Image
10.12.2012 0 Comments

Vianočný program Happy XL volania prináša neobmedzené volania aj s Internetom v mobile len za 29,99 € mesačne

Telekom uvádza ďalšiu novinku do vianočnej ponuky - nový program Happy XL volania, ktorý bude v predaji od 8. do 31. decembra 2012. Zároveň Telekom od 8. decembra 2012 zníži cenu programu Happy XL pre nových zákazníkov.

Happy XL volania - špeciálna novinka

Vianočný program Happy XL volania bude šiestym programom v ponuke nových paušálov, no jeho dostupnosť bude limitovaná iba na niekoľko týždňov. Obsahuje vynikajúcu kombináciu hlasových a dátových služieb. Akciové telefóny si možno zobrať s mesačnými splátkami na úrovni paušálu Happy L.

Za 29,99 € mesačne získa zákazník v štandardnom profile neobmedzené volania do všetkých sietí na Slovensku a navyše aj Internet v mobile 500. Túto ponuku môže získať zákazník s viazanosťou i bez nej.

Ak sa zákazník rozhodne zobrať si Happy XL volania s 24-mesačnou viazanosťou, na Happy XL volania sa bude uplatňovať vianočná ponuka, takže zákazník získa na prvých 6 mesiacov ešte lepší profil - kompletný Happy XL:

  • Neobmedzené volania do všetkých sietí
  • Neobmedzené SMS a MMS
  • Neobmedzený internet v mobile

Od 7. mesiaca potom využíva za rovnakú cenu štandardne neobmedzené volania do všetkých sietí na Slovensku a Internet v mobile 500.

Plnohodnotný Happy XL ešte lacnejšie

Telekom zároveň zníži permanentne cenu programu Happy XL pre zákazníkov, ktorí si aktivujú program od 8. decembra 2012, a to na 39,99 € mesačne. Happy XL obsahuje:

  • Neobmedzené volania do všetkých sietí
  • Neobmedzené SMS a MMS
  • Neobmedzený internet v mobile

Prehľad programov Happy vo vianočnej akcii:

Profil služieb v novej vianočnej ponuke bude nasledovný. Prvých 6 mesiacov sa uplatňuje vyšší profil a viac služieb za štandardný poplatok:

Telecom-1.jpg

Ostatných 18 mesiacov platí štandardný profil služieb:

Telecom-2.jpg

50 € bonus za prenos čísla

Pre zákazníkov iných operátorov platí aj ďalší benefit od Telekomu: bonus za prenos čísla. Pri štandardnej viazanosti 24 mesiacov môže zákazník získať na každý program Happy bonus 50 €, t.j. 10 mesiacov po sebe im bude vyplatený kredit do faktúry vo výške 5 eur.

50 € pre verných zákazníkov do Telekom Benefitu

Podľa programu, do ktorého si zákazník predĺži svoju zmluvu v Telekome, získa darčekový poukaz, ktorý si môže uplatniť pri nákupe na portáli www.telekombenefit.sk.

Výška poukazu pre hlasové programy je nasledovná:

  • 50 € pre Happy XL
  • 25 € pre Happy XL volania, L a M + Podľa seba 7 a 5
  • 15 € pre Happy XS a S + Podľa seba 3 a 1


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá