Image
3.7.2014 0 Comments

Unikli fotografie Xperie Z3 a Z3 Compact

Sony-Xperia-Z3-a-Z3-Compact.jpg Sony už pred nejakým časom prezentovalo svoj plán vydávať vlajkové androidové smartfóny na rozdiel od väčšiny konkurentov dvakrát za rok. No v praxi vyzerá tento zámer pomerne kontroverzne, pretože terajšia vlajková loď Xperia Z2 sa ešte ani poriadne nezačala predávať a už sa pripravuje nástupca.

Takže kedy by sme mali očakávať novú vlajkovú loď? S veľkou pravdepodobnosťou niekedy na jeseň, najpravdepodobnejší termín je začiatok septembra, keď prebieha veľtrh IFA.

Dôkazom o príprave novej vlajkovej lode Sony majú byť uniknuté fotografie dvoch smartfónov. Na fotografii naľavo vidno veľký biely smartfón bok po boku s menším čiernym. Vpravo je potom samotný biely smartfón, ktorý by mohol byť novou vlajkovou loďou Sony Xperia Z3. Menšie čierne zariadenie by malo byť Xperia Z3 Compact.

Pri bližšom pohľade na obe zariadenia si môžete všimnúť, že oba prístroje majú menšie okraje po stranách displeja než väčšina smartfónov od Sony. Široké okraje okolo displeja sú tŕňom v oku väčšiny používateľov smartfónov Sony.

Keby v skutočnosti išlo o Xperiu Z3 a Z3 Compact, je zaujímavé poznamenať, že doteraz nebola vydaná zmenšená verzia súčasnej vlajkovej lode Xperie Z2. Za zamyslenie tiež stojí fakt, že Xperia Z1 Compact vyšla len mesiac pred odhalením Xperie Z2. Pochopiteľné v tomto prípade bude aj to, ak Sony zachová súlad v značení smartfónov a kompaktnú verziu Z2 preskočí.

Každopádne sú to zatiaľ len dohady, a tak treba mať na pamäti, že v skutočnosti nemusí ísť o Xperiu Z3 a Z3 Compact.

Zdroj: Svet IT


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Lenovo Yoga Book a Lenovo Yoga 910 prichádzajú na slovenský trh

19.10.2016 00:08

Spoločnosť Lenovo predstavila na tlačovej konferencii dvojicu horúcich noviniek ktoré boli po prvý krát uvedené na veľtrhu IFA v Berlíne. Prvou z nich je štýlový notebook Lenovo Yoga 910. Notebook up ...

Produkty

Microsoft Ignite 2016: novinky pre Azure, Windows Server 2016, Edge, Office 365 a ďalšie produkty

20.10.2016 00:10

Druhý ročník konferencie IT profesionálov Microsoft Ignite sa konal v americkej Atlante koncom septembra. Stretlo sa tu viac ako 25 000 odborníkov, aby si vypočuli 130 prednášok.   Hneď prvý deň ohlá ...

Produkty

Vensmile K8 – minipočítač s touchpadom, zabudovaný do flexibilnej klávesnice

20.10.2016 00:13

Teraz, keď sa všetky súčasti počítača dajú vtesnať do zariadenia, ktoré sa zmestí do vrecka, výrobcovia experimentujú s rôznymi  rozmermi a tvarmi. Už sme videli počítač zabudovaný do skladateľnej klá ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá