28.11.2012 0 Comments

Víťazi súťaže Samsung Smart App 2012

Spoločnosť Samsung Electronics Co, Ltd., vyhlásila víťazov súťaže Samsung Smart App 2012, určenú pre vývojárov z celého sveta. Programátori mali vytvoriť aplikáciu, ktorá by prinášala úplne nové zážitky používateľom smartfónov radov GALAXY Note a GALAXY Tab.

Súťaž mala dve kategórie, „Samsung Apps Super Apps" a „Best S Pen Apps", a prebiehala päť mesiacov, od mája do septembra. V kategórii „Best S Pen Apps" vybral víťaza panel odborných porotcov, zatiaľ čo v kategórii „Samsung Apps Super Apps" o víťazoch rozhodli sami spotrebitelia tým, koľko stiahnutí daných aplikácií uskutočnili. Zo všetkých navrhnutých aplikácií zaslaných zo 70 krajín, ich bolo ocenených osemdesiat.

Hlavnú cenu v kategórii „Best S Pen Apps" vyhrala aplikácia From Cheese vyvinutá talianskou spoločnosťou SpinVector. Táto aplikácia využíva stylus S Pen v hre, ktorej princípom je nalákať myš k syru nakreslením cesty za vôňou. Táto kreatívna aplikácia dostala veľa pozitívnych komentárov od porotcov. V kategórii „Samsung Apps Super Apps" vyhralo 60 najsťahovanejších aplikácií pre telefóny z radov GALAXY Note a GALAXY Tab.

„Súťaž Samsung Smart App 2012 umožnila spoločnosti Samsung Electronics a vývojárom aplikácií pracovať spoločne ako partneri s cieľom posilniť a podporiť rast ekosystému pre inteligentné telefóny Samsung," uviedol WonPyo Hong, výkonný viceprezident Media Solution Center, Samsung Electronics. „Aj naďalej budeme rôznymi spôsobmi aktívne podporovať vývojárov aplikácií a očakávame, že nové a unikátne aplikácie obohatia používateľské skúsenosti s inteligentnými telefónmi Samsung," dodal.

Vývojári víťazných aplikácií budú ocenení finančnou odmenou v hodnote 4,08 milióna dolárov a ďalej tiež niekoľkými rôznymi marketingovými a propagačnými benefitmi.

Čína je krajina s najvyšším počtom výhercov a je nasledovaná Južnou Kóreou a Poľskom.

Víťazné príspevky sú k dispozícii na portáli SamsungApps (www.samsungapps.com), kde im bude poskytnutá komunikačná podpora zo strany Samsung Electronics.

Popis víťazných aplikácií

Belgicko

Solitaire Gold

Solitaire Gold je aplikácia s dobre známou kartovou hrou Solitaire.

Tic Tac Toe Gold

Ide o hernú aplikáciu typu piškvorky. Striedavo so súperom umiestňujte "O" a "X" do 9 polí a vytvorte 3 rady, aby ste vyhrali hru.

Hangman Gold

Hangman Gold je herná aplikácia, kde hádate slovo pomocou písmen a uhádnuť ho musíte skôr, než zmizne obesenec zo šibenice.

Čína

Gun and Blood

Gun and Blood je hra o likvidovaní teroristov. Strhujúca hudba, zvukové efekty, realistické scény, rôzne druhy zbraní a levelov vytvorených pre fascinujúce herné zážitky.

Defend the Earth

Defend the Earth je hra, kde zostreľujete unesené lietadlá na mobilnom telefóne so zabudovaným mikročipom pre detekciu unesených lietadiel s cieľom ochrániť Zem.

Seven Stars 3D II

Seven Stars 3D II je hra, pri ktorej nakláňate telefón tak, aby sa loptička kotúľala a objavila 7 hviezd skrytých v bludisku.

Bubble Shooter!!

Bubble Shooter!!je hra, kde praskáte bubliny o predmety na pozadí podvodného sveta a zdolávate rôzne, stále ťažšie úrovne.

Daniel 2

Daniel 2 je dobrodružná hra s mnohými novými úrovňami, ľadovým svetom a nepriateľmi, silnejšími než kedy predtým, hľadajúcimi Tonyho.

Jewel Chains

Nová hra s drahokamami, kde v každom leveli máte dosiahnuť konkrétny cieľ dodržiavaním špeciálneho pravidla.

Francúzsko

TurboFly HD

TurboFly HD je herná aplikácia, ktorá ponúka 3D herné zážitky zo surrealistického ultra-rýchleho závodu púšťami, ulicami, nebom a zemou za sprievodu napínavej elektronickej hudby.

* Víťazná aplikácia v bada 2.0 Power App Race

Nemecko

Guns and Glory WW2 FREE

Guns and Glory WW2 FREE je herná aplikácia, ktorá testuje vašu schopnosť ubrániť sa nepriateľovi produkciou jednotiek a zároveň rýchlym a efektívnym rozmiestneným síl.

Mahjong Legends

Mahjong Legends je aplikácia s klasickou hrou mahjong, ktorá sa dá hrať aj s jedným hráčom. Môžete vyskúšať 48 rôznych rozložení.

Pirate Raid

Pirátske prepadnutie je akčná logická hra, kde vystreľujete mušľu v určitom uhle a určitou silou a snažíte sa zobrať skryté veci. Hra dokáže poriadne zavariť mozog a pre úspech budete potrebovať logiku a zručnosť na rozdiel od Angry Birds.

Hongkong

Sketch!

Sketch! je aplikácia na kreslenie, v ktorej môžete pomocou S Pen opraviť fotografie a vytvoriť úžasné obrázky.

India

JusWrite

JusWrite je aplikácia, ktorá Vám umožní písať poznámky a vytvárať plány pomocou S Pen bez nutnosti písania klávesmi.

Zooschool

Škola Zoo je aplikácia, vďaka ktorej sa deti prirodzene naučia názvy zvierat a písmená ich imitovaním v priebehu písania.

Photo Magic 3D Lite

Photo Magic 3D Lite je aplikačný program, ktorý v sebe spája funkcie 3D photo maker, program na úpravu obrázkov a Painter a vytvára tak magické 3D efekty, foto efekty, filtre a mnohé ďalšie efekty.

Talking-Calculator

Talking-Calculator používa hlasovú odozvu na čísla, ktoré chce používateľ vypočítať. Aplikácia zvládne i veľmi dlhé čísla.

Personal Diary

Osobný diár je jednoduchá aplikácia na organizáciu myšlienok, nápadov a denného plánu. Taktiež fotografie, obrázky a hudobné súbory môžu byť pripojené, aby sa vám váš život lepšie viedol.

Izrael

MyRealFont

MyRealFont je aplikácia, ktorá Vám umožní si pomocou S Pen vytvoriť vlastný font a poslať email.

Taliansko

From Cheese

From Cheese je herná aplikácia, kde pomocou S pen kreslíte cestu vône od syra.

Piano Master Free

Piano Master Free je hudobná aplikácia umožňujúca používateľovi správne zahrať melódiu podľa nôt. Môžete zahrať majstrovské diela od Beethovena, Chopina, Bacha, atd., a prejsť rôzne ťažké diela.

You Tube Downloader

YouTube Downloader je jednoduchá a užitočná aplikácia, vďaka ktorej môže používateľ sťahovať videá z YouTube na svoju SD kartu.

Socialbar

Praktická aplikácia spájajúca najznámejšie a najobľúbenejšie sociálne siete, ako je Facebook, Twitter, Google+, a Pinterest a ponúka tak jednoduchý a rýchly prístup.

Talking Alarm Clock

Talking Alarm Clock je špeciálna aplikácia, ktorá Vás prebudí použitím „vlastnej hlášky" povedanej vaším vlastným hlasom, alebo hlasom inej osoby.

Macedónsko

Crack Your Screen HD

Crack Your Screen HD - jednoduchá aplikácia, s ktorou si s priateľmi určite užijete. Vystreľte si z kamaráta tým, že jeho HD obrazovka bude vypadať ako rozbitá.

Holandsko

TrackyTry GPS

Navigation+

compass

Aplikácia TrackyTry GPS Navigation+ Compass nie je len obyčajným kompasom. Umožňuje totiž používateľovi uložiť si zaujímavé miesta a hľadať informácie online - ako napríklad adresy, fotky, atď.

Filipíny

Sketch' Em

Kresliaca aplikácia, ktorá používateľovi pomôže cvičiť načrtávanie na rôznej úrovni a vytvárať tak fantastické obrázky.

Poľsko

Maze!

Maze! je vzrušujúca napínavá hra, ktorú môžete hrať pomocou S Pen. Zdolávajte rôzne úrovne so stúpajúcou obtiažnosťou. Zvýšte tak svoju sústredenosť a odbúrajte stres. +

Crazy Electrician

Crazy Electrician je herná aplikácia, ktorá sa hrá pomocou S Pen, kde je vašou úlohou na každej úrovni spojiť káble domácej elektroniky. Dajte si pozor, aby sa Vám káble nepreplietli.

eTutor Vocabulary Trainer

eTutor Vocabulary Trainer je aplikácia navrhnutá, aby pomáhala zvýšiť vašu slovnú zásobu a naučila vás výslovnosť native spíkra v priebehu hrania rôznych hier so slovami. Napríklad hľadanie slov umiestených v mriežke horizontálne alebo vertikálne, spájanie slov, atď.

sGraph

sGraph je mobilný nástroj na tvorbu matematických grafov určený pre expertov. Vytvorené grafy následne môžete zdieľať s priateľmi mnohými spôsobmi.

Don't Touch the Penguin

Don't Touch the Penguin je herná aplikácia, ktorá používateľovi ponúka výnimočný herný zážitok, kedy sa dotýkate tučniakov s použitím rôznych nástrojov ako napríklad kladiva, vrtáku, televízie, atď.

Little Sailor Sailing simulator

Simulátor je herná aplikácia, vďaka ktorej má používateľ pocit ako by sa plavil na lodi. Používateľ môže počítať rýchlosť vetra pre najlepšiu plavbu a naučiť sa navigačnej zručnosti na jachte.

Magic Voices

Neobvyklá aplikácia, ktorá zmení nahrávky na rôzne zvuky s inými tónmi. Magic Voices vám umožní si zmeniť hlas na detský, nešťastný, naštvaný, atď. a odoslať priateľom hlasovú správu, ktorá ich určite prekvapí a poriadne rozosmeje.

Font manager

Font manager je aplikácia, ktorá používateľovi umožní jednoducho a rýchlo zmeniť alebo upraviť fonty s použitím 15 rôznych fontov z aplikácie.

Recordoid

Recordoid je aplikácia, ktorá nahráva zvuky a hlasy a prehráva ich v retro štýle kazetového magnetofónu.

Portugalsko

CrazyMaze! Lite

CrazyMaze! Lite je nový typ hernej aplikácie s bludiskami, obsahujúca 54 úrovní podľa zručnosti kotúľať loptičku.

Rumunsko

Free Music

Aplikácia, vďaka ktorej si môže požívateľ zadarmo legálne stiahnuť mnoho piesní z internetových stránok.

Advanced Mosquito Hunter

Aplikácia na predchádzanie komárieho štipnutia. Odpudzuje komárov vydávaním frekvencie, ktorá komárov udrží ďaleko od vášho domu.

Lil Painter HD - free paint & coloring book

Kreslenie & omalovávanky ponúka zaujímavú skúsenosť s kreslením aj vyfarbovaním pre deti. Najpodstatnejšie je, že sú tu rôzne obrázky pre chlapcov a dievčatá, čo pridá na zábave.

Rusko

Photo Deformer

Aplikácia, ktorá zmení fotky priateľov napríklad na komické videá, ktoré môžu byť na stiahnutie, atď.

Mobile Doc Scanner (MDScan) Lite

Mobilný skener dokumentov (MDScan) je aplikácia používajúca unikátne automatické funkcie na spracovanie MDScanu na vytvorenie jasných, vysoko čitateľných dokumentov z obrázkov odfotených kamerou v mobilnom telefóne, ako je skenovaný dokument, vizitka, prezentácia, atď.

Srbsko

Talking Elly Elephant Free

Aplikácia vám umožní hovoriť s roztomilým, usmievavým slonom, ktorý počúva váš príbeh a opakuje po Vás.

* Vývojár tejto aplikácie je jedným z víťazov v bada 2.0 Power app Race

Singapur

World Mini Golf Challenge

World Mini-Golf Challenge je aplikácia ponúkajúca realistické, zaujímavé golfové skúsenosti vykreslené 3D grafikou.

3Peaks Solitaire

3-Peak Solitaire je herná aplikácia solitaire podobná golfu a hrám s čiernymi dierami.

ColoringBookHD

C​o​l​o​r​i​n​g​ ​B​o​o​k​ ​HD poskytuje zaujímavé skúsenosti s vyfarbovaním deťom od 2 do 7 rokov a napomáha vyvíjať ich predstavivosť a kreativitu.

Thajsko

Glow Hockey

Herná aplikácia, ktorá prináša realistické zážitky dynamickej hokejovej hry nového štýlu vo farebnej žiarivej scéne.

Ukrajina

Handy Photo

Aplikácia s novým konceptom úpravy fotografií, ktorá používateľovi umožní získať bystrosť experta jednoducho len niekoľkými poklepaniami prstom.

PaintUp

PaintUp je aplikácia, ktorá používateľovi umožní načrtnúť pozdĺž liniek a nakresliť fantastické obrázky za použitia funkcie autopaintu

USA

Infinite Painter

Aplikácia na kreslenie, v ktorej pomocou S Pen kreslíte prirodzené umelecké obrazy. Aplikácia ponúka mnoho nástrojov štetca, ktoré sa dajú využiť pre realistickú replikáciu.

Russian Eggs

Herná aplikácia, ktorá pretvorila klasickú hru „Vajce". Ruské vajcia je jednoduchá hra, ktorú budú milovať ako deti tak dospelí.

Vietnam

Magic Pen

Magic Pen je herná aplikácia, ktorá sa dá hrať s použitím pera na okamžité vytvorenie rôznych tvarov a hýbania s objektmi pomocou navijaka. Pokiaľ nakreslíte loptu, tak sa skotúľa dole a keď nakreslíte auto, tak bude prevážená predmetmi; čím posúvate hranice kreativity.

Darts 3D

Darts 3D používateľovi ponúka realistickú skúsenosť z hádzania šípok.

HD Player Free

Ako HD prehrávač, ktorý podporuje väčšinu formátov, je HD Player Free jedinou aplikáciou, ktorá umožňuje automatickú konverziu videoformátov a formátov súborov a ušetrí vám tak čas a miesto na disku.

Multi Translator

Multi Translator je prekladová aplikácia, ktorá podporuje Bing a Google ponúkajúce najvplyvnejšie prekladateľské služby. Aplikácia podporuje vyše 100 jazykov a poskytuje i hlasové služby.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá