24.8.2012 0 Comments

Verbatim uvádza na trh najrýchlejší typ SD pamäťovej karty ponúkajúcej kapacitu až 64 GB

S cieľom uspokojiť nárast dopytu po vysokovýkonných pamäťových kartách predstavuje spoločnosť Verbatim rady SDHC a SDXC kariet s UHS-I špecifikáciou - najrýchlejšou dnes dostupnou kategóriou špičkových SD kariet s rozhraním dosahujúcim rýchlosť až 104 MB/s.

UHS-I SDHC a SDXC karty spoločnosti Verbatim spĺňajú štandardy stanovené SD asociáciou a ponúkajú extrémne rýchlu rýchlosť čítania 90 MB/s (600x) a vysokú rýchlosť zápisu 25 MB/s (166x).

S ochranou proti nechcenému vymazaniu dát a bohatou kapacitou až 64 GB na ich uloženie sú pripravené rýchlo ukladať či prenášať videá v HD kvalite a digitálne fotografie vo vysokom rozlíšení. Pamäťové karty Verbatim umožňujú profesionálnym fotografom a kameramanom používať fotoaparáty a videokamery vybavené SDHC alebo SDXC kartami než spoliehať sa iba na CompactFlash alebo SSD. Rastúce využívanie mobilných aplikácií si vyžaduje takisto vyššie skladovacie kapacity a rýchlejší prenos dát.

„SD asociácia predstavila nové označenie Nové Ultra High Speed UHS-I ešte len nedávno," vysvetľuje Chris Chalder, Business Development Manager spoločnosti Verbatim EUMEA. „Naše nové SDHC a SDXC karty spĺňajú túto špecifikáciu, nastavujú nové štandardy pre vyššiu úroveň výkonu a sú určené na uloženie niekoľkých hodín HD videa."

Verbatim UHS-I SDHC karty sú v predaji už teraz a stoja 29,99 € (16 GB karta) a 49,99 € (32 GB). UHS-I SDXC karta s kapacitou 64 GB bude vydaná v priebehu tohto roka.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá