27.5.2016 0 Comments

Veľký úspech Týždňov 4ky: Predaj SIM kariet Moja 4ka na všetkých zapojených poštách stúpol až 19-násobne

Na vybraných pobočkách Slovenskej pošty v rôznych regiónoch Slovenska sa už tretí týždeň krúti výherným kolesom a zákazníci 4ky získavajú rôzne benefity a darčeky. Marketingová akcia, ktorú rozbehol štvrtý mobilný operátor, sa stretla s obrovským úspechom. Na niektorých zapojených poštách stúpol predaj až 19-násobne.

Novú marketingovú akciu si pochvaľujú ako predstavitelia operátora, tak vedenie Slovenskej pošty.

„Opäť sa potvrdilo, že jednoduchosť a dostupnosť produktu je veľkou výhodou z pohľadu predaja a v spojitosti s najväčšou retailovou obchodnou sieťou, ktorou pobočková sieť Slovenskej pošty je, ide o unikátne spojenie,“ priblížil riaditeľ úseku pobočkovej siete a retailového predaja Slovenskej pošty Jozef Kiss.

Rekordérom v predaji je za prvé dva týždne pobočka Slovenskej pošty Prešov 1, kde každý priehradkový pracovník predal v priemere takmer 18 SIM kariet za týždeň. Okrem Prešova zaznamenali enormný záujem aj na pobočkách v Humennom, Košiciach, Púchove, Poprade a Martine.

„Čo nás mimoriadne teší je, že na zapojených pobočkách Slovenskej pošty sa aj po skončení Týždňa 4ky v danom meste zvýšili predaje o takmer 100 percent v porovnaní s predchádzajúcim obdobím,“ dodáva obchodný a marketingový riaditeľ SWAN Mobile, a. s. Peter Helexa.

Pravidlá súťaže sú jednoduché. Ak si počas Týždňa 4ky na vybranej pošte kúpi zákazník SIM kartu s predplatenou službou Moja 4ka, na výhernom kolese si môže vytočiť niektorú z cien. So 4kou každý vyhráva! Najnižšou cenou je štvoreurový bonus, no v hre sú aj tričká, príslušenstvo pre telefóny ako reproduktory, slúchadlá, handričky na mobil, držiaky na smartfóny, ale aj rôzne darčeky a zľavy pre zákazníkov od sesterskej spoločnosti SWAN, a. s.

Okrem toho každý, kto si kúpi SIM kartu Moja 4ka alebo na seba nechá svoje kontaktné údaje na žrebovacom kupóne, bude zaradený do žrebovania o desiatky mobilných telefónov značky Lenovo.

Ak zapojené pobočky Slovenskej pošty navštívi aj štvorčlenná rodina alebo štyria priatelia a každý si aktivuje aspoň jednu SIM kartu Moja 4ka, pridá 4ka ku každej ich novej SIM karte ešte aj ďalší bonusový štvoreurový kredit. Navyše, ak zákazníci volajú radi a dlho so 4kou sa nemusia obmedzovať, za volania po 3. minúte v sieti 4ky už neplatia, teda jeden telefonát nevyjde viac ako 12 centov.

4ka a Slovenská pošta mysleli aj na tých, ktorí Týždeň 4ky nestihnú. Po jeho skončení bude na zapojených pobočkách možnosť získať bonusový štvoreurový kredit ku každej novej SIM karte ešte celý nasledujúci týždeň.

V týždni od 23. do 29. mája prebiehajú Týždne 4ky na týchto pobočkách Slovenskej pošty: Brezno 1, Lučenec 1, Rimavský Sobota 1, Michalovce 1, Spišská Nová Ves 1, Levice 1, Nové Zámky 1, Bardejov 1, Svidník 1, Dubnica nad Váhom 1, Nové Mesto nad Váhom 1, Prievidza 1, Hlohovec 1, Sereď 1, Námestovo 1, Žilina 2.

V budúcom týždni sa úspešná marketingová akcia presunie do Veľkého Krtíša, Žiaru nad Hronom, Košíc, Levoče, Trebišova, Nitry, Štúrova, Kežmarku, Sabinova, Vranova nad Topľou, Handlovej, Partizánskeho, Senice, Šale, Liptovského Mikuláša a Žiliny. Týždne 4ky potrvajú až do 3. júla 2016 a celkovo sa do nich zapojí 96 pobočiek Slovenskej pošty.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá