27.2.2013 0 Comments

Unicorn Systems a Pentaho uzavreli partnerstvo v poskytovaní Business Analytics

Softvérová spoločnosť Unicorn Systems sa stala oficiálnym partnerom americkej spoločnosti Pentaho a ponúkne svojim klientom certifikované riešenia v oblasti Business Analytics postavené na komerčnej opensource platforme Pentaho.

Pentaho úzko spája integráciu dát a oblasť Business Analytics do modernej platformy, ktorá ponúka ako IT, tak business používateľom jednoduchý prístup, vizualizáciu a skúmanie všetkých dát, ktoré majú dopad na obchodné výsledky. Unicorn Systems uzavretím partnerstva s Pentaho rozširuje ponuku produktov a služieb o ďalšie riešenia v oblasti Business Analytics. Skúsený tím konzultantov a vývojárov Unicorn Systems v synergii s produktmi Pentaho navrhne svojim zákazníkom výkonný a spoľahlivý nástroj na riešenie Business Analytics, ktorý umožní pohodlne reportovať, monitorovať a analyzovať dáta bez nutnosti zložitých operácií.

Riešenia nad business analytickou platformou Pentaho sú využívané širokým spektrom používateľov od IT až po business, a to predovšetkým kvôli ľahkému prístupu ku všetkým dátam vrátane Big Data, ich nenáročnej integrácii, vizualizácii a možnosti tvorenia prediktívnych analýz vedúcich ku kvalitným strategickým rozhodnutiam.

"Pre Pentaho je potešením nadviazať úzku spoluprácu s Unicorn Systems, a spoločne tak ponúknuť spoločnostiam z rôznych odborov podnikania výhody plynúce z našich riešení pre oblasti Big Data a Business Analytics," uviedol Davy Nys, viceprezident pre regióny EMEA a APAC zo spoločnosti Pentaho.

Unicorn Systems ako garantovaný partner ponúkne zákazníkom po celej Európe okrem iného rýchle nasadenie platformy Pentaho, zabezpečí lokálnu podporu a zaručí kvalitné riešenie vďaka hlbokej znalosti business oblasti a pridružených dát.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá