4.3.2014 0 Comments

Verbatim predstaví na CeBITe príslušenstvo a obaly folio

Verbatim, priekopník v oblasti ukladania dát, predstaví na veľtrhu CeBIT širokú škálu vysokovýkonných produktov a príslušenstva, ktoré poskytujú lepšiu mobilitu, funkčnosť a jednoduché použitie. CeBIT 2014 sa koná od 10. do 14. 3. v nemeckom Hannoveri.

V stánku K18 v hale 14 predstaví Verbatim inovácie, ktoré používateľom značne zjednodušia používanie prenosných technologických zariadení na cestách. Jedným z týchto produktov je MediaShare Wireless - prenosné zariadenie, ktoré sa prepojí pomocou Wi-Fi až s piatimi tabletmi a smartfónmi naraz, a umožní na nich súčasne prezerať, prehrávať, streamovať a zálohovať fotografie, videoklipy a hudbu - nech sa nachádzate kdekoľvek.

Pre používateľov smartfónov a tabletov, ktorí chcú zostať na cestách čo najdlhšie na príjme, predstavuje Verbatim rozšírený rad prenosných nabíjačiek vrátane nových modelov ako kompaktný Ultra-Slim 4 200 mAh power pack. Po minuloročnom elegantnom redizajne obsahuje portfólio ľahko ovládateľných a spoľahlivých nabíjačiek Napájací zdroj AA, Prenosný napájací zdroj, Napájací zdroj s dvoma USB konektormi a Ultra tenký napájací zdroj.

alším príslušenstvom, ktoré Verbatim na CeBITe uvedie, je atraktívna kolekcia obalov Folio určených na ochranu tabletov, e-čítačiek a smartfónov pred každodenným opotrebením. Populárny rad obalov obsahuje Folio Flex pre iPad, Folio Mini Case s Bluetooth klávesnicou a mnoho ďalšieho.

Spotrebiteľom, ktorí chcú rýchlejší a jednoduchší prenos súborov medzi zariadeniami bez použitia počítača, ponúkne Verbatim nedávno uvedené Micro SD karty a USB disk Nano s Micro USB adaptérom Nano OTG.

Externý SSD disk Verbatim Vx450 predstavuje výkonné riešenie nemechanického (SSD) úložiska dát, ideálne na zálohovanie a ukladanie veľkých súborov, ako napríklad HD video. Toto elegantné, kompaktné a ľahké zariadenie je o 65 % menšie a o 70 % ľahšie než typický externý pevný disk. Disponuje USB 3.0 káblom, prenosným puzdrom a softvérom Nero Back It Up. S prenosovou rýchlosťou dát až 450 MB/sekundu je 4× rýchlejší než externý HDD s USB 3.0 (50 sekúnd) a 30× rýchlejší než flash disk s USB 2.0 (360 sekúnd).

Okrem prezentácie prenosných zariadení na ukladanie dát a LED retrofitných žiaroviek vyrábaných materskou spoločnosťou Mitsubishi Chemical Corporation (MCC) odhalí Verbatim aj svoj vstup do 3D tlačových materiálov - ide o trh s mimoriadnym potenciálom, ktorého odhadovaná hodnota v roku 2014 predstavuje podľa spoločnosti Gartner až 669 miliónov dolárov. MCC vyvinula DURABIO™, čistú plastickú živicu na bio báze, ktorá sa hodí na 3D tlač aj na ďalšie aplikácie. Materiál má vynikajúce optické vlastnosti, vysokú rázovú pevnosť a je odolný proti UV žiareniu, ohňu a poškriabaniu. Vďaka flexibilite, rýchlemu tuhnutia, vlastnostiam zabraňujúcim ohýbanie a ekologickým výhodám PLA plastov má DURABIO aj vysokú odolnosť, ktorá sa obvykle spája s ABS plastmi často používanými v 3D tlačiarňach.

Priamo na mieste veľtrhu CeBIT 2014 budú prítomní zástupcovia Verbatimu pripravení na stretnutie s oznamovacími prostriedkami. Ak si chcete dohodnúť schôdzku, kontaktujte, prosím, vopred Jonathana Colbourna na e-mailovej adrese jcolbourne@Verbatim-europe.com.

Obrázky na stiahnutie nájdete tu:

http://download.publitek.com/VER0xx.zip


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá