Image
5.9.2012 0 Comments

Univerzita Komenského chce nakúpiť počítače za 3,3 mil. eur

univerzita_komenskeho.jpg Univerzita Komenského (UK) v Bratislave plánuje nakúpiť výpočtovú techniku v predpokladanej hodnote 3,3 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Ako ďalej vyplýva z informácií uvedených vo Vestníku verejného obstarávania (VVO), celý tender chce rozdeliť na tri menšie zákazky v rovnakej sume 1,1 mil. eur bez DPH. V prvej pôjde o kúpu osobných počítačov a monitorov, prostredníctvom druhej si chce UK zaobstarať prenosné počítače. Tretia zákazka sa bude týkať nákupu tlačiarní, dataprojektorov a ďalšieho hardvéru. Súčasťou zákaziek budú aj súvisiace služby a zákaznícky servis.

Finančné prostriedky na ich realizáciu si podľa VVO univerzita zabezpečí z vlastných zdrojov. Začiatok verejného obstarávania naplánovala na 10. september tohto roku a s úspešným uchádzačom uzavrie rámcovú dohodu. Univerzita Komenského v Bratislave vznikla v roku 1919 a je najstaršou a najväčšou slovenskou univerzitou. Na trinástich fakultách študuje každoročne približne 28 tis. študentov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Slovensko.Digital víta zastavenie IT projektu Sociálnej poisťovne za 70 miliónov eur

14.12.2016 00:07

Sociálna poisťovňa zastavila nákup 70 miliónového IT projektu na elektronizáciu svojich služieb. IT odborníci zo Slovensko.Digital tento tento krok vítajú. Upozorňujú tiež, že je potrebné zverejniť an ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá