Image
16.6.2016 0 Comments

Všetko, čo potrebujete vedieť o Xboxe na E3 2016

Tím Xbox predstavil počas tlačovej konferencie na E3 novú rodinu zariadení Xbox One, množstvo nových funkcií pre Xbox Live a najväčšiu ponuku hier v histórii Xboxu. Phil Spencer, šéf divízie Xbox, zdôraznil odhodlanie tímu Xbox budovať budúcnosť hrania aj mimo hranice konzolových generácií a hráčom umožniť hrať sa bez hraníc.

Xbox prinesie Xbox Live do všetkých zariadení a sietí vrátane PC, konzol, virtuálnej reality a mobilných zariadení a zjednotí ich tak, aby sa cítili všetci hráči vítaní, rešpektovaní a podporovaní. Nový program Xbox Play Anywhere umožní hráčom zakúpiť si hru iba raz a potom ju hrať na konzole Xbox One a PC s Windows 10 a zdieľať medzi nimi postup, uložené pozície a získané achievementy. Všetky nové herné tituly od Microsoft Studios, predstavené počas brífingu E3, budú podporovať Xbox Play Anywhere. A na ďalších sa pracuje.

„Hráči ešte nikdy nemali toľko možností, ako sa hrať a kde sa hrať,” povedal Spencer. „Našu najväčšiu ponuku hier v histórii prinášame na Xbox One a Windows 10, spájame hráčov cez sieť Xbox Live a rozširujeme rodinu zariadení Xbox One s novými členmi Xbox One S a Project Scorpio, aby sme ponúkli hráčom viac možností, ako a kde hrať. Ešte nikdy nebol vhodnejší čas stať sa hráčom Xbox.”

Pozrite si video k Xbox Play Anywhere:

Predstavujeme novú rodinu zariadení Xbox One

Nový hardvér a príslušenstvo Xbox One prináša bezkonkurenčnú ponuku a úroveň personalizácie. Všetky zariadenia Xbox One prehrajú všetky súčasné a plánované hry pre Xbox One, ako aj hry z programu spätnej kompatibility. A takisto všetko príslušenstvo bude kompatibilné naprieč celou rodinou konzol Xbox One.

 • Xbox One S

Nový Xbox One S s novým a elegantnejším dizajnom v bielom vyhotovení je najmenším a najkompaktnejším Xboxom doteraz. O 40 % menšia konzola s integrovaným napájacím zdrojom podporuje rozlíšenie 4K Ultra HD pre filmy a streamovaný obsah od partnerov, ako je napríklad Netflix. Podpora High Dynamic Range (HDR) pre video a hry vnáša bohatšie a jasnejšie farby do hier ako Gears of War 4. Xbox One S sa začne predávať začiatkom augusta vo verziách s 500 GB, 1 TB a 2 TB pevným diskom v cenách od 299 eur.  

Pozrite sa na nový Xbox One S:

 • Project Scorpio

Project Scorpio bude najvýkonnejšou hernou konzolou. GPU s výkonom 6 Tflops prinesie prémiové herné zážitky vrátane hrania v plnom 4K rozlíšení a vysoko kvalitné zážitky vo virtuálnej realite. Project Scorpio sa pridá k rodine Xbox One a doplní konzoly Xbox One a Xbox One S, pričom všetky hry a príslušenstvo pre Xbox One budú navzájom kompatibilné.

Pozrite sa na Project Scorpio:

 • Nový bezdrôtový ovládač Xbox

Zvyšujeme komfort pogumovaným gripom a predstavujeme elegantný dizajn v bielom vyhotovení. Pridaná podpora pre bluetooth umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k PC alebo tabletom s Windows 10. Nový bezdrôtový ovládač bude dostupný celosvetovo v auguste za 59,99 eura.

 • Xbox Design Lab

Hráči si teraz môžu vytvoriť vlastný, oficiálny a jedinečný bezdrôtový ovládač. Na výber majú viac ako 8 miliónov farebných kombinácií tela ovládača, smerového ovládača, palcových ovládačov a tlačidiel ABXY. Každý ovládač je ručne vyrobený a doručený priamo hráčom. Xbox Design Lab prijíma objednávky zatiaľ iba zo Spojených štátov, Kanady a Portorika. Viac nájdete na stránkach: http://www.xbox.com/xboxdesignlab

Pozrite si krátku ukážku Xbox Design Lab:

 • Bezdrôtový ovládač Xbox Elite – Gears of War 4 Limited Edition

Ovládač pre profesionálov, navrhnutý v spolupráci so štúdiom The Coalition, odráža svojím dizajnom boj s novým nepriateľom laserom vyrezanými stopami po pazúroch. Ovládač bude dostupný začiatkom októbra vo veľmi limitovanom počte za 199,99 eura.

Pozrite sa na nový bezdrôtový ovládač Xbox Elite:

Zjednotenie hráčov cez Xbox Live

Cieľom Xbox Live je kultivovať bezpečnú, zábavnú a spoľahlivú on-line komunitu, kde sú všetci hráči bez rozdielov vítaní, rešpektovaní a podporovaní. Tím Xbox oznámil množstvo nových funkcií, ktoré mažú hranice medzi hráčmi na rôznych zariadeniach a robia hranie dostupnejším pre všetkých.

 • Kluby na Xbox Live

Úplne nový spôsob spájania sa s hráčmi a vytvárania súkromných komunít s ľuďmi, ktorí zdieľajú podobné herné štýly, osobné záujmy a hodnoty.

 • Vyhľadávanie skupín na Xbox Live

Hľadanie skupín na Xbox Live je najjednoduchší spôsob na vyhľadávanie hráčov, ktorí sú dostupní a kvalifikovaní, aby sa pridali do vašej hry, keď ich potrebujete.

 • Arena na Xbox Live

Nová on-line platforma pre turnaje, navrhnutá pre všetkých, nováčikov aj hráčov ašpirujúcich na profesionálov. Arena na Xbox Live prináša súťažné hranie na Xbox One a zariadenia s Windows 10. Zapíšte sa do turnajov priamo cez rozhranie Xboxu alebo aplikáciu Xbox a hrajte o ceny a slávu.

 • Cross-play

Hráči na Xbox One a Windows 10 teraz môžu hrať vybrané hry pre viacerých hráčov spolu. Gears of War 4, Forza Horizon 3, Sea of Thieves a Scalebound podporujú hranie medzi Xbox One a Windows 10 PC. Aj hráči Minecraftu na zariadeniach s iOS, Androidom, Windows 10 Phone a Windows 10 sa môžu spojiť a užiť si zábavu pri hre viacerých hráčov navzájom.

 • PC hry (Win32) na Xbox Live

S pripravovanou letnou aktualizáciou pre Xbox uvidíte na Xbox Live tie najlepšie PC hry. Použite aplikáciu Xbox a uvidíte, aké PC hry hrajú vaši priatelia, prezrite si záznamy z hrania alebo nahrajte vlastné a vymieňajte si textové a hlasové správy s priateľmi naprieč hrami.  

 • Nezávislý výber jazyka

Dávame hráčom slobodu pri výbere ktoréhokoľvek podporovaného jazyka na Xbox One. Bez ohľadu na zvolený región v nastaveniach.

Najväčšia ponuka hier prichádza na Xbox One a Windows 10

Xbox predviedol pestrú ponuku hier pre Xbox One a Windows 10, pripravených na tento rok a blízku budúcnosť, vrátane exkluzívnych titulov, herných trhákov a nezávislých hier z programe ID@Xbox, ako napríklad ReCore, Gears of War 4, Forza Horizon 3, Sea of Thieves, Halo Wars 2, Scalebound, Tacoma a Minecraft.

 Pozrite si novú ponuku hier pre Xbox One:

Viac informácií nájdete na Xbox Wire.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dohady: Samsung prinesie prvý skladateľný smartfón v druhej polovici tohto roka

17.01.2017 00:28

Podľa zvestí z Číny má Samsung oficiálne predstaviť svoj prvý skladací smartfón v treťom či štvrtom štvrťroku tohto roka, no presný termín ešte nebol odhalený. Správa pochádza z príspevku na webe Weib ...

Produkty

Opera predstavila Neon. Bude takto vyzerať budúcnosť prehliadania webu?

17.01.2017 00:25

Spoločnosť Opera Software ukázala novú koncepciu svojho webového prehliadač a názvom Opera Neon. Podľa vývojárov vraj ponúka „pohľad do budúcnosti desktopových prehliadačov“. Základom je takisto Chro ...

Produkty

Google používa strojové učenie na zníženie dátovej spotreby pri obrázkoch s vysokým rozlíšením

17.01.2017 00:22

Vlani v novembri Google predstavil technológiu RAISR (Rapid and Accurate Image Super-Resolution). Ide o metódu interpolácie, ktorá má zlepšiť zobrazenie fotiek s nízkym rozlíšením a ušetriť dátové pre ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá