27.2.2013 0 Comments

Unicorn Systems a Pentaho uzavreli partnerstvo v poskytovaní Business Analytics

Softvérová spoločnosť Unicorn Systems sa stala oficiálnym partnerom americkej spoločnosti Pentaho a ponúkne svojim klientom certifikované riešenia v oblasti Business Analytics postavené na komerčnej opensource platforme Pentaho.

Pentaho úzko spája integráciu dát a oblasť Business Analytics do modernej platformy, ktorá ponúka ako IT, tak business používateľom jednoduchý prístup, vizualizáciu a skúmanie všetkých dát, ktoré majú dopad na obchodné výsledky. Unicorn Systems uzavretím partnerstva s Pentaho rozširuje ponuku produktov a služieb o ďalšie riešenia v oblasti Business Analytics. Skúsený tím konzultantov a vývojárov Unicorn Systems v synergii s produktmi Pentaho navrhne svojim zákazníkom výkonný a spoľahlivý nástroj na riešenie Business Analytics, ktorý umožní pohodlne reportovať, monitorovať a analyzovať dáta bez nutnosti zložitých operácií.

Riešenia nad business analytickou platformou Pentaho sú využívané širokým spektrom používateľov od IT až po business, a to predovšetkým kvôli ľahkému prístupu ku všetkým dátam vrátane Big Data, ich nenáročnej integrácii, vizualizácii a možnosti tvorenia prediktívnych analýz vedúcich ku kvalitným strategickým rozhodnutiam.

"Pre Pentaho je potešením nadviazať úzku spoluprácu s Unicorn Systems, a spoločne tak ponúknuť spoločnostiam z rôznych odborov podnikania výhody plynúce z našich riešení pre oblasti Big Data a Business Analytics," uviedol Davy Nys, viceprezident pre regióny EMEA a APAC zo spoločnosti Pentaho.

Unicorn Systems ako garantovaný partner ponúkne zákazníkom po celej Európe okrem iného rýchle nasadenie platformy Pentaho, zabezpečí lokálnu podporu a zaručí kvalitné riešenie vďaka hlbokej znalosti business oblasti a pridružených dát.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá