Image
7.10.2015 0 Comments

VW spúšťa web, overte si, či máte auto vybavené softvérom na úpravu emisií

Volkswagen AG urobil ďalší krok k objasneniu otázky, ktorých vozidiel s naftovým motorom EA 189 sa môže týkať servisná akcia. Odteraz majú všetci zákazníci značky Volkswagen možnosť sami si overiť, či budú na ich vozidle realizované nutné nápravné opatrenia.

Na tento účel Volkswagen na svoju webovú stránku integroval on-line nástroj. Na adrese www.volkswagen.de/info získa každý zákazník po zadaní identifikačného čísla vozidla (VIN) informáciu, či jeho vozidlo je alebo nie je vybavené softvérom na úpravu emisií pri skúšobnom režime. Okrem toho na stránke sú k dispozícii aj ďalšie informácie, ako aj otázky a odpovede týkajúce sa tejto témy.

Aktuálne prebieha integrácia tohto on-line nástroja do národných internetových stránok na celom svete a predpokladáme, že už od 7. októbra 2015 bude k dispozícii aj pre slovenských zákazníkov na stránke http://www.vw.sk.

Volkswagen AG bude naďalej aktívne informovať všetkých dotknutých zákazníkov, tak ako sme toho svedkami aj v súčasnosti. Keby aj bolo potrebné upraviť emisné vlastnosti, zdôrazňujeme, že všetky vozidlá sú z technickej stránky bezpečné a pojazdné.

Zákazníci sa, samozrejme, aj naďalej môžu obrátiť na autorizovanú predajnú a servisnú sieť značky Volkswagen na Slovensku a preveriť si informáciu o svojom vozidle. Na toto preverenie budú zákazníci potrebovať identifikačné číslo ich vozidla (VIN).

Ešte v októbri predstavia dotknuté značky koncernu Volkswagen AG príslušným úradom technické riešenia a opatrenia vedúce k riešeniu danej situácie. Majitelia týchto vozidiel budú o nich informovaní v priebehu nasledujúcich týždňov a mesiacov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá