23.10.2012 0 Comments

V Nitre končí éra drahého internetu a televízie

Optický internet s digitálnou televíziou len za 9,90 € mesačne prináša do Nitry telekomunikačný operátor SWAN. Pre Nitranov pripravil špeciálny balík Double Play Flexi, ktorý neponúka nikde inde na Slovensku. Akcia je určená obyvateľom sídlisk Chrenová, Klokočina a Párovce.

Vysokorýchlostný optický internet 100/1 Mbit/s spolu s digitálnou televíziou prináša SWAN za bezkonkurenčnú cenu. V ponuke je viac ako 40 televíznych kanálov, z ktorých sedem je v HD kvalite - Markíza HD, STV1 HD, JOJ HD, JOJ Plus HD, ČT HD, Nova Sport HD a Fashion TV HD. Okrem nich uvedený balík obsahuje napr. štyri športové kanály, štyri hudobné, dva detské, dva spravodajské a samozrejme aj všetky celoslovenské kanály.

„Optický 100-megový internet je určený širokému spektru užívateľov," vysvetľuje Michal Novotný, vedúci nitrianskej pobočky spoločnosti SWAN a pokračuje: „V rámci tejto ponuky, dostanú naši zákazníci navyše k dispozícii aj nový High Definition Set Top Box (STB), ktorý prináša vyššiu rýchlosť nielen pri prechádzaní menu digitálnej televízie, ale aj pri prepínaní."

Vďaka novému STB začal SWAN bezplatne poskytovať aj viaceré nové služby, napr. prístup na internet cez STB, či galériu fotografií Picasa pre digitálnu televíziu. Zákazníci môžu zároveň využívať aj služby videopožičovne, čím získajú prístup k viac ako 200 obľúbeným filmovým titulom priamo v pohodlí svojej obývačky. Uvedené služby dopĺňajú ďalšie funkcie digitálnej televízie MAX multimedia, ako elektronický programový sprievodca (EPG), TV Archív, funkcia zastavenie a pretočenia obrazu, TV Mozaika, RSS správy, Web kamery a Teletext. Pri službe TV archív, ktorú navyše noví zákazníci dostanú do konca roka 2012 zadarmo, majú ako jediní prístup k televíznemu vysielaniu až 7 dní dozadu. Divákom sa tak už nikdy nestane, že zmeškajú svoj obľúbený program.

Suma za skutočne bohatý balík služieb je len 9,90 € mesačne a okrem jednorazového zriaďovacieho poplatku 19,90 € už zákazník, ktorý sa zaviaže na 24 mesiacov, neplatí nič viac. „Ako v minulosti tak aj teraz sa SWAN drží zásady, že akciová suma platí počas celej doby viazanosti bez ďalších skrytých poplatkov. Zákazníci nemusia mať obavu, že by sa suma po určitom období navyšovala, ako to býva zvykom u iných operátorov," dodáva Novotný.

Platnosť tejto špeciálnej akciovej ponuky pre obyvateľov mesta Nitra je obmedzená, objednávať je možné do 30. novembra 2012.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá