23.10.2012 0 Comments

V Nitre končí éra drahého internetu a televízie

Optický internet s digitálnou televíziou len za 9,90 € mesačne prináša do Nitry telekomunikačný operátor SWAN. Pre Nitranov pripravil špeciálny balík Double Play Flexi, ktorý neponúka nikde inde na Slovensku. Akcia je určená obyvateľom sídlisk Chrenová, Klokočina a Párovce.

Vysokorýchlostný optický internet 100/1 Mbit/s spolu s digitálnou televíziou prináša SWAN za bezkonkurenčnú cenu. V ponuke je viac ako 40 televíznych kanálov, z ktorých sedem je v HD kvalite - Markíza HD, STV1 HD, JOJ HD, JOJ Plus HD, ČT HD, Nova Sport HD a Fashion TV HD. Okrem nich uvedený balík obsahuje napr. štyri športové kanály, štyri hudobné, dva detské, dva spravodajské a samozrejme aj všetky celoslovenské kanály.

„Optický 100-megový internet je určený širokému spektru užívateľov," vysvetľuje Michal Novotný, vedúci nitrianskej pobočky spoločnosti SWAN a pokračuje: „V rámci tejto ponuky, dostanú naši zákazníci navyše k dispozícii aj nový High Definition Set Top Box (STB), ktorý prináša vyššiu rýchlosť nielen pri prechádzaní menu digitálnej televízie, ale aj pri prepínaní."

Vďaka novému STB začal SWAN bezplatne poskytovať aj viaceré nové služby, napr. prístup na internet cez STB, či galériu fotografií Picasa pre digitálnu televíziu. Zákazníci môžu zároveň využívať aj služby videopožičovne, čím získajú prístup k viac ako 200 obľúbeným filmovým titulom priamo v pohodlí svojej obývačky. Uvedené služby dopĺňajú ďalšie funkcie digitálnej televízie MAX multimedia, ako elektronický programový sprievodca (EPG), TV Archív, funkcia zastavenie a pretočenia obrazu, TV Mozaika, RSS správy, Web kamery a Teletext. Pri službe TV archív, ktorú navyše noví zákazníci dostanú do konca roka 2012 zadarmo, majú ako jediní prístup k televíznemu vysielaniu až 7 dní dozadu. Divákom sa tak už nikdy nestane, že zmeškajú svoj obľúbený program.

Suma za skutočne bohatý balík služieb je len 9,90 € mesačne a okrem jednorazového zriaďovacieho poplatku 19,90 € už zákazník, ktorý sa zaviaže na 24 mesiacov, neplatí nič viac. „Ako v minulosti tak aj teraz sa SWAN drží zásady, že akciová suma platí počas celej doby viazanosti bez ďalších skrytých poplatkov. Zákazníci nemusia mať obavu, že by sa suma po určitom období navyšovala, ako to býva zvykom u iných operátorov," dodáva Novotný.

Platnosť tejto špeciálnej akciovej ponuky pre obyvateľov mesta Nitra je obmedzená, objednávať je možné do 30. novembra 2012.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá