6.11.2012 0 Comments

Unicorn Systems vytvoril pobočkový systém pre Raiffeisen banku na Slovensku

Softvérová spoločnosť Unicorn Systems vytvorila pre novo otváranú Raiffeisen banku na Slovensku informačný systém na podporu všetkých predajných a servisných procesov v pobočke, rýchlu obsluhu klienta a zároveň aj podporu pre zákaznícku infolinku, back office a centrálu banky.

Raiffeisen banka bude na Slovensku ponúkať tri produkty: účty vrátane platobných kariet, bezúčelové úvery a termínované vklady. Vzhľadom k franšízovému modelu prevádzkovania pobočiek bol kladený dôraz na jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie, ktoré názorne vedie pracovníkov v pobočkách a minimalizuje čas potrebný na obsluhu klientov a na vyškolenie používateľov.

Spoločnosť Unicorn Systems taktiež participovala na implementácii dizajnu Internet bankingu Raiffeisen banky na Slovensku.

"Vytvorenie pobočkového riešenia pre Raiffeisen banku na Slovensku za necelých 11 mesiacov od zadania dokazuje schopnosť Unicorn Systems dodať rozsiahly informačný systém vo veľmi krátkych termínoch požadovaných klientom. Predpokladom úspechu bola úzka spolupráca s business zadávateľom aj IT riešiteľom na strane banky," uviedol k úspešnej spolupráci Jan Jaroš, obchodný riaditeľ a člen predstavenstva Unicorn Systems.

Raiffeisen banka prináša na slovenský trh nový zážitok z bankovníctva, ktorý je založený na princípoch jednoduchosti, zrozumiteľnosti a transparentnosti. Nevyhnutným predpokladom pre správne doručovanie týchto princípov klientom je aj pobočková aplikácia. Som rád, že kolegovia v pobočkách majú dnes k dispozícii kvalitný a intuitívny nástroj pre obsluhu klientov spĺňajúci prísne kritériá stanovené na začiatku projektu," povedal Karol Kováč, výkonný riaditeľ Raiffeisen banky na Slovensku.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá