Image
3.8.2016 0 Comments

Verbatim predstavuje novinky na ukladanie a streamovanie dát na cestách

Verbatim rozšíril svoje portfólio produktov na ukladanie dát uvedením trojice nových zariadení do vrecka, ktoré umožňujú, aby sa dáta pohodlne ukladali, zdieľali a streamovali prostredníctvom vysokorýchlostného pripojenia medzi inteligentnou elektronikou, ako sú tablety s operačným systémom iOS a Android, ďalej potom smartfóny a notebooky.

„Jednou z najčastejších výčitiek cielených na smartfóny a tablety Apple a Android je relatívne nízka vnútorná úložná kapacita, ktorú základné modely ponúkajú. Uvoľniť kapacitu pritom môže byť náročné, obzvlášť keď ste na cestách alebo mimo dosahu pripojenia na internet. Zavedenie najnovšieho radu kompaktných zariadení Verbatim na ukladanie dát ponúka firemným a domácim používateľom pohodlnejší a cenovo dostupný spôsob, ako rozšíriť kapacitu bez nákladov na investície do vyšších špecifikácií smartfónov alebo tabletov“, vysvetľuje Chris Chalder, Business Development Manager spoločnosti Verbatim EUMEA.

MediaShare Wireless Mini
Verbatim MediaShare Wireless Mini je miniatúrna verzia streamovacieho Wi-Fi zariadenia, ktoré bolo úspešne uvedené na trh v roku 2014. Ak je do zariadenia vložená microSD pamäťová karta, stane sa bezdrôtovým USB diskom, ktorý umožňuje zálohovanie a prenos dát. Vstavaný Wi-Fi vysielač umožňuje používateľom prístup k obsahu microSD karty a zdieľať alebo streamovať dáta (fotografie, hudbu a video) s až 5 zariadeniami naraz (napríklad s tabletmi/smartfónmi s operačným systémom iOS alebo Android). Pri plnom nabití cez šikovne vstavaný USB konektor umožňuje produkt až 3 hodiny nepretržitého používania, a môže sa nabíjať aj počas používania. Pozrite sa na video: https://youtu.be/r_Fr10I5taI.

Disk iStore 'n' Go Lightning
Verbatim iStore 'n' Go Lightning je robustný vysokorýchlostný flash disk v kovovom puzdre, ktorý zvyšuje kapacitu pamäte pre zariadenia Apple iPhone, iPod a iPad vďaka zabudovanému Lightning konektoru. Produkt dostupný v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB je ideálny na prístup, zálohovanie a zdieľanie dát medzi PC vybaveným USB portom a mobilným zariadením Apple – obzvlášť keď pripojenie na internet nie je k dispozícii. Zariadenie prichádza so šnúrkou spojenou s ochranným krytom a umožňuje používateľom pripojenie kľúčenky.

Flash disk Store ‘n’ Go Dual USB
Nový flash disk Verbatim Store 'n' Go Dual USB je schopný rýchlo a ľahko prenášať súbory medzi mobilným zariadením alebo notebookom vybaveným konektorom USB-C a iným notebookom alebo počítačom s konektorom USB-A bez nutnosti pripojenia k Wi-Fi sieti. Disk dostupný v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB môžu používatelia okamžite pridať ako úložisko k telefónu alebo tabletu s podporou USB Type-C, a tým získať väčší priestor na zachytenie viac fotografií, videonahrávok alebo na inštaláciu ďalších aplikácií. Jednoduché nastavenie, ktoré môžete meniť priamo na svojom mobilnom zariadení, umožňuje nahrávať video a ukladať fotografie alebo hudbu priamo na USB disk. Praktická šnúrka udržiava viečko priviazané k jednotke a umožňuje používateľom pripojiť kľúčenku.

CENY A DOSTUPNOSŤ
Produkty sú dostupné v Európe od augusta 2016, Verbatim MediaShare Wireless Mini stojí 25,99 eura. Verbatim iStore 'n' Go Lightning kúpite za 39,99 eura (16 GB), 45,99 eura (32 GB) a 57,99 eura (64 GB). Disk Verbatim Store ‘n’ Go Dual USB Flash stojí 19,99 eura (16 GB), 29,99 eura (32 GB) a 44,99 eura (64 GB).

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá