Image
5.11.2015 0 Comments

Viac ako 120 IT odborníkov bude pripravených na nové bezpečnostné výzvy

Už viac ako 120 IT odborníkov príde na konferenciu o informačnej bezpečnosti Judgment Day X. Konferencia sa bude konať 12.11.2015 v Bratislave a bude sa primárne venovať bezpečnostným výzvam, ktoré prinášajú nové technológie.


Kvalitní spíkri

Počas 10. ročníka konferencie vystúpi ako hlavný spíker Paul C. Dwyer, expert na informačnú bezpečnosť a prezident organizácie International Cyber Threat Task Force. Bude sa venovať téme skrytých kybernetických hrozieb a ich dopadu na firmy a organizácie. Okrem Paula C. Dwyera vystúpia na konferencii aj ďalší svetoví spíkri pre oblasť IT bezpečnosti, napríklad:

- Bernd Ullritz
vedúci Mobile Security Business Europe, Check Point Software Technologies
- Maurice Cashman
Director of the Enterprise Architecture, Intel Security
- Haider Pasha
Director for Security Strategy (Emerging Markets), Symantec
- Ljupcho Joshevski
Systems Engineer Manager, Security, Cisco

Aktuálne témy

Témy konferencie boli zostavené na základe prieskumu spoločnosti TEMPEST medzi odborníkmi na IT bezpečnosť z krajín V4. Tento rok sa poprední svetoví spíkri budú venovať témam ako bezpečnosť web aplikácií a služieb a ich súvislosti so zneužívaním sociálnych sietí. Taktiež sa budú zaoberať systémami na prevenciu elektronických podvodov v ére mobilných aplikácií a platieb, rizikami IoT a wearables alebo rizikami prístupu tretích strán k firemným aplikáciám a dátam.

Konferenciu organizuje spoločnosť TEMPEST. Partnermi podujatia sú spoločnosti Cisco, Check Point, F5, Intel Security, SAP a Symantec. Mediálnym partnerom podujatia je magazín Infoware.

Konferencia je bezplatná.
Viac informácií o konferencii vrátane registrácie nájdete na www.judgmentday.sk.

Kto je Paul C. Dwyer?

Paul je medzinárodne uznávaným expertom informačnej bezpečnosti s vyše 20-ročnou praxou. Zastáva funkciu prezidenta ICTTF, je spolupredsedom Národnej kriminálnej agentúry Spojeného kráľovstva (UK NCA) a takisto je delegátom špeciálnej jednotky proti organizovanému zločinu v službách polície severného Írska (OCTF). Paul je strategickým poradcom v problematike počítačovej bezpečnosti a vymáhania práva. Jeho poradenské služby využívajú vládne (NATO) a medzinárodné (Fortune 500) organizácie po celom svete, v mnohých odvetviach. Pracoval a poskytoval školenia organizáciám ako americká tajná služba, Scotland Yard, FBI, Národný protiteroristický bezpečnostný úrad (MI5), podieľal sa priamo na vytváraní bezpečnostných postupov, pohotovosti a pripravenosti ozbrojených síl Veľkej Británie (DEFCON UK).

O konferencii Judgment Day X

Judgment Day X je 10. ročníkom konferencie, na ktorej sa každoročne stretáva takmer 150 zástupcov firiem i verejnej správy. Účastníci majú možnosť diskutovať a dozvedieť sa viac o aktuálnych hrozbách, rizikách a trendoch v IT bezpečnosti. Konferencie, ktorú organizuje spoločnosť TEMPEST, sa pravidelne zúčastňujú špičkoví odborníci na IT bezpečnosť z celého sveta. Viac informácií o konferencii na www.judgmentday.sk.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá