16.4.2014 0 Comments

Unicorn Systems publikoval mobilnú aplikáciu Mobile Backup Monitoring na Windows Store

Unicorn Systems publikoval mobilnú aplikáciu Mobile Backup Monitoring pre platformu Windows Phone 8 a Windows 8 na Windows Store. Aplikácia predstavuje doplnok k zálohovaciemu riešeniu Azure Backup Manager a umožňuje moderný prístup k vlastným informáciám o zálohách so všetkými výhodami mobilného riešenia.

Zálohovacie riešenie Azure Backup Manager spoločnosti Unicorn Systems umožňuje všetkým typom podnikov zaistiť zálohovanie či archiváciu súborov do cloudového priestoru Windows Azure za vysokokonkurenčné ceny. Najnovšie majú zákazníci využívajúci toto zálohovacie riešenie k dispozícii mobilnú aplikáciu Mobile Backup Monitoring pre platformu Windows Phone 8 a Windows 8. Unicorn Systems získal za túto aplikáciu prestížne ocenenie Microsoft Awards 2014 Finalist v kategórii Riešenie využívajúce mobilnú platformu Windows.

Aplikácia umožňuje zákazníkovi kedykoľvek a kdekoľvek skontrolovať stav jeho záloh pomocou mobilného zariadenia. Používateľ má k dispozícii informácie o poslednom vykonaní zálohovania, o poslednej operácii so zálohou a o výsledku tejto operácie. Mobilná aplikácia využíva koncept živých dlaždíc. Dlaždica aplikácie indikuje stav zálohovania a zákazník je tak informovaný o jeho stave iba pohľadom na svoje mobilné zariadenie aj vo chvíli, keď nemá spustenú aplikáciu. Toto riešenie je vhodné tak pre podniky, ako aj pre koncových zákazníkov.

Aplikácia je dostupná na Windows Store pre variant mobilného telefónu aj tabletu a je možné ju zadarmo stiahnuť z Windows Store, použiť môžete uvedený QR kód. Informácie k zálohovaciemu riešeniu Azure Backup Manager sú k dispozícii na webe Unicorn Systems.

Veľmi nás teší, že sme mohli svojim klientom poskytnúť aplikáciu, ktorá im umožňuje moderný prístup k informáciám so všetkými výhodami mobilného riešenia. Kľúčové prínosy tejto aplikácie sú úspora času, prehľadnosť, možnosť okamžitej identifikácie problému a neobmedzená dostupnosť," dodáva Lukáš Zrzavý, Production Director, Unicorn Systems.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá