Image
16.6.2016 0 Comments

Všetko, čo potrebujete vedieť o Xboxe na E3 2016

Tím Xbox predstavil počas tlačovej konferencie na E3 novú rodinu zariadení Xbox One, množstvo nových funkcií pre Xbox Live a najväčšiu ponuku hier v histórii Xboxu. Phil Spencer, šéf divízie Xbox, zdôraznil odhodlanie tímu Xbox budovať budúcnosť hrania aj mimo hranice konzolových generácií a hráčom umožniť hrať sa bez hraníc.

Xbox prinesie Xbox Live do všetkých zariadení a sietí vrátane PC, konzol, virtuálnej reality a mobilných zariadení a zjednotí ich tak, aby sa cítili všetci hráči vítaní, rešpektovaní a podporovaní. Nový program Xbox Play Anywhere umožní hráčom zakúpiť si hru iba raz a potom ju hrať na konzole Xbox One a PC s Windows 10 a zdieľať medzi nimi postup, uložené pozície a získané achievementy. Všetky nové herné tituly od Microsoft Studios, predstavené počas brífingu E3, budú podporovať Xbox Play Anywhere. A na ďalších sa pracuje.

„Hráči ešte nikdy nemali toľko možností, ako sa hrať a kde sa hrať,” povedal Spencer. „Našu najväčšiu ponuku hier v histórii prinášame na Xbox One a Windows 10, spájame hráčov cez sieť Xbox Live a rozširujeme rodinu zariadení Xbox One s novými členmi Xbox One S a Project Scorpio, aby sme ponúkli hráčom viac možností, ako a kde hrať. Ešte nikdy nebol vhodnejší čas stať sa hráčom Xbox.”

Pozrite si video k Xbox Play Anywhere:

Predstavujeme novú rodinu zariadení Xbox One

Nový hardvér a príslušenstvo Xbox One prináša bezkonkurenčnú ponuku a úroveň personalizácie. Všetky zariadenia Xbox One prehrajú všetky súčasné a plánované hry pre Xbox One, ako aj hry z programu spätnej kompatibility. A takisto všetko príslušenstvo bude kompatibilné naprieč celou rodinou konzol Xbox One.

 • Xbox One S

Nový Xbox One S s novým a elegantnejším dizajnom v bielom vyhotovení je najmenším a najkompaktnejším Xboxom doteraz. O 40 % menšia konzola s integrovaným napájacím zdrojom podporuje rozlíšenie 4K Ultra HD pre filmy a streamovaný obsah od partnerov, ako je napríklad Netflix. Podpora High Dynamic Range (HDR) pre video a hry vnáša bohatšie a jasnejšie farby do hier ako Gears of War 4. Xbox One S sa začne predávať začiatkom augusta vo verziách s 500 GB, 1 TB a 2 TB pevným diskom v cenách od 299 eur.  

Pozrite sa na nový Xbox One S:

 • Project Scorpio

Project Scorpio bude najvýkonnejšou hernou konzolou. GPU s výkonom 6 Tflops prinesie prémiové herné zážitky vrátane hrania v plnom 4K rozlíšení a vysoko kvalitné zážitky vo virtuálnej realite. Project Scorpio sa pridá k rodine Xbox One a doplní konzoly Xbox One a Xbox One S, pričom všetky hry a príslušenstvo pre Xbox One budú navzájom kompatibilné.

Pozrite sa na Project Scorpio:

 • Nový bezdrôtový ovládač Xbox

Zvyšujeme komfort pogumovaným gripom a predstavujeme elegantný dizajn v bielom vyhotovení. Pridaná podpora pre bluetooth umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k PC alebo tabletom s Windows 10. Nový bezdrôtový ovládač bude dostupný celosvetovo v auguste za 59,99 eura.

 • Xbox Design Lab

Hráči si teraz môžu vytvoriť vlastný, oficiálny a jedinečný bezdrôtový ovládač. Na výber majú viac ako 8 miliónov farebných kombinácií tela ovládača, smerového ovládača, palcových ovládačov a tlačidiel ABXY. Každý ovládač je ručne vyrobený a doručený priamo hráčom. Xbox Design Lab prijíma objednávky zatiaľ iba zo Spojených štátov, Kanady a Portorika. Viac nájdete na stránkach: http://www.xbox.com/xboxdesignlab

Pozrite si krátku ukážku Xbox Design Lab:

 • Bezdrôtový ovládač Xbox Elite – Gears of War 4 Limited Edition

Ovládač pre profesionálov, navrhnutý v spolupráci so štúdiom The Coalition, odráža svojím dizajnom boj s novým nepriateľom laserom vyrezanými stopami po pazúroch. Ovládač bude dostupný začiatkom októbra vo veľmi limitovanom počte za 199,99 eura.

Pozrite sa na nový bezdrôtový ovládač Xbox Elite:

Zjednotenie hráčov cez Xbox Live

Cieľom Xbox Live je kultivovať bezpečnú, zábavnú a spoľahlivú on-line komunitu, kde sú všetci hráči bez rozdielov vítaní, rešpektovaní a podporovaní. Tím Xbox oznámil množstvo nových funkcií, ktoré mažú hranice medzi hráčmi na rôznych zariadeniach a robia hranie dostupnejším pre všetkých.

 • Kluby na Xbox Live

Úplne nový spôsob spájania sa s hráčmi a vytvárania súkromných komunít s ľuďmi, ktorí zdieľajú podobné herné štýly, osobné záujmy a hodnoty.

 • Vyhľadávanie skupín na Xbox Live

Hľadanie skupín na Xbox Live je najjednoduchší spôsob na vyhľadávanie hráčov, ktorí sú dostupní a kvalifikovaní, aby sa pridali do vašej hry, keď ich potrebujete.

 • Arena na Xbox Live

Nová on-line platforma pre turnaje, navrhnutá pre všetkých, nováčikov aj hráčov ašpirujúcich na profesionálov. Arena na Xbox Live prináša súťažné hranie na Xbox One a zariadenia s Windows 10. Zapíšte sa do turnajov priamo cez rozhranie Xboxu alebo aplikáciu Xbox a hrajte o ceny a slávu.

 • Cross-play

Hráči na Xbox One a Windows 10 teraz môžu hrať vybrané hry pre viacerých hráčov spolu. Gears of War 4, Forza Horizon 3, Sea of Thieves a Scalebound podporujú hranie medzi Xbox One a Windows 10 PC. Aj hráči Minecraftu na zariadeniach s iOS, Androidom, Windows 10 Phone a Windows 10 sa môžu spojiť a užiť si zábavu pri hre viacerých hráčov navzájom.

 • PC hry (Win32) na Xbox Live

S pripravovanou letnou aktualizáciou pre Xbox uvidíte na Xbox Live tie najlepšie PC hry. Použite aplikáciu Xbox a uvidíte, aké PC hry hrajú vaši priatelia, prezrite si záznamy z hrania alebo nahrajte vlastné a vymieňajte si textové a hlasové správy s priateľmi naprieč hrami.  

 • Nezávislý výber jazyka

Dávame hráčom slobodu pri výbere ktoréhokoľvek podporovaného jazyka na Xbox One. Bez ohľadu na zvolený región v nastaveniach.

Najväčšia ponuka hier prichádza na Xbox One a Windows 10

Xbox predviedol pestrú ponuku hier pre Xbox One a Windows 10, pripravených na tento rok a blízku budúcnosť, vrátane exkluzívnych titulov, herných trhákov a nezávislých hier z programe ID@Xbox, ako napríklad ReCore, Gears of War 4, Forza Horizon 3, Sea of Thieves, Halo Wars 2, Scalebound, Tacoma a Minecraft.

 Pozrite si novú ponuku hier pre Xbox One:

Viac informácií nájdete na Xbox Wire.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Bluetooth 5.0 prichádza s dvojnásobnou rýchlosťou a štvornásobným dosahom oproti verzii 4.2

08.12.2016 11:17

Bluetooth SIG vydal finálnu špecifikáciu pre nový štandard Bluetooth 5 pre OEM, ktorí teraz môžu vyvíjať hardvér na  jeho podporu. Nová špecifikácia je spätne kompatibilná so všetkými predchádzajúcim ...

Produkty

Microsoft môže kúpiť LinkedIn, Európska komisia si však dala podmienky

08.12.2016 00:07

Európska komisia (EK) schválila prevzatie profesijnej sociálnej siete LinkedIn spoločnosťou Microsoft. Súhlas je však podmienený dodržiavaním série záväzkov, ktorých cieľom je zachovanie konkurencie m ...

Produkty 1

Tripleton Enigma E2 – aktuálne najlepšie zabezpečený šifrovaný mobilný telefón na svete

08.12.2016 00:10

Šifrovaný telefón využíva priekopnícke techniky ochrany proti odpočúvaniu, ako sú napríklad autorizácie pomocou špeciálnej karty a šifrovacej techniky, ktorú podľa výrobcov nemožno prelomiť. I napriek ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá