Image
7.3.2013 0 Comments

Verbatim predstaví prelom v účinnosti OLED a GaN LED s vysokým jasom

Nové svetelné zdroje Classic A a príslušenstvo pre stropné osvetlenie budú vystavené tiež.

Verbatim na veľtrhu Euroluce 2013 (stánok B38, hala 15) predstaví prevratné technologické novinky v oblasti OLED a LED svetelné zdroje na báze nitridu gália (GaN), ktoré poskytujú bezkonkurenčnú účinnosť a jas.

RZR_NagaHex+LOL 1.jpg

Vystavené budú LED zdroje Verbatim využívajúce priekopnícku technológiu nitridu gália. GaN LED ponúka najmenej päťkrát vyšší jas než konvenčné LED, čo umožňuje výrobu svetelných zariadení podstatne menších rozmerov vďaka zvýšeniu účinnosti. Svetelní dizajnéri tak majú vďaka tomuto prelomu väčšiu voľnosť pri navrhovaní.

Návštevníci stánku Verbatimu budú môcť vidieť posledný rad svetovo najpokročilejších, stmievateľných a farebne nastaviteľných OLED modulov vybavených technológiou VELVE. Posledné odľahčené moduly VELVE od Verbatimu produkujú neoslňujúci jas až 2 000 cd/m2 - teda dvakrát viac než predchádzajúca generácia. Nový rad Verbatim OLED panelov dosahuje svetelnú účinnosť 51,6 lm/W, čo je o 70 percent viac než predchádzajúca generácia.

RZR_Goliathus+LOL.jpg

Spoločnosť predstaví nový rad stmievateľných Classic A LED zdrojov na profesionálne osvetlenie. Sú k dispozícii v 7,5 W alebo 10,5 W verziách ako náhrada za 40 W alebo 60 W tradičné žiarovky, všetky ponúkajú široký vyžarovací uhol (väčší než 220°) a teplé biele svetlo 2 700 K. 7,5 W Classic E27 s krytím IP65 je vhodný na vonkajšie použitie alebo kdekoľvek je potrebné vodoodolné LED osvetlenie.

Verbatim tiež ukáže svetelné príslušenstvo, ktoré doplní už predávané vysokokvalitné a spoľahlivé LED zdroje. Nový rad (štýlového príslušenstva), ktorý sa perfektne hodí k LED žiarovkám Verbatim PAR16 GU10, sa dodáva v balení s upevňujúcim rámčekom vo farbe bielej alebo brúseného hliníka vrátane úchytného kolíčka, pätice GU10 a pripojenia na napájanie. Je k dispozícii v dvoch rôznych IP ochranných krytiach. Zatiaľ čo model s krytím IP23 je vhodný na celkové osvetlenie, IP44 verzia ponúka lepšiu ochranu proti vode, takže je ideálna na osvetlenie v kúpeľniach a iných miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou.

Začiatkom tohto roka Verbatim oznámil, že tržby z LED produktov podľa predpovedí v nasledujúcich niekoľkých rokoch významne vzrastú.

„Značka Verbatim bola viac ako 40 rokov v popredí inovácií v oblasti ukladania dát. Využívame skúsenosti s prinášaním špičkových produktov na trh v kombinácii s odbornými znalosťami Mitsubishi Chemicals v technológii osvetlenia na rozšírenie nášho portfólia LED svetelných zdrojov a posilnenia našej pozície na trhu," hovorí Jeanine Chrobák-Kando, EUMEA Business Development Manager spoločnosti Verbatim.

A dodala: „Tešíme sa na nové úžasné svetelné technológie na Euroluce a predstavenie najnovších LED a OLED produktov Verbatim. Na naše LED produkty, ich spoľahlivosť, prvotriedny výkon, kompatibilitu a kvalitu je možné sa vždy spoľahnúť."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 4

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá