.

MARKETING LIVE 2015 bude jedinečnou príležitosťou stretnúť NAJ marketérov už 22. apríla v Bratislave! Program konferencie je opäť pestrý, neodolateľný a nabitý informáciami. Zaujímavosťou 12. ročníka Marketing Live je možnosť namixovať si svoj program na mieru. Doobeda sa pozvaní rečníci budú venovať veľkej téme „strategický marketing" a poobedňajšia časť programu sa rozdelí tematicky do 3 konferenčných sál. Účastník konferencie bude mať možnosť dozvedieť sa viac o komunikačných stratégiách, personalizovanom a personálnom marketingu, či SEO a content marketingu.

Kasaj_Vidovic_Pukalovic.png

Na konferenciu prijali pozvanie talentovaný a mnohokrát ocenený Ivan Kasaj /Provocation bureau/, zakladateľ bratislavského maratónu a nočného behu Bratislavou Peter Pukalovič /Be Cool /, generálny riaditeľ Panta Rhei Peter Kočalka, content marketing expert Eduard Radimák /Content Marketing Hub/. Na konferencii vystúpi aj Michal Kyselica mentor výkonného životného štýlu a zakladateľ portálu POSILKA.TV, ktorý má bohaté skúsenosti s videomarketingom. Youtube kanály, ktoré spravuje a optimalizuje prekonali hranicu 900 miliónov videní.

Inšpiráciu a kreatívne nápady nájdu marketéri v prednáške „Marketing's new golden age." Po prvýkrát na Slovensku privítame ikonu zo sveta digitálneho marketingu kreatívneho riaditeľa Paula Kurzeju, nazývaného aj „SOUL of London Redwood agency". Paul zastrešoval digitálnu a printovú komunikáciu pre viacerých globálnych klientov ako napríklad Volvo, Barclays, M&S, Boots, Mazda, Virgin Media, Shell, Esprit, La Redoute, Land Rover, P&G, Amnesty, Fujitsu a ďalšie.

Kurzeja_Kyselica.png

Viac o monetizácii ako biznis stratégii speňažovania online projektov prezradí Pavol Kubán /SCR Interactive, ADMA/. O skúsenostiach s efektívnymi a neefektívnymi kampaňami na konkrétneho zákazníka sa podelí Silvia Wenderlová /Klenoty Aurum/, o úspešných case studies Kofila a COOP Jednota a ako efektívne využiť online marketing pre retail sa účastníci dozvedia v prednáške Pavla Urbana /PRIA SYSTEM/.

Iný pohľad na svet a ako je možné živiť sa blogovaním o svojich zážitkoch prinesie prednáška Alexandry Kováčovej, ktorá je crazy, sexy, funtraveler blogerkou a cestovateľkou na plný úväzok. Dobré správy pre všetkých marketérov na tému „osobný branding" prinesie vo svojej prednáške Lukáš Bakoš z Maxman Consultants.

Program konferencie osvieži panelová diskusia, ktorá sa zameria na segmentáciu, diferencovaný a nediferencovaný marketing, analýzu životného cyklu, na konečného spotrebiteľa a jeho nákupné rozhodovanie.

Viac informácií o programe, ďalších prednášajúcich a možnostiach registrácie si môžete pozrieť na www.informslovakia.sk. Nájdete tu taktiež mená už registrovaných účastníkov konferencie.

Zdroj: Jana Mujkošová, +421 911 175 753, In Form Slovakia, s.r.o.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá