6.11.2012 0 Comments

Unicorn Systems vytvoril pobočkový systém pre Raiffeisen banku na Slovensku

Softvérová spoločnosť Unicorn Systems vytvorila pre novo otváranú Raiffeisen banku na Slovensku informačný systém na podporu všetkých predajných a servisných procesov v pobočke, rýchlu obsluhu klienta a zároveň aj podporu pre zákaznícku infolinku, back office a centrálu banky.

Raiffeisen banka bude na Slovensku ponúkať tri produkty: účty vrátane platobných kariet, bezúčelové úvery a termínované vklady. Vzhľadom k franšízovému modelu prevádzkovania pobočiek bol kladený dôraz na jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie, ktoré názorne vedie pracovníkov v pobočkách a minimalizuje čas potrebný na obsluhu klientov a na vyškolenie používateľov.

Spoločnosť Unicorn Systems taktiež participovala na implementácii dizajnu Internet bankingu Raiffeisen banky na Slovensku.

"Vytvorenie pobočkového riešenia pre Raiffeisen banku na Slovensku za necelých 11 mesiacov od zadania dokazuje schopnosť Unicorn Systems dodať rozsiahly informačný systém vo veľmi krátkych termínoch požadovaných klientom. Predpokladom úspechu bola úzka spolupráca s business zadávateľom aj IT riešiteľom na strane banky," uviedol k úspešnej spolupráci Jan Jaroš, obchodný riaditeľ a člen predstavenstva Unicorn Systems.

Raiffeisen banka prináša na slovenský trh nový zážitok z bankovníctva, ktorý je založený na princípoch jednoduchosti, zrozumiteľnosti a transparentnosti. Nevyhnutným predpokladom pre správne doručovanie týchto princípov klientom je aj pobočková aplikácia. Som rád, že kolegovia v pobočkách majú dnes k dispozícii kvalitný a intuitívny nástroj pre obsluhu klientov spĺňajúci prísne kritériá stanovené na začiatku projektu," povedal Karol Kováč, výkonný riaditeľ Raiffeisen banky na Slovensku.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá