16.4.2014 0 Comments

Unicorn Systems publikoval mobilnú aplikáciu Mobile Backup Monitoring na Windows Store

Unicorn Systems publikoval mobilnú aplikáciu Mobile Backup Monitoring pre platformu Windows Phone 8 a Windows 8 na Windows Store. Aplikácia predstavuje doplnok k zálohovaciemu riešeniu Azure Backup Manager a umožňuje moderný prístup k vlastným informáciám o zálohách so všetkými výhodami mobilného riešenia.

Zálohovacie riešenie Azure Backup Manager spoločnosti Unicorn Systems umožňuje všetkým typom podnikov zaistiť zálohovanie či archiváciu súborov do cloudového priestoru Windows Azure za vysokokonkurenčné ceny. Najnovšie majú zákazníci využívajúci toto zálohovacie riešenie k dispozícii mobilnú aplikáciu Mobile Backup Monitoring pre platformu Windows Phone 8 a Windows 8. Unicorn Systems získal za túto aplikáciu prestížne ocenenie Microsoft Awards 2014 Finalist v kategórii Riešenie využívajúce mobilnú platformu Windows.

Aplikácia umožňuje zákazníkovi kedykoľvek a kdekoľvek skontrolovať stav jeho záloh pomocou mobilného zariadenia. Používateľ má k dispozícii informácie o poslednom vykonaní zálohovania, o poslednej operácii so zálohou a o výsledku tejto operácie. Mobilná aplikácia využíva koncept živých dlaždíc. Dlaždica aplikácie indikuje stav zálohovania a zákazník je tak informovaný o jeho stave iba pohľadom na svoje mobilné zariadenie aj vo chvíli, keď nemá spustenú aplikáciu. Toto riešenie je vhodné tak pre podniky, ako aj pre koncových zákazníkov.

Aplikácia je dostupná na Windows Store pre variant mobilného telefónu aj tabletu a je možné ju zadarmo stiahnuť z Windows Store, použiť môžete uvedený QR kód. Informácie k zálohovaciemu riešeniu Azure Backup Manager sú k dispozícii na webe Unicorn Systems.

Veľmi nás teší, že sme mohli svojim klientom poskytnúť aplikáciu, ktorá im umožňuje moderný prístup k informáciám so všetkými výhodami mobilného riešenia. Kľúčové prínosy tejto aplikácie sú úspora času, prehľadnosť, možnosť okamžitej identifikácie problému a neobmedzená dostupnosť," dodáva Lukáš Zrzavý, Production Director, Unicorn Systems.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá