Image
19.1.2016 0 Comments

Videostena s rámikom hrubým ako žiletka: 1,4 mm

Spoločnosť Samsung uviedla najnovší rad monitorov a SMART signage panelov pre obchodné reťazce. V hlavnej úlohe sa predstavila videostena zložená z viac obrazoviek s najtenším rámikom na svete, ktorá ponúka celkom mimoriadne zobrazenie obsahu.

Videostena Samsung UHF-E (ExtremeNarrowBezel) s najtenším rámikom v histórii prináša firmám a obchodníkom väčší priestor na prezentáciu informácií. Rám videosteny je na vrchnej a ľavej strane hrubý 0,9 mm, zatiaľ čo spodná a pravá strana iba 0,5 mm. UHF-E tak disponuje skutočne najtenším rámikom na svete. Zákazníci sa vďaka tomu sústredia výhradne na obsah oznámenia a nerušia ich prechody medzi obrazovkami.

Videostena Samsung UHF-E, optimalizovaná na vnútorné využitie, kombinuje vizuálnu kvalitu a špičkový profesionálny výkon digitálnych signage panelov. Každá obrazovka prechádza dôkladným procesom ladenia zaisťujúcim integritu obrazu. Vstavaná čipová súprava ACM prispôsobuje obrazový obsah, aby sa dosiahli špecifické farby a prezentácia pôsobila jednotne. Vysoko odolná videostena UHF-E zvládne nepretržitú prevádzku 24/7 v rôznych podmienkach.

samsung_videostena2.jpg

Zrkadlové a transparentné displeje OLED a videosteny s ultratenkými rámikmi posúvajú nakupovanie smerom k pohodlnejšiemu, osobnejšiemu zážitku a lepšej informovanosti. Len čo zákazník prejde dverami obchodu, obchodník môže využiť zrkadlový displej na interakciu a informovať ho o vybraných produktoch, prípadne ho priamo nasmerovať do oblasti, kde nájde požadovaný tovar.

samsung_videostena3.jpg

Odrazivosť displeja (60 %), vysoká priepustnosť (90 %) a bezrámikový dizajn ponúkajú obchodníkom nové cesty k okamžitému a presnému osloveniu zákazníka, ktorému ponúknu najaktuálnejšie informácie o práve prebiehajúcich akciách. Transparentný 55" displej OLED ponúkne zákazníkom kompletné informácie o produkte. Jeho prostredníctvom môžu obchodníci aj vysielať demonštračné videoklipy a promoakcie s väčším jasom (150 nitov), transparentnosťou (45 %) a farebnou prezentáciou (Adobe RGB 100 %).


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá