Image
3.7.2014 0 Comments

Unikli fotografie Xperie Z3 a Z3 Compact

Sony-Xperia-Z3-a-Z3-Compact.jpg Sony už pred nejakým časom prezentovalo svoj plán vydávať vlajkové androidové smartfóny na rozdiel od väčšiny konkurentov dvakrát za rok. No v praxi vyzerá tento zámer pomerne kontroverzne, pretože terajšia vlajková loď Xperia Z2 sa ešte ani poriadne nezačala predávať a už sa pripravuje nástupca.

Takže kedy by sme mali očakávať novú vlajkovú loď? S veľkou pravdepodobnosťou niekedy na jeseň, najpravdepodobnejší termín je začiatok septembra, keď prebieha veľtrh IFA.

Dôkazom o príprave novej vlajkovej lode Sony majú byť uniknuté fotografie dvoch smartfónov. Na fotografii naľavo vidno veľký biely smartfón bok po boku s menším čiernym. Vpravo je potom samotný biely smartfón, ktorý by mohol byť novou vlajkovou loďou Sony Xperia Z3. Menšie čierne zariadenie by malo byť Xperia Z3 Compact.

Pri bližšom pohľade na obe zariadenia si môžete všimnúť, že oba prístroje majú menšie okraje po stranách displeja než väčšina smartfónov od Sony. Široké okraje okolo displeja sú tŕňom v oku väčšiny používateľov smartfónov Sony.

Keby v skutočnosti išlo o Xperiu Z3 a Z3 Compact, je zaujímavé poznamenať, že doteraz nebola vydaná zmenšená verzia súčasnej vlajkovej lode Xperie Z2. Za zamyslenie tiež stojí fakt, že Xperia Z1 Compact vyšla len mesiac pred odhalením Xperie Z2. Pochopiteľné v tomto prípade bude aj to, ak Sony zachová súlad v značení smartfónov a kompaktnú verziu Z2 preskočí.

Každopádne sú to zatiaľ len dohady, a tak treba mať na pamäti, že v skutočnosti nemusí ísť o Xperiu Z3 a Z3 Compact.

Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Modulárna stavebnica CellRobot umožní zhotoviť robota z gúľ

16.01.2017 00:20

Čínska spoločnosť KEY predvádzala na CES 2017 unikátnu stavebnicu, ktorá umožní postaviť robota pozostávajúceho z gúľ. Jadrom systému CellRobot je jednotka, v ktorej sídli CPU a batéria. Okrem toho o ...

Produkty

Nové procesory Intelu možno napadnúť cez port USB. Netreba špeciálne vybavenie a útok nemožno ani detegovať

16.01.2017 00:35

Výskumníci zo spoločnosti Positive Technologies odhalili, že niektoré nové procesory Intelu obsahujú rozhranie JTAG (Joint Test Action Group) na ladenie a konfiguráciu, prístupné cez porty USB 3.0, kt ...

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá