19.8.2014 0 Comments

Vybavte si inteligentnú domácnosť so špeciálnou ponukou od Samsungu

Samsung poteší svojich zákazníkov dvomi mimoriadnymi akciami - s nákupom vybraných produktov budú môcť zdarma získať Samsung GALAXY Tab S alebo Samsung GALAXY Tab4, alebo získajú časť peňazí späť.

Samsung, popredný výrobca a oceňovaný inovátor spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov, prichystal pre svojich zákazníkov dve mimoriadne ponuky.

Elegantná práčka a k nej GALAXY Tab 4
Zákazníci, ktorí si kúpia v období od 11. 8. do 31. 10. 2014 práčku Samsung WW12H8400EW/LE alebo WW80H7410EW/LE z dizajnového radu Crystal Blue, a prípadne využijú bezplatný prémiový servis Home Delivery (nie je podmienkou), dostanú navyše zadarmo Samsung GALAXY Tab4 Wifi (SM-T530).

Tento rok uvedené prémiové práčky radu Crystal Blue vynikajú okrem iného elegantným dizajnom, šetrným perličkovým bubnom, veľkou úsporou energie alebo technickým riešením dvierok pre ľahšiu manipuláciu s bielizňou. Veľmi efektívnym pomocníkom pri praní je tiež unikátna technológia EcoBubble. Vďaka aktívnej pene, ktorá preniká do bielizne rýchlejšie než koncentrovaný prací prostriedok, môžete prať pri nižších teplotách, ako ste boli doteraz zvyknutí.

Výnimočná chladnička Food Showcase a k nej zadarmo GALAXY Tab S 8.4
Pre zákazníkov, ktorí si zaobstarajú medzi 8. a 31. 10. 2014 chladničku Samsung z radu Food Showcase, model RH57H90707F/EO alebo RH57H90507F/EO, a prípadne využijú bezplatný prémiový servis Home Delivery (nie je podmienkou), dostanú navyše zadarmo Samsung GALAXY Tab S 8.4.

Chladnička Food Showcase je neprehliadnuteľná už len svojím zovňajškom. Jej inovatívny dizajn rozumne delí potraviny podľa doby skladovania: vitrínová časť Showcase umožňuje okamžitý prístup k často používaným potravinám, ako malé občerstvenie, nápoje alebo ovocie, a vnútorná časť InnerCase pre potraviny vyžadujúce dlhšiu dobu skladovania. Navyše vonkajšie dvere chladničky sú vybavené tzv. Metal cooling kovovým plátom, ktorý akumuluje chlad a po opätovnom zatvorení chladničky napomáha k rýchlejšiemu dosiahnutiu potrebnej teploty.

Pohon chladničky Samsung Food Showcase zabezpečuje digitálny invertorový kompresor, ktorý zdokonaľuje využitie energie a chladiace schopnosti. Automaticky volí medzi siedmimi rýchlosťami otáčok v závislosti na chladiacich požiadavkách. Výsledkom tejto inteligentnej technológie sú veľké úspory energie, nižšia hlučnosť a dlhá životnosť. Navyše s 10-ročnou zárukou na digitálny invertorový kompresor.

Peniaze späť zákazníkom za vybrané modely práčok a chladničiek
Druhá akcia je určená pre tých, ktorí sa rozhodnú v období od 15. 8. - 31. 10. 2014 si zakúpiť novú Samsung chladničku alebo práčku. Na vybrané spotrebiče je možné získať naspäť až 127 €. Okrem iného si tak budete môcť výhodne zaobstarať chladničky Série G, ktoré vynikajú beznámrazovou technológiou No frost, maximálnym vnútorným objemom pri zachovaní štandardných vonkajších rozmerov vďaka technológii Space Max a úsporným chodom, ktorý zabezpečuje digitálny invertorový kompresor s veľkorysou zárukou 10 rokov životnosti. Za model chladničky Food Showcase RH57H8030SL/EO zákazník dostane späť dokonca 255 €.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá