Image
19.1.2016 0 Comments

Videostena s rámikom hrubým ako žiletka: 1,4 mm

Spoločnosť Samsung uviedla najnovší rad monitorov a SMART signage panelov pre obchodné reťazce. V hlavnej úlohe sa predstavila videostena zložená z viac obrazoviek s najtenším rámikom na svete, ktorá ponúka celkom mimoriadne zobrazenie obsahu.

Videostena Samsung UHF-E (ExtremeNarrowBezel) s najtenším rámikom v histórii prináša firmám a obchodníkom väčší priestor na prezentáciu informácií. Rám videosteny je na vrchnej a ľavej strane hrubý 0,9 mm, zatiaľ čo spodná a pravá strana iba 0,5 mm. UHF-E tak disponuje skutočne najtenším rámikom na svete. Zákazníci sa vďaka tomu sústredia výhradne na obsah oznámenia a nerušia ich prechody medzi obrazovkami.

Videostena Samsung UHF-E, optimalizovaná na vnútorné využitie, kombinuje vizuálnu kvalitu a špičkový profesionálny výkon digitálnych signage panelov. Každá obrazovka prechádza dôkladným procesom ladenia zaisťujúcim integritu obrazu. Vstavaná čipová súprava ACM prispôsobuje obrazový obsah, aby sa dosiahli špecifické farby a prezentácia pôsobila jednotne. Vysoko odolná videostena UHF-E zvládne nepretržitú prevádzku 24/7 v rôznych podmienkach.

samsung_videostena2.jpg

Zrkadlové a transparentné displeje OLED a videosteny s ultratenkými rámikmi posúvajú nakupovanie smerom k pohodlnejšiemu, osobnejšiemu zážitku a lepšej informovanosti. Len čo zákazník prejde dverami obchodu, obchodník môže využiť zrkadlový displej na interakciu a informovať ho o vybraných produktoch, prípadne ho priamo nasmerovať do oblasti, kde nájde požadovaný tovar.

samsung_videostena3.jpg

Odrazivosť displeja (60 %), vysoká priepustnosť (90 %) a bezrámikový dizajn ponúkajú obchodníkom nové cesty k okamžitému a presnému osloveniu zákazníka, ktorému ponúknu najaktuálnejšie informácie o práve prebiehajúcich akciách. Transparentný 55" displej OLED ponúkne zákazníkom kompletné informácie o produkte. Jeho prostredníctvom môžu obchodníci aj vysielať demonštračné videoklipy a promoakcie s väčším jasom (150 nitov), transparentnosťou (45 %) a farebnou prezentáciou (Adobe RGB 100 %).


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book, ktorý by mal výkonom knokautovať konkurenciu

27.10.2016 11:23

V stredu 26. októbra Microsoft predstavil novú zásadnú aktualizáciu Windows 10 s názvom Creators Update (CU), novinky z oblasti gamingu a profesionálny desktop z rodiny Surface. Prezentoval aj inovova ...

Produkty

Luxusný Xiaomi Mi Mix má 6,4“ displej bez rámčeka a so zaoblenými rohmi. Cena vás prekvapí

27.10.2016 00:25

Na nedávnom tlačovom podujatí, kde Xiaomi uviedlo smartfón Mi Note 2, bol predvedený aj ďalší telefón – Mi Mix. Hoci ho spoločnosť predstavila ako „koncept telefónu“, ukázalo sa, že si ho bude možné a ...

Produkty

Xiaomi Mi Note 2 sa veľmi nápadne podobá na Galaxy Note 7. Prichádza s globálnou podporou pásiem LTE

27.10.2016 00:13

Xiaomi v týchto dňoch predstavilo nový smartfón Mi Note 2, ktorý sa nápadne podobá na Samsung Note 7 (dúfajme, že riziko požiaru je menšie). Jeho špecifikácie sú vcelku impozantné: - 5,7-palcový zaob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá