24.8.2012 0 Comments

Verbatim uvádza na trh najrýchlejší typ SD pamäťovej karty ponúkajúcej kapacitu až 64 GB

S cieľom uspokojiť nárast dopytu po vysokovýkonných pamäťových kartách predstavuje spoločnosť Verbatim rady SDHC a SDXC kariet s UHS-I špecifikáciou - najrýchlejšou dnes dostupnou kategóriou špičkových SD kariet s rozhraním dosahujúcim rýchlosť až 104 MB/s.

UHS-I SDHC a SDXC karty spoločnosti Verbatim spĺňajú štandardy stanovené SD asociáciou a ponúkajú extrémne rýchlu rýchlosť čítania 90 MB/s (600x) a vysokú rýchlosť zápisu 25 MB/s (166x).

S ochranou proti nechcenému vymazaniu dát a bohatou kapacitou až 64 GB na ich uloženie sú pripravené rýchlo ukladať či prenášať videá v HD kvalite a digitálne fotografie vo vysokom rozlíšení. Pamäťové karty Verbatim umožňujú profesionálnym fotografom a kameramanom používať fotoaparáty a videokamery vybavené SDHC alebo SDXC kartami než spoliehať sa iba na CompactFlash alebo SSD. Rastúce využívanie mobilných aplikácií si vyžaduje takisto vyššie skladovacie kapacity a rýchlejší prenos dát.

„SD asociácia predstavila nové označenie Nové Ultra High Speed UHS-I ešte len nedávno," vysvetľuje Chris Chalder, Business Development Manager spoločnosti Verbatim EUMEA. „Naše nové SDHC a SDXC karty spĺňajú túto špecifikáciu, nastavujú nové štandardy pre vyššiu úroveň výkonu a sú určené na uloženie niekoľkých hodín HD videa."

Verbatim UHS-I SDHC karty sú v predaji už teraz a stoja 29,99 € (16 GB karta) a 49,99 € (32 GB). UHS-I SDXC karta s kapacitou 64 GB bude vydaná v priebehu tohto roka.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá