Image
21.10.2015 0 Comments

VMware zlepšuje platformu na správu hybridného cloudu (video)

Spoločnosť Vmware na konferencii VMworld Europe 2015 predstavila hlavné novinky v rámci svojej platformy na správu hybridného cloudu.

Softvér dnes stojí v centre transformácie každého sektora, pretože podniky sa snažia o diferenciáciu a zvyšovanie svojej konkurencieschopnosti za pomoci aplikácií a služieb, čo prináša zákazníkom nové možnosti.

Táto digitálna transformácia je príležitosť pre IT riaditeľa a celé IT oddelenie, ako dopomôcť svojim organizáciám k väčšej flexibilite, rýchlejšiemu vytváraniu a doručovaniu tradičných i natívnych cloudových aplikácií a zníženie nákladov bez kompromisov v oblasti správy. Nové funkcie platformy na správu cloudu od VMware umožnia IT tímom ešte viac zrýchliť digitálnu transformáciu podnikov, pretože urýchlia poskytovanie aplikácií, zlepšia transparentnosť a kontrolu nákladov a zvýšia kvalitu IT služieb v rámci hybridného cloudu.


„Na IT sa vyvíja tlak, aby zabezpečilo rýchlejšie doručovanie aplikácií a zároveň znižovalo náklady bez kompromisov v oblasti správy," povedal Vladimír Střálka, country manager pre Českú republiku a Slovensko v spoločnosti VMware.

Platforma na správu cloudu od VMware zlučuje riešenia na automatizáciu, prevádzku a firemné riadenie cloudu do jediného integrovaného riešenia. IT oddelenie tak získa rozsiahle nástroje na správu softvérovo definovaného dátového centra, ktoré umožňujú poskytovať zjednotené služby rýchlosťou zodpovedajúcou požiadavkám firmy, ale zároveň zabezpečiť potrebnú kontrolu a efektívnosť nákladov. Vďaka kompatibilite platformy s infraštruktúrou a službami VMware môžu zákazníci ľahšie prejsť na architektúru softvérovo definovaného dátového centra.

Hlavná produktová novinka VMware vRealize Automation 7 prináša funkciu plánovania zjednotených služieb, ktorá umožní IT a DevOps tímom zjednodušiť a zrýchliť doručenie integrovaných aplikácií v cloude vrátane súvisiacich sietí a bezpečnosti.

Podľa štúdie získajú zákazníci vďaka VMware vRealize Automation nasledujúce výhody:

o Skrátenie doby potrebnej na doručovanie aplikácií o 18 dní
o Skrátenie vývoja aplikácií o 144 hodín na jednu žiadosť
o Zníženie nákladov na hardvér v priemere o 4451 dolárov na aplikáciu
o Zníženie nárokov na kapacitu o 10 percent
o Zvýšenie efektivity hardvéru o 25 percent za rok


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá