31.8.2015 0 Comments

Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed s TV USB nahrávaním ponúka rýchle a spoľahlivé zálohovanie

Verbatim predstavuje prenosný pevný disk Store 'n' Go SuperSpeed. Tento štýlový disk s USB 3.0 konektorom bude odhalený na veľtrhu IFA Berlin, ktorý sa koná od 4. do 9. septembra 2015. Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed ponúka rýchly prenos dát, podporujúci časté zálohovanie stolových počítačov alebo notebookov. Podľa nedávneho prieskumu spoločnosti Verbatim zhruba jeden z piatich používateľov nikdy nezálohoval svoj domáci počítač a viac než tretina nezálohuje svoje mobilné zariadenia.

Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed je dostupný v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB v čiernom, striebornom, červenom, modrom alebo bielom farebnom vyhotovení. Disk má veľmi štýlový, štruktúrovaný dizajn a váži iba 140 g (500 GB model). Zákazníci, ktorí si zvolia 2 TB model, budú mať k dispozícii úložisko na cca 4 000 filmov, 500 000 fotografií alebo 900 000 piesní.

„Zálohovanie dát je často prehliadané. Náš nedávny prieskum ukázal, že používatelia mobilných telefónov a počítačov sú obvykle informovaní o význame zálohovania dát až vo chvíli, keď stratia drahocenné fotografie, videá alebo dokumenty," vysvetľuje Martijn Hansbergen, Business Development Manager spoločnosti Verbatim. „Náš nový prenosný pevný disk poskytuje štýlové, spoľahlivé a cenovo dostupné riešenie zálohovania pre business profesionálov a spotrebiteľov na cestách."

Na disku je predinštalovaný softvér Nero backup, ktorý vďaka úplnému zálohovaniu systému a obnoveniu funkčnosti umožňuje naplánovať automatické zálohovanie v požadovaný dátum a čas alebo šifrované zálohovanie s ochranou heslom.

Prenosný disk Store 'n' Go SuperSpeed disponuje tiež funkciou USB Rec&Play, ktorá pri televízoroch s USB portom umožňuje nahrávanie programov na externé pamäťové zariadenie a spätné prehrávanie alebo dokonca pozastavenie živého televízneho vysielania.

Nový Verbatim Store 'n' Go SuperSpeed je dostupný online s výrobcom odporúčanou maloobchodnou cenou 54.9 Eur za 500 GB verziu (produktové číslo: 53193), 72.9 Eur za 1 TB (Produktové číslo: 53194) a 122.9 Eur za verziu s 2 TB (produktové číslo: 53195).


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá