27.2.2013 0 Comments

Unicorn Systems a Pentaho uzavreli partnerstvo v poskytovaní Business Analytics

Softvérová spoločnosť Unicorn Systems sa stala oficiálnym partnerom americkej spoločnosti Pentaho a ponúkne svojim klientom certifikované riešenia v oblasti Business Analytics postavené na komerčnej opensource platforme Pentaho.

Pentaho úzko spája integráciu dát a oblasť Business Analytics do modernej platformy, ktorá ponúka ako IT, tak business používateľom jednoduchý prístup, vizualizáciu a skúmanie všetkých dát, ktoré majú dopad na obchodné výsledky. Unicorn Systems uzavretím partnerstva s Pentaho rozširuje ponuku produktov a služieb o ďalšie riešenia v oblasti Business Analytics. Skúsený tím konzultantov a vývojárov Unicorn Systems v synergii s produktmi Pentaho navrhne svojim zákazníkom výkonný a spoľahlivý nástroj na riešenie Business Analytics, ktorý umožní pohodlne reportovať, monitorovať a analyzovať dáta bez nutnosti zložitých operácií.

Riešenia nad business analytickou platformou Pentaho sú využívané širokým spektrom používateľov od IT až po business, a to predovšetkým kvôli ľahkému prístupu ku všetkým dátam vrátane Big Data, ich nenáročnej integrácii, vizualizácii a možnosti tvorenia prediktívnych analýz vedúcich ku kvalitným strategickým rozhodnutiam.

"Pre Pentaho je potešením nadviazať úzku spoluprácu s Unicorn Systems, a spoločne tak ponúknuť spoločnostiam z rôznych odborov podnikania výhody plynúce z našich riešení pre oblasti Big Data a Business Analytics," uviedol Davy Nys, viceprezident pre regióny EMEA a APAC zo spoločnosti Pentaho.

Unicorn Systems ako garantovaný partner ponúkne zákazníkom po celej Európe okrem iného rýchle nasadenie platformy Pentaho, zabezpečí lokálnu podporu a zaručí kvalitné riešenie vďaka hlbokej znalosti business oblasti a pridružených dát.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá