4.3.2014 0 Comments

Verbatim predstaví na CeBITe príslušenstvo a obaly folio

Verbatim, priekopník v oblasti ukladania dát, predstaví na veľtrhu CeBIT širokú škálu vysokovýkonných produktov a príslušenstva, ktoré poskytujú lepšiu mobilitu, funkčnosť a jednoduché použitie. CeBIT 2014 sa koná od 10. do 14. 3. v nemeckom Hannoveri.

V stánku K18 v hale 14 predstaví Verbatim inovácie, ktoré používateľom značne zjednodušia používanie prenosných technologických zariadení na cestách. Jedným z týchto produktov je MediaShare Wireless - prenosné zariadenie, ktoré sa prepojí pomocou Wi-Fi až s piatimi tabletmi a smartfónmi naraz, a umožní na nich súčasne prezerať, prehrávať, streamovať a zálohovať fotografie, videoklipy a hudbu - nech sa nachádzate kdekoľvek.

Pre používateľov smartfónov a tabletov, ktorí chcú zostať na cestách čo najdlhšie na príjme, predstavuje Verbatim rozšírený rad prenosných nabíjačiek vrátane nových modelov ako kompaktný Ultra-Slim 4 200 mAh power pack. Po minuloročnom elegantnom redizajne obsahuje portfólio ľahko ovládateľných a spoľahlivých nabíjačiek Napájací zdroj AA, Prenosný napájací zdroj, Napájací zdroj s dvoma USB konektormi a Ultra tenký napájací zdroj.

alším príslušenstvom, ktoré Verbatim na CeBITe uvedie, je atraktívna kolekcia obalov Folio určených na ochranu tabletov, e-čítačiek a smartfónov pred každodenným opotrebením. Populárny rad obalov obsahuje Folio Flex pre iPad, Folio Mini Case s Bluetooth klávesnicou a mnoho ďalšieho.

Spotrebiteľom, ktorí chcú rýchlejší a jednoduchší prenos súborov medzi zariadeniami bez použitia počítača, ponúkne Verbatim nedávno uvedené Micro SD karty a USB disk Nano s Micro USB adaptérom Nano OTG.

Externý SSD disk Verbatim Vx450 predstavuje výkonné riešenie nemechanického (SSD) úložiska dát, ideálne na zálohovanie a ukladanie veľkých súborov, ako napríklad HD video. Toto elegantné, kompaktné a ľahké zariadenie je o 65 % menšie a o 70 % ľahšie než typický externý pevný disk. Disponuje USB 3.0 káblom, prenosným puzdrom a softvérom Nero Back It Up. S prenosovou rýchlosťou dát až 450 MB/sekundu je 4× rýchlejší než externý HDD s USB 3.0 (50 sekúnd) a 30× rýchlejší než flash disk s USB 2.0 (360 sekúnd).

Okrem prezentácie prenosných zariadení na ukladanie dát a LED retrofitných žiaroviek vyrábaných materskou spoločnosťou Mitsubishi Chemical Corporation (MCC) odhalí Verbatim aj svoj vstup do 3D tlačových materiálov - ide o trh s mimoriadnym potenciálom, ktorého odhadovaná hodnota v roku 2014 predstavuje podľa spoločnosti Gartner až 669 miliónov dolárov. MCC vyvinula DURABIO™, čistú plastickú živicu na bio báze, ktorá sa hodí na 3D tlač aj na ďalšie aplikácie. Materiál má vynikajúce optické vlastnosti, vysokú rázovú pevnosť a je odolný proti UV žiareniu, ohňu a poškriabaniu. Vďaka flexibilite, rýchlemu tuhnutia, vlastnostiam zabraňujúcim ohýbanie a ekologickým výhodám PLA plastov má DURABIO aj vysokú odolnosť, ktorá sa obvykle spája s ABS plastmi často používanými v 3D tlačiarňach.

Priamo na mieste veľtrhu CeBIT 2014 budú prítomní zástupcovia Verbatimu pripravení na stretnutie s oznamovacími prostriedkami. Ak si chcete dohodnúť schôdzku, kontaktujte, prosím, vopred Jonathana Colbourna na e-mailovej adrese jcolbourne@Verbatim-europe.com.

Obrázky na stiahnutie nájdete tu:

http://download.publitek.com/VER0xx.zip


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá