Image
19.1.2016 0 Comments

Videostena s rámikom hrubým ako žiletka: 1,4 mm

Spoločnosť Samsung uviedla najnovší rad monitorov a SMART signage panelov pre obchodné reťazce. V hlavnej úlohe sa predstavila videostena zložená z viac obrazoviek s najtenším rámikom na svete, ktorá ponúka celkom mimoriadne zobrazenie obsahu.

Videostena Samsung UHF-E (ExtremeNarrowBezel) s najtenším rámikom v histórii prináša firmám a obchodníkom väčší priestor na prezentáciu informácií. Rám videosteny je na vrchnej a ľavej strane hrubý 0,9 mm, zatiaľ čo spodná a pravá strana iba 0,5 mm. UHF-E tak disponuje skutočne najtenším rámikom na svete. Zákazníci sa vďaka tomu sústredia výhradne na obsah oznámenia a nerušia ich prechody medzi obrazovkami.

Videostena Samsung UHF-E, optimalizovaná na vnútorné využitie, kombinuje vizuálnu kvalitu a špičkový profesionálny výkon digitálnych signage panelov. Každá obrazovka prechádza dôkladným procesom ladenia zaisťujúcim integritu obrazu. Vstavaná čipová súprava ACM prispôsobuje obrazový obsah, aby sa dosiahli špecifické farby a prezentácia pôsobila jednotne. Vysoko odolná videostena UHF-E zvládne nepretržitú prevádzku 24/7 v rôznych podmienkach.

samsung_videostena2.jpg

Zrkadlové a transparentné displeje OLED a videosteny s ultratenkými rámikmi posúvajú nakupovanie smerom k pohodlnejšiemu, osobnejšiemu zážitku a lepšej informovanosti. Len čo zákazník prejde dverami obchodu, obchodník môže využiť zrkadlový displej na interakciu a informovať ho o vybraných produktoch, prípadne ho priamo nasmerovať do oblasti, kde nájde požadovaný tovar.

samsung_videostena3.jpg

Odrazivosť displeja (60 %), vysoká priepustnosť (90 %) a bezrámikový dizajn ponúkajú obchodníkom nové cesty k okamžitému a presnému osloveniu zákazníka, ktorému ponúknu najaktuálnejšie informácie o práve prebiehajúcich akciách. Transparentný 55" displej OLED ponúkne zákazníkom kompletné informácie o produkte. Jeho prostredníctvom môžu obchodníci aj vysielať demonštračné videoklipy a promoakcie s väčším jasom (150 nitov), transparentnosťou (45 %) a farebnou prezentáciou (Adobe RGB 100 %).


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá