Image
25.9.2015 0 Comments

Všestranné projektory Epson, ktoré si môže vychutnať celá rodina

Nový rad všestranných a mobilných projektorov Epson je ideálny pre domácnosti aj kancelárie (EB-U32, EB-U04, EB-W32, EB-W31, EB-W04, EB-X31, EB-S31, EB-S04). Nech sledujete filmy, prezeráte rodinné fotografie alebo predstavujete dôležité prezentácie, tento rad ponúka flexibilitu, ktorú si zamiluje celá rodina. Vďaka vysoko kvalitnému obrazu, ľahko ovládateľným funkciám, štýlovému a prenosnému prevedeniu bude vašou jedinou obavou to, ako sa vyhnúť hádkam, kto môže projektor využiť ako ďalší.

Bez ohľadu na to, či ste doma či v kancelárii, všetci chcú sledovať vysoko kvalitný obsah s ohromujúcimi farbami, ktoré vyzerajú skvele aj v jasne osvetlených miestnostiach. Tieto projektory ťažia z výhod 3LCD technológie a rovnako vysokého bieleho a farebného svetelného výstupu, takže prináša až trikrát vyššie ohromujúci jas než jednočipové DLP projektory. Celá rada ponúka kontrastný pomer 15 000: 1, takže obsah bude navyše zobrazený do najjemnejších detailov a čierne farby vykreslia jasné detaily tieňov.


Usporiadajte pre rodinu i priateľov premietanie v štýle kina a vychutnajte si vysoko kvalitné snímky na veľkej obrazovke o veľkosti až 300 palcov. Filmy a športové udalosti sa zobrazia ostro a jasne, tí ktorí chcú žiarivý obsah v rozlíšení Full HD, ponúka model EB-U04 špičkové vizuálne pôžitky.

Roman Vejražka, Business Account Manager spoločnosti Epson Europe zodpovedný za projektory dodáva: „Chceli sme, aby táto rada priniesla zábavu celej rodine. Tieto projektory môžu používať nielen rodičia k predstaveniu vysokokvalitných prezentácií na pracovisku aj v domácej kancelárii, ale aj deti na sledovanie rozprávok vo svojej izbe. Večer sa môže celá rodina zísť v obývacej izbe a pomocou projektora premietať film alebo prezerať rodinné fotografie. "

Vďaka bezproblémovej inštalácii všetkých modelov môžu používatelia rýchlo začať využívať ich výhody. Pomocou brašne, ktorá je súčasťou dodávky, je prenášanie projektora medzi miestnosťami doma aj v kancelárii jednoduché. Vďaka vertikálnej a horizontálnej korekcii lichobežníkového skreslenia možno projektor umiestniť do radu pozícií, bez toho aby došlo k deformácii obrazu.

white_32.jpg

Akonáhle je projektor na svojom mieste, pripojiť sa k nemu prostredníctvom inteligentného zariadenia je rovnako jednoduché ako naskenovať QR kód. Stačí stiahnuť aplikáciu iProjection a užívatelia môžu začať premietať fotografie, videá a dokumenty zo svojich inteligentných zariadení. Všetky modely v rade sú tiež vybavené vstupom HDMI pre ľahké zobrazenie vysokokvalitného digitálneho a zvukového obsahu.

Spoločnosť Epson chápe, že používatelia nechcú plytvať časom na údržbu. S týmto radom ani nemusia. Aj keď budú projektor používať na každodenné sledovanie filmov, lampu alebo filter nebude nutné meniť po dobu 15 rokov.

Všetky modely je možné využívať v rôznych prostrediach, avšak pre kancelárie sú obzvlášť vhodné projektory EB-U32 a EB-W32. Všestranný model EB-U32 má rozlíšenie WUXGA, ktoré prináša flexibilitu pre zobrazenie firemného obsahu v natívnom rozlíšení vrátane Full HD. Vďaka radu vstavaných možností konektivity umožňujú užívateľom začať pracovať ihneď po vybalení projektora, takže podporujú spoluprácu a produktívne rokovania.

Oba kancelárske modely sú dostatočne všestranné pre premietanie prezentácií pomocou viacerých projektorov v sieti, takže obsah je možné sledovať na niekoľkých miestach. Užívatelia na týchto miestach, dodávajú: "Mobilné projektory musia byť dostatočne všestranné, aby bolo možné používať ich v rôznych prostrediach. Môžu dokonca bezdrôtovo zdieľať obsah zo svojich zariadení, aby ho mohli vidieť všetci účastníci rokovaní. Prostredníctvom jednotky bezdrôtovej siete LAN ELPAP10 sú všetky tieto skvelé funkcie k dispozícii aj u všetkých ostatných modelov v rade.

Rodiny, ktoré sa nemôžu zhodnúť na tom, čo sledovať, a workoholici pracujúci na niekoľkých úlohách súčasne využijú funkciu rozdelenia premietacej plochy, vďaka ktorej môžu premietať odlišný obsah naraz a dokonca kombinovať prácu a zábavu.

Kompletný rad projektorov (EB-U32, EB-U04, EB-W32, EB-W31, EB-W04, EB-X31, EB-S31, EB-S04) je na trhu k dispozícii od septembra 2015.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá