24.8.2012 0 Comments

Verbatim uvádza na trh najrýchlejší typ SD pamäťovej karty ponúkajúcej kapacitu až 64 GB

S cieľom uspokojiť nárast dopytu po vysokovýkonných pamäťových kartách predstavuje spoločnosť Verbatim rady SDHC a SDXC kariet s UHS-I špecifikáciou - najrýchlejšou dnes dostupnou kategóriou špičkových SD kariet s rozhraním dosahujúcim rýchlosť až 104 MB/s.

UHS-I SDHC a SDXC karty spoločnosti Verbatim spĺňajú štandardy stanovené SD asociáciou a ponúkajú extrémne rýchlu rýchlosť čítania 90 MB/s (600x) a vysokú rýchlosť zápisu 25 MB/s (166x).

S ochranou proti nechcenému vymazaniu dát a bohatou kapacitou až 64 GB na ich uloženie sú pripravené rýchlo ukladať či prenášať videá v HD kvalite a digitálne fotografie vo vysokom rozlíšení. Pamäťové karty Verbatim umožňujú profesionálnym fotografom a kameramanom používať fotoaparáty a videokamery vybavené SDHC alebo SDXC kartami než spoliehať sa iba na CompactFlash alebo SSD. Rastúce využívanie mobilných aplikácií si vyžaduje takisto vyššie skladovacie kapacity a rýchlejší prenos dát.

„SD asociácia predstavila nové označenie Nové Ultra High Speed UHS-I ešte len nedávno," vysvetľuje Chris Chalder, Business Development Manager spoločnosti Verbatim EUMEA. „Naše nové SDHC a SDXC karty spĺňajú túto špecifikáciu, nastavujú nové štandardy pre vyššiu úroveň výkonu a sú určené na uloženie niekoľkých hodín HD videa."

Verbatim UHS-I SDHC karty sú v predaji už teraz a stoja 29,99 € (16 GB karta) a 49,99 € (32 GB). UHS-I SDXC karta s kapacitou 64 GB bude vydaná v priebehu tohto roka.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá