Image
9.6.2016 0 Comments

VUB: Nezabudnite si zobrať na dovolenku so sebou aj Mobil Banking

VUB BANKA sa charakterizuje ako "rodinná banka" a preto jej téma dovoleniek nie je vôbec vzdialená. Na dnešnej tlačovej konferencii predstavila Andrea Šipošová z VUB banky najlepšie dovolenkové tipy na tohtoročnú letnú sezónu.

Ako spomenula v úvode,  téma dovoleniek nie je nová, vraciame sa k nej každý rok a chceme a každý klient si chce toto obdobie dovoleniek naozaj vychutnať. Favoriti aj tohtoročnej sezóny sú Chorvátsko, Taliansko, Španielsko. Za ostatné obdobie sa zvýšil dopyt aj po dovolenkovaní na Slovensku. VUB banka pružne zareagovala a pripravila novinky v oblasti svojich služieb.

Jednou z noviniek je American Expres Blue, alebo Gold. Ak takúto kartu vlastníte získavate automaticky zadarmo cestovné poistenie pre ďalších 5 ľudí, ktorí nemusia byť vyslovene Vaši najbližší príbuzní. Preukázanie toho, že boli s Vami, je možne spoločnou letenkou, rovnakým hotelom a v prípade, že nič takéto nemáme, je možné tento úkon vykonať prostredníctvom čestného vyhlásenia. Za 2 týždne môžete takto ušetriť až 5 × 15€.

Výbery sú výhodnejšie cez sieť bankomatov INTESA. Napríklad platbou prostredníctvom karty MASTERCARD alebo MAESTRO klient získava 10 % zľavu pri platbe nad 100 chorvátskych kún. Tieto zľavy je možné využiť od 15. 6. 2016 do 15. 9. 2016.

Tu je pár tipov  čo urobiť pred odchodom na dovolenku:

•             Informovať sa o aktuálnom dianí v Európe.
•             Ak sa rozhodnete cestovať sám, oznámte to svojim najbližším.
•             Zistite si číslo na veľvyslanectvo SR v danej destinácii a tiež číslo na asistenčnú službu v oblasti poistenia.
•             Banke poskytnite správne údaje pre spojenie sa s Vami v prípade, že tak uzná za potrebné.
•             Nie je dobré nespoliehať sa len na jednu platobnú kartu ale mať k dispozícii debetnú aj kreditnú.
•             Stiahnuť si užitočné aplikácie od VUB ako VUB Mobil Banking, Wave2pay a VUB ATM lokátor

Klient v rámci American Expres nemusí mať žiadne doplnkové poistenie a platí to aj pri strate či poškodení elektroniky. Za tovar a služby odporúčajú platiť kreditnou kartou. Hotovosť sa odporúča vyberať debetnou kartou. S VISA kartou sú výbery z bankomatov ISP zadarmo. Správnym spôsobom využívania platobných kariet klient ušetrí na rôznych poplatkoch.

Prečo je dôležité mať vždy so sebou VUB MOBIL BANKING? Dokážete aj počas dovolenky zrealizovať úhrady na ktoré ste zabudli, alebo ste ich nestihli zaplatiť pred odchodom na dovolenku. Pri využívaní IB/MB by sme nemali podceňovať spôsob pripojenia. Vyslovene to banka neodporúča z dôvodu bezpečnosti. Expresne vydanie novej karty trvá cca 5 dní a bude Vám doručená do Vašej destinácie kde sa nachádzate.

Jednoducho, VUB banka kladie dôraz v starostlivosti o zákazníkov a prispieva k ich komfortu počas bežných dní ako aj vo chvíľach dovoleniek a to prostredníctvom poskytovania svojich služieb a prevenciou v podobe dostatočného množstva potrebných a dôležitých informácií.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá