Image
3.7.2014 0 Comments

Unikli fotografie Xperie Z3 a Z3 Compact

Sony-Xperia-Z3-a-Z3-Compact.jpg Sony už pred nejakým časom prezentovalo svoj plán vydávať vlajkové androidové smartfóny na rozdiel od väčšiny konkurentov dvakrát za rok. No v praxi vyzerá tento zámer pomerne kontroverzne, pretože terajšia vlajková loď Xperia Z2 sa ešte ani poriadne nezačala predávať a už sa pripravuje nástupca.

Takže kedy by sme mali očakávať novú vlajkovú loď? S veľkou pravdepodobnosťou niekedy na jeseň, najpravdepodobnejší termín je začiatok septembra, keď prebieha veľtrh IFA.

Dôkazom o príprave novej vlajkovej lode Sony majú byť uniknuté fotografie dvoch smartfónov. Na fotografii naľavo vidno veľký biely smartfón bok po boku s menším čiernym. Vpravo je potom samotný biely smartfón, ktorý by mohol byť novou vlajkovou loďou Sony Xperia Z3. Menšie čierne zariadenie by malo byť Xperia Z3 Compact.

Pri bližšom pohľade na obe zariadenia si môžete všimnúť, že oba prístroje majú menšie okraje po stranách displeja než väčšina smartfónov od Sony. Široké okraje okolo displeja sú tŕňom v oku väčšiny používateľov smartfónov Sony.

Keby v skutočnosti išlo o Xperiu Z3 a Z3 Compact, je zaujímavé poznamenať, že doteraz nebola vydaná zmenšená verzia súčasnej vlajkovej lode Xperie Z2. Za zamyslenie tiež stojí fakt, že Xperia Z1 Compact vyšla len mesiac pred odhalením Xperie Z2. Pochopiteľné v tomto prípade bude aj to, ak Sony zachová súlad v značení smartfónov a kompaktnú verziu Z2 preskočí.

Každopádne sú to zatiaľ len dohady, a tak treba mať na pamäti, že v skutočnosti nemusí ísť o Xperiu Z3 a Z3 Compact.

Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá