Image
10.12.2012 0 Comments

Vianočný program Happy XL volania prináša neobmedzené volania aj s Internetom v mobile len za 29,99 € mesačne

Telekom uvádza ďalšiu novinku do vianočnej ponuky - nový program Happy XL volania, ktorý bude v predaji od 8. do 31. decembra 2012. Zároveň Telekom od 8. decembra 2012 zníži cenu programu Happy XL pre nových zákazníkov.

Happy XL volania - špeciálna novinka

Vianočný program Happy XL volania bude šiestym programom v ponuke nových paušálov, no jeho dostupnosť bude limitovaná iba na niekoľko týždňov. Obsahuje vynikajúcu kombináciu hlasových a dátových služieb. Akciové telefóny si možno zobrať s mesačnými splátkami na úrovni paušálu Happy L.

Za 29,99 € mesačne získa zákazník v štandardnom profile neobmedzené volania do všetkých sietí na Slovensku a navyše aj Internet v mobile 500. Túto ponuku môže získať zákazník s viazanosťou i bez nej.

Ak sa zákazník rozhodne zobrať si Happy XL volania s 24-mesačnou viazanosťou, na Happy XL volania sa bude uplatňovať vianočná ponuka, takže zákazník získa na prvých 6 mesiacov ešte lepší profil - kompletný Happy XL:

  • Neobmedzené volania do všetkých sietí
  • Neobmedzené SMS a MMS
  • Neobmedzený internet v mobile

Od 7. mesiaca potom využíva za rovnakú cenu štandardne neobmedzené volania do všetkých sietí na Slovensku a Internet v mobile 500.

Plnohodnotný Happy XL ešte lacnejšie

Telekom zároveň zníži permanentne cenu programu Happy XL pre zákazníkov, ktorí si aktivujú program od 8. decembra 2012, a to na 39,99 € mesačne. Happy XL obsahuje:

  • Neobmedzené volania do všetkých sietí
  • Neobmedzené SMS a MMS
  • Neobmedzený internet v mobile

Prehľad programov Happy vo vianočnej akcii:

Profil služieb v novej vianočnej ponuke bude nasledovný. Prvých 6 mesiacov sa uplatňuje vyšší profil a viac služieb za štandardný poplatok:

Telecom-1.jpg

Ostatných 18 mesiacov platí štandardný profil služieb:

Telecom-2.jpg

50 € bonus za prenos čísla

Pre zákazníkov iných operátorov platí aj ďalší benefit od Telekomu: bonus za prenos čísla. Pri štandardnej viazanosti 24 mesiacov môže zákazník získať na každý program Happy bonus 50 €, t.j. 10 mesiacov po sebe im bude vyplatený kredit do faktúry vo výške 5 eur.

50 € pre verných zákazníkov do Telekom Benefitu

Podľa programu, do ktorého si zákazník predĺži svoju zmluvu v Telekome, získa darčekový poukaz, ktorý si môže uplatniť pri nákupe na portáli www.telekombenefit.sk.

Výška poukazu pre hlasové programy je nasledovná:

  • 50 € pre Happy XL
  • 25 € pre Happy XL volania, L a M + Podľa seba 7 a 5
  • 15 € pre Happy XS a S + Podľa seba 3 a 1


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis 1

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá