2.11.2012 0 Comments

Vybrané telefóny výhodne už aj k O2 Fér

O2 prináša pre zákazníkov programu O2 Fér s dobíjaním kreditu novú možnosť výhodného získania vybraných mobilných telefónov. K novej O2 Fér SIM karte im totiž O2 pridá aj bonusový kredit, prostredníctvom ktorého sa im cena telefónu nielen zníži, ale v prípade telefónu Samsung E1200 aj úplne vráti.

„K obľúbenému programu O2 Fér s dobíjaním kreditu pribalíme našim zákazníkom aj ďalšiu možnosť, ako si čo najvýhodnejšie zaobstarať nový telefón. O2 Fér s telefónom Samsung E1200 a bonusovým kreditom vo výške 30 €, ktorý sa automaticky zákazníkovi každý mesiac pripíše po 3 €, dostane zákazník za cenu 30 € kreditu," uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Zákazníci, ktorí chcú získať k svojmu programu O2 Fér s dobíjaním kreditu výhodne aj telefón, majú od 1. novembra k dispozícii možnosť vybrať si jedno z dvoch zariadení z ponuky. Ide o telefóny Samsung E1200 a Samsung Star. O2 im tak bude postupne každých 30 dní pripisovať špeciálny bonus vo výške 3 €, pričom jeho celková hodnota dosiahne 30 €.

V prípade, ak si zákazník vyberie telefón Samsung E1200 spolu so SIM kartou v cene 30 €, celá táto suma sa mu postupne vráti pri úplnom využití bonusového kreditu. Ak si zákazník zvolí Samsung Star spolu so SIM kartou v cene 63 €, získa kredit vo výške 30 € navyše.

Zákazníci môžu obidva sety karty O2 Fér s jedným z uvedených telefónov nájsť na predajniach a neskôr aj v O2 E-shope na http://www.o2.sk/pre-vas/e-shop.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Biznis

4 mýty o USB - nabíjajú všetky nabíjačky rovnako rýchlo a môžu spôsobiť poškodenie telefónu?

28.11.2016 00:12

Technológie USB zjednotili takmer celý svet nabíjania a prenosu dát. Vďaka nim môžeme pomocou jednej nabíjačky dodávať energiu rôznym druhom telefónov aj tabletov. Stále však o nich panujú mýty – nap ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá