15.3.2013 0 Comments

Verbatim predstavuje štýlové ochranné obaly Folio pre iPhony, iPady a čítačky Kindle

Obal Folio určený pre tablety iPad 2 a nový iPad integruje novátorsky odnímateľnú Bluetooth™ klávesnic.Verbatim uviedol na trh rad atraktívnych obalov Folio, ktoré vášmu digitálnemu zariadeniu prinášajú zvýšenú ochranu a navyše pridávajú osobitosť, štýl a farebnosť.

Majitelia Apple iPadov, iPhonov a čítačiek Amazon Kindle hľadajúci odolné obaly s dlhou životnosťou budú veľmi príjemne prekvapení novým radom elegantných, ľahkých a nárazuvzdorných obalov Folio od spoločnosti Verbatim. Boli navrhnuté na poskytovanie polstrovanej ochrany proti náhodným nárazom bez nárastu objemu a hmotnosti.

„Verbatim získal v priebehu rokov svoju dobrú povesť vďaka ponuke neobvykle kvalitných výrobkov. Táto štýlová Folio kolekcia je len ďalším dôkazom tejto skutočnosti. Luxusné obaly s dlhou životnosťou pre tie najpopulárnejšie čítačky, tablety a mobily ponúkajú ľahkú manipuláciu a dostatočnú ochranu proti opotrebovaniu, navyše v kombinácii s chytrým dizajnom a bezkonkurenčným pomerom cena/výkon," hovorí Simon Keighley, EUMEA produktový manažér spoločnosti Verbatim pre oblasť príslušenstva.

zmení iPad na pracovnú stanicu

Je navrhnutý špeciálne pre iPad 2 a nový iPad. Verbatim predstavuje Folio Pro - robustný obal so stojanom, otvormi na vetranie a odnímateľnou dobíjacou Bluetooth klávesnicou, ktorá sa ľahko uloží do obalu. Táto koncepcia umožňuje užívateľom iPadov vytvoriť jednoduchým otočením tabletu takmer dokonalú náhradu profesionálnej pracovnej stanice či notebooku.

Puzdro Folio Pro obsahuje inteligentný stojan; jedinečný odnímateľný kryt, ktorý môžete zložiť tak, aby podopieral tablet iPad v orientácii na šírku alebo na výšku. iPad má i pri uložení v ochrannom puzdre všetky porty prístupné, vrátane zadnej kamery. Okrem toho je predný kryt odnímateľný, aby bolo možné využívať Apple Smart Cover™ (patentovaný magnetický kryt, ktorý prebudí iPad pri otvorení alebo automaticky uloží do pohotovostného režimu pri zatvorení).

Kompaktná bezdrôtová Bluetooth klávesnica, ktorá je k dispozícii vo verziách pre angličtinu, francúzštinu, nemčinu, španielčinu, taliančinu a severské jazyky, má 14 vyhradených kontextových klávesov pre systém Apple iOS, vrátane vybratia, kopírovania, vkladania a tlačidla späť, a ovládania intenzity jasu a hlasitosti. Klávesnica je vybavená pohodlnými klávesmi a vďaka ich nízkemu zdvihu ponúka príjemný a istý pocit pri písaní. Cena Folio Pro je stanovená na € 99,99.

Folio Slim s Bluetooth klávesnicou pre tablety iPad 2 a nový iPad

Verbatim vyvinul tiež tenkú verziu obalu nazvanú Folio Slim pre užívateľov iPadov, ktorí hľadajú puzdro a obal na klávesnicu, ktoré je menej robustné než Folio Pro a napriek tomu poskytuje dostatočnú ochranu obrazovky, nastaviteľnú vertikálnu i horizontálnu orientáciu a klávesy v štýle notebookov pre príjemný a istý pocit pri písaní. S hrúbkou menšou než 25 mm (vrátane iPadu a klávesnice) je kompaktnou a ľahkou alternatívou, ktorá však poskytuje plný prístup ku všetkým funkciám iPadu. Folio Slim bude stáť € 69,99.

Folio pre Amazon Kindle

Ochranné puzdrá Verbatim Folio pre čítačky Kindle Fire 7" a HD 7" sú vybavené ľahko použiteľným výsuvným mechanizmom, ktorý ich jednoducho natočí pri sledovaní videa do vodorovnej polohy. Obaly Folio pre štandardné čítačky Kindle sú vybavené LED osvetlením umožňujúcim čítanie za znížených svetelných podmienok. Pri všetkých modeloch sa čítačky Kindle pevne a bezpečne zaklapnú na svoje miesto a mäkký vnútorný povrch zaručuje vysokú úroveň ochrany obrazovky. Vzhľad vylepšujú príjemný dizajn s ornamentmi a kovové farby vrátane oceľovo striebornej, perlovo bielej a bronzovej. Cena: € 24,99.

Folio pre tablet iPad mini

Puzdro Folio od Verbatimu je určené na použitie s iPadom mini a je vybavené inteligentným stojanom umožňujúcim sledovať na tablete filmy v polohe na šírku. Vonkajšia časť tenkého obalu je vyrobená z pogumovaného kvalitného materiálu pre čo najľahšie pevné uchopenie, zatiaľ čo vnútri sú použité mäkké mikrovlákna pre maximálnu ochranu obrazovky. Puzdrá Folio pre iPad mini sú k dispozícii v mnohých atraktívnych farbách, vrátane vodnej modrej, štrkovo sivej, mandarínkovo oranžovej, mätovo zelenej a krikľavo ružovej. Cena: € 29,99.

Folio pre telefón iPhone 5

Obal Folio pre iPhone 5 ponúka majiteľom mobilných telefónov ľahký spôsob ako ochrániť prednú a zadnú stranu ich zariadenia pred nárazmi a poškriabaním. Kvalitné puzdro poskytuje plný prístup ku všetkým tlačidlám a funkciám telefónu bez nutnosti vybratia z puzdra. Telefón sa pohodlne zacvakne do tvrdej kolísky integrovanej v obale. Magnetický mechanizmus udržuje puzdro bezpečne uzatvorené, napriek tomu je možné ho jemným pohybom ľahko a pohodlne otvoriť. Je k dispozícii vo farbách: mokka hnedej, vanilkovo žltej a pelendrekovo čiernej. Obal má tiež inteligentný stojan umožňujúci natočiť iPhone do vodorovnej polohy pre sledovanie filmov. Cena: € 19,99.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá