Image
21.10.2015 0 Comments

VMware zlepšuje platformu na správu hybridného cloudu (video)

Spoločnosť Vmware na konferencii VMworld Europe 2015 predstavila hlavné novinky v rámci svojej platformy na správu hybridného cloudu.

Softvér dnes stojí v centre transformácie každého sektora, pretože podniky sa snažia o diferenciáciu a zvyšovanie svojej konkurencieschopnosti za pomoci aplikácií a služieb, čo prináša zákazníkom nové možnosti.

Táto digitálna transformácia je príležitosť pre IT riaditeľa a celé IT oddelenie, ako dopomôcť svojim organizáciám k väčšej flexibilite, rýchlejšiemu vytváraniu a doručovaniu tradičných i natívnych cloudových aplikácií a zníženie nákladov bez kompromisov v oblasti správy. Nové funkcie platformy na správu cloudu od VMware umožnia IT tímom ešte viac zrýchliť digitálnu transformáciu podnikov, pretože urýchlia poskytovanie aplikácií, zlepšia transparentnosť a kontrolu nákladov a zvýšia kvalitu IT služieb v rámci hybridného cloudu.


„Na IT sa vyvíja tlak, aby zabezpečilo rýchlejšie doručovanie aplikácií a zároveň znižovalo náklady bez kompromisov v oblasti správy," povedal Vladimír Střálka, country manager pre Českú republiku a Slovensko v spoločnosti VMware.

Platforma na správu cloudu od VMware zlučuje riešenia na automatizáciu, prevádzku a firemné riadenie cloudu do jediného integrovaného riešenia. IT oddelenie tak získa rozsiahle nástroje na správu softvérovo definovaného dátového centra, ktoré umožňujú poskytovať zjednotené služby rýchlosťou zodpovedajúcou požiadavkám firmy, ale zároveň zabezpečiť potrebnú kontrolu a efektívnosť nákladov. Vďaka kompatibilite platformy s infraštruktúrou a službami VMware môžu zákazníci ľahšie prejsť na architektúru softvérovo definovaného dátového centra.

Hlavná produktová novinka VMware vRealize Automation 7 prináša funkciu plánovania zjednotených služieb, ktorá umožní IT a DevOps tímom zjednodušiť a zrýchliť doručenie integrovaných aplikácií v cloude vrátane súvisiacich sietí a bezpečnosti.

Podľa štúdie získajú zákazníci vďaka VMware vRealize Automation nasledujúce výhody:

o Skrátenie doby potrebnej na doručovanie aplikácií o 18 dní
o Skrátenie vývoja aplikácií o 144 hodín na jednu žiadosť
o Zníženie nákladov na hardvér v priemere o 4451 dolárov na aplikáciu
o Zníženie nárokov na kapacitu o 10 percent
o Zvýšenie efektivity hardvéru o 25 percent za rok


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá