27.8.2015 0 Comments

Uvedenie Sound BlasterX® G5: 7.1 HD externej zvukovej karty a slúchadlového zosilňovača

Spoločnosť Creative Technology Ltd uviedla na výstave gamescom 2015 zariadenie Sound BlasterX G5 ako súčasť hernej série Sound BlasterX - 7.1 HD externú zvukovú kartu so zabudovaným slúchadlovým zosilňovačom.

Sound BlasterX G5 je externá zvuková karta, ktorá prichádza so vstavaným viacjadrovým procesorom SB-Axx1 pre hardvérovo vylepšený zvuk s SBX Pro Studio a zmenu hoci aj základného stereo zvuku do priestorového 3D zvuku v slúchadlách. Sound BlasterX G5 tiež podporuje viac-kanálový obsah, pretože poskytuje skutočné 7.1 audio pre maximálne realistický priestorový zvuk.

Sound BlasterX G5 zostavený s presnosťou audiofilných kompnentov je tiež 24-bit/192kHz, 120dB USB DAC a slúchadlový zosilňovač s výstupnou 2,2 ohmovou impedanciou pre prehrávanie vo vysokom rozlíšení - až 600 ohmových slúchadiel štúdiovej kvality a citlivých monitorov do uší. Vysvietený gombík ovládania hlasitosti a tlačidiel špeciálneho SBX a Scout režimu tiež umožňuje rýchle ovládanie hlasitosti alebo úpravu zvuku počas hrania hier.

  • USB plug-and-play funkcia
  • Špeciálny SB-Axx1 zvukový procesor
  • 120dB DAC pre 24-bit/192kHz prehrávanie
  • Slúchadlový zosilňovač s nízkou výstupnou impedanciou 2,2 ohmov podporujúcou citlivé slúchadlá (monitory) do uší a až 600 ohmové slúchadlá štúdiovej kvality
  • Viac-platformová konektivita
  • USB port pre jednoduché pripojenie k ďalším USB zariadeniam, akými sú myši alebo klávesnice
  • Integrované ovládanie hlasitosti a vylepšenia zvuku
  • Podsvietené 'X' logo a ovládač hlasitosti

BlasterX Acoustic Engine

Herná séria Sound BlasterX tiež prichádza so softvérom BlasterX Acoustic Engine pre počítače, ktorý umožňuje hráčom ľubovoľné nastavenie zvukových profilov v hrách, ktoré hrajú. Je navrhnutý tak, aby inteligentne znižoval rozptyly a zvyšoval základné zvukové detaily v hrách, čím dáva hráčom ďalšiu výhodu. Hráči teraz môžu zažiť bezprecedentnú úroveň skutočného zvuku s pohlcujúcim priestorovým zvukom a basmi - môžu počuť detaily, o ktorých ani nevedeli, že tam boli! Plne prispôsobiteľná verzia softvéru BlasterX Acoustic Engine je dostupná pre Sound BlasterX G5.

Ďalšie produkty zo série Sound BlasterX, konkrétne Sound BlasterX H7 profesionálne HD 7.1 USB hráčske slúchadlá s mikrofónom, Sound BlasterX H5 profesionálne káblové hráčske slúchadlá s mikrofónom a Sound BlasterX P5 vysoko výkonné hráčske slúchadlá do uší budú predstavené v samostatných tlačových správach.

Cena a dostupnosť

Cena zariadenia Sound BlasterX G5 je stanovená na 149.99 EUR, zariadenie bude dostupné v online obchode na webovej stránke creative.com od Novembra 2015.

Pre informácie o dostupnosti vo vašej krajine sa prosím obráťte na autorizovaného predajcu.

Pre viac informácií o hernej sérii Sound BlasterX, prosím navštívte webovú stránku BlasterX.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá