7.2.2013 0 Comments

Vstavaná rúra Samsung ponúka úplne novú úroveň technológie a dizajnu

Spoločnosť Samsung, popredná svetová spoločnosť pôsobiaca v oblasti inovácie digitálnych spotrebičov, dnes predstavila svoj najnovší výrobok z rady domácich kuchynských spotrebičov, novú vstavanú rúru (NV70F7). Táto vkusná a pritom masívna rúra je určená predovšetkým zákazníkom s obmedzeným priestorom v kuchyni, ktorí sa však nechcú obmedzovať vo svojom kuchárskom umení. Vďaka veľkej kapacite je rúra ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú rúru zodpovedajúcu ich životnému štýlu, ktorá sa prispôsobí tomu, ako, kedy a čo chcú pripraviť na jedenie v ktorýkoľvek deň v týždni.

Snímateľný oddeľovač umožňuje použitie pre akokoľvek časovo vyťaženú domácnosť. Súčasne s ďalšími vynaliezavými prvkami ponúka nová vstavaná rúra skvelú výkonnosť pri nízkej spotrebe, takže je skvelou voľbou pre všetkých, ktorý chcú ušetriť energiu, čas i peniaze.

„Táto inovatívna rúra je skutočne vytvorená s myšlienkou na našich zákazníkov. Starostlivo sme si všímali to, že zákazníci bývajú v malých bytoch alebo domoch s malou kuchyňou, a preto sme vytvorili práve túto vstavanú rúru, aby vyhovela ich špecifickým potrebám," prehlásil B. K. Yoon, prezident divízie spotrebnej elektroniky v Samsung Electronics. „Môžeme ponúknuť ďaleko viac možností pri varení i štýlové prvky v jednom z energeticky najúspornejších výrobkov na trhu, a to všetko v špičkovom, vypracovanom dizajne."

Twin Convection - inovácie pre flexibilné varenie 3 v 1 otvára rad možností
Technológia Twin Convection v novej vstavanej rúre je ideálny spôsob ako ušetriť čas a energiu. Umožňuje spotrebiteľom piecť dve rôzne jedlá naraz pri rôznych teplotách a počas rôznej doby. Ľahko odnímateľný oddeľovač vo vnútornom priestore umožňuje používateľovi nastaviť teplotu len v jednej časti priestoru, čo predstavuje dokonalé využitie funkcií rúry.

Spotrebitelia môžu vlastne využívať tri rúry v jednej:

  • Pri polovičnom využití môžu spotrebitelia použiť oddeľovač a využívať tak len časť rúry, čo sa hodí napríklad pre rýchle a menšie jedlá v priebehu pracovných dní. Zmenšením priestoru pomocou oddeľovača sa zníži spotreba energie.
  • Dvojité pečenie ponúka spotrebiteľom možnosť uvariť dve jedlá naraz. Oddeľovač v rúre vytvorí dva priestory, v ktorých je možné piecť súčasne pri rôznych teplotách. Oddeľovač okrem toho zabráni prenikaniu pachov, takže môžete pripravovať raňajky pre celú rodinu a súčasne začať piecť mäso na večeru pre priateľov.
  • Rúra má celkovú kapacitu 70 l, ktorú je možné využiť, pokiaľ potrebujete viac priestoru napríklad pri pečení sviatočných pokrmov, ako je morka alebo jahňacie.

Optimalizované programy pečenia menia jedlo na kulinársky zážitok
Rad prvkov tejto novej vstavanej rúry zahŕňa programy Optimalizácia a Profesionálne varenie, vďaka ktorým sa aj tie najjednoduchšie pokrmy stanú úžasnými. Program Profesionálne pečenie mäso rýchlo opečie pri 220 °C, čím vo vnútri zadrží šťavu, a potom mäso dopečie pri miernejšej teplote. Spotrebitelia si môžu zvoliť medzi vopred nastavenými teplotami pečenia alebo si sami nastavia nižšiu teplotu pre pomalé pečenie aby bolo mäso mäkké a šťavnaté. Program Intenzívne pečenie je určený pre prípad, keď je potrebná vysoká teplota na upečenie zmrazených potravín. Tento program využíva všetky tepelné zdroje v rúre naraz, aby sa potraviny koncentrovaným teplom rovnomerne prehriali.

Pokiaľ máte hostí, je ideálne využiť dvojitý ohrievací program novej vstavanej rúry - jeden udržuje jedlo teplé, dokiaľ nie je čas ho podávať, druhý ohreje taniere pre perfektné servírovanie.

Program Vetrák + Gril ponúka najlepšie možné výsledky pri grilovaní vo vnútorných priestoroch. Je ideálny pre prípad, kedy obmedzený priestor, zlé počasie alebo nedostatok času neumožňuje použiť vonkajší gril.

Ďalšie výhody zahŕňajú vstavané systémy, ktoré umožňujú rýchle rozohriatie i ochladenie rúry. Vďaka systému Rýchly ohrev spoločnosti Samsung je možné rýchlo dosiahnuť plný výkon a teplotu, len za šesť minút, podľa požadovanej teploty. Rúra je vybavená dvojcestným chladením, takže veľmi rýchlo vychladne.

Minimalistický, intuitívny dizajn vytvára rovnováhu medzi ušľachtilou formou a skvelým výkonom
Strieborný dizajn vstavanej rúry je vhodný pre jej umiestnenie do akejkoľvek kuchyne. Elegantný charakter nezahlcuje priestor malého bytu alebo malej kuchyne. Spoločnosť Samsung dala telu i rukovätiam rúry jednoduchý tvar s jemnými krivkami, ktoré zdôrazňujú ich profil.

Nová vstavaná rúra je výrazná samostatne i v kombinácii s ďalšími vstavanými kuchynskými spotrebičmi z minimalistického radu Neo spoločnosti Samsung, ktorý ponúka jednotný, elegantný dizajn. Okrem vstavanej rúry ponúka rovnaké umiestnenie ovládacích prvkov, zaoblené rukoväte a moderné tvary i digestor, varná doska a mikrovlnná rúra. Vytvára tak elegantný kuchynský priestor, ktorý splní potreby každého zákazníka.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá