Image
30.6.2014 0 Comments

Užite si Pohodu 2014 s Huawei

Spoločnosť Huawei sa stane exkluzívnym hardvérovým partnerom operátora Orange pri oficiálnom predstavení služieb siete 4G LTE na Slovensku, ktoré spoločnosť Orange uvedie na festivale Bažant Pohoda 2014.

Huawei MediaPad Link.jpg

Už o pár dní sa na trenčianskom letisku začne multikultúrny festival Bažant Pohoda 2014, pričom jeho osemnásty ročník má program opäť nabitý zvučnými menami. Jedným z hlavných partnerov festivalu je už tradične aj spoločnosť Orange, ktorá priamo na Pohode odkomunikuje spustenie 4G LTE siete na Slovensku. Pri týchto aktivitách bude prítomná i spoločnosť Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) a tretí najväčší dodávateľ smartfónov na svete, ktorý bude na tohtoročnej Pohode exkluzívnym hardvérovým partnerom spoločnosti Orange.

Aj vďaka Orange zóne, súčasťou ktorej bude i stánok Huawei, si návštevníci užijú festival v úplnej pohode. Priamo na mieste bude možnost zoznámiť sa a za účasti skúsených poradcov si vyskúšať funkcionalitu najnovších mobilných LTE zariadení značky Huawei, zapojiť sa do promo aktivít, či jednoducho len nabiť svoj telefón v neďalekej „nabíjačkárni". Účastníci festivalu budú mať možnosť zúčastniť sa súťaží o skvelé ceny, okrem iného aj o najnovšie tablety, telefóny a ďalšie mobilné zariadenia Huawei.

Nasledovné mobilné zariadenia značky Huawei podporujúce siete 4G LTE budú dostupné v ponuke spoločnosti Orange od júla 2014

Huawei Ascend P7 - najštíhlejší LTE smartfón na trhu
Nový smartfón s podporou vysokorýchlostných sietí 4G LTE ponúka vysoký výkon hardwaru, najnovší OS Android 4.4, ultrarýchlu konektivitu s podporou vysokorýchlostných sietí 4G LTE, jednoduchšie ovládanie a dokonalý dizajn dosiahnutý precíznym spracovaním pri použití najkvalitnejších materiálov. Huawei Ascend P7 je vybavený 5-palcovým dotykovým FHD displej s rozlíšením 1920 x 1080, výkonným predným fotoaparátom s rekordným rozlíšením 8MPx pre dokonalé „selfies" a vysokokvalitným adným fotoaparátom s rozlíšenim 13MPX. Huawei Ascend P7 je iba 6,5 mm tenký a je tak najštíhlejším LTE smartfónom na trhu.

Huawei MediaPad M1 8.0 LTE - Nový rozmer komunikácie
Huawei MediaPad M1 je komplexný a štýlový zábavný tablet vybavený osempalcovým multidotykovým kapacitným IPS HD displejom s rozlíšením 800 x 1280, technológiou Huawei SWS, dvomi prednými reproduktormi a dvomi mikrofónmi pre vyššiu kvalitu zvuku a stereo efekty. Prístroj poháňa štvorjadrový procesor s výkonom 1,6 GHz a silná batéria s kapacitou 4800 mAh. Vďaka tejto výbave ponúkne na jedno dobitie až osem hodín prehrávania videa.

Huawei MediaPad Link + LTE - Výkonný tablet pre náročných
Sledovanie filmov, hranie hier i surfovanie po internete nikdy nebolo jednoduchšie, ale aj práca môže byť od dnes zábavou! Vyskúšajte novú dimenziu komunikácie s 10-palcovým tabletom Huawei MediaPad Link. Bleskový 4-jadrový procesor, HD IPS displej, LTE konektivita a veľká 6600mAh batéria v tenkom kovovom tele vám umožnia sledovať video vo vysokom rozlíšení, hrať hry, čítať dokumenty a knihy alebo prezerať internetové stránky rýchlo, pohodlne a bez obmedzení.

Orange Gova - vstupenka do sveta LTE
Orange Gova je jeden z najdostupnejších smartfónov s podporou LTE dostupných na Slovensku, ktorý pod značkou Orange dodáva firma Huawei. Srdcom tenkého telefónu, ktorý dizajnovo čerpá z modelu Ascend G6, je výkonný štvorjadrový procesor s frekvenciou 1,2 GHz a robustná 2000 mAh lithium-polymerová batéria s technológiou, ktorá umožňuje až 30 percentnú úsporu energie. Na jednoduchom užívateľskom rozhraní sú prakticky dostupné často používané funkcie, ako telefón, SMS a fotoaparát, vhodne umiestnené tak, aby k nim bol ľahký a rýchly prístup. Zážitok so super-rýchleho LTE pripojenia je vďaka telefónu Orange Gova dostupný pre všetkých.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako by mohli byť Slováci bohatší? Alternatívou sú Indexové fondy

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá