6.11.2012 0 Comments

Unicorn Systems vytvoril pobočkový systém pre Raiffeisen banku na Slovensku

Softvérová spoločnosť Unicorn Systems vytvorila pre novo otváranú Raiffeisen banku na Slovensku informačný systém na podporu všetkých predajných a servisných procesov v pobočke, rýchlu obsluhu klienta a zároveň aj podporu pre zákaznícku infolinku, back office a centrálu banky.

Raiffeisen banka bude na Slovensku ponúkať tri produkty: účty vrátane platobných kariet, bezúčelové úvery a termínované vklady. Vzhľadom k franšízovému modelu prevádzkovania pobočiek bol kladený dôraz na jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie, ktoré názorne vedie pracovníkov v pobočkách a minimalizuje čas potrebný na obsluhu klientov a na vyškolenie používateľov.

Spoločnosť Unicorn Systems taktiež participovala na implementácii dizajnu Internet bankingu Raiffeisen banky na Slovensku.

"Vytvorenie pobočkového riešenia pre Raiffeisen banku na Slovensku za necelých 11 mesiacov od zadania dokazuje schopnosť Unicorn Systems dodať rozsiahly informačný systém vo veľmi krátkych termínoch požadovaných klientom. Predpokladom úspechu bola úzka spolupráca s business zadávateľom aj IT riešiteľom na strane banky," uviedol k úspešnej spolupráci Jan Jaroš, obchodný riaditeľ a člen predstavenstva Unicorn Systems.

Raiffeisen banka prináša na slovenský trh nový zážitok z bankovníctva, ktorý je založený na princípoch jednoduchosti, zrozumiteľnosti a transparentnosti. Nevyhnutným predpokladom pre správne doručovanie týchto princípov klientom je aj pobočková aplikácia. Som rád, že kolegovia v pobočkách majú dnes k dispozícii kvalitný a intuitívny nástroj pre obsluhu klientov spĺňajúci prísne kritériá stanovené na začiatku projektu," povedal Karol Kováč, výkonný riaditeľ Raiffeisen banky na Slovensku.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá