17.1.2016 0 Comments

True Image Cloud je teraz dostupná na Slovensku

Acronis, celosvetový líder v riešeniach ochrany dát novej generácie, oznámil uvedenie aktualizovanej verzie svojich produktov Acronis True Image Cloud a Acronis True Image 2016 na slovenský trh. Aktualizovaná verzia riešení, ktorá je v súčasnosti jedným z najpredávanejším zálohovacím riešením pre PC na Slovensku, prináša rad vylepšení v oblasti ochrany dát, užívateľského prostredia a zálohovania do cloudu.

Produkty boli inovované na základe požiadaviek zákazníkov, ktorí zdôrazňovali hlavne možnosť prenesenia dát z lokálnych PC diskov, inteligentných telefónov a tabletov do cloudu z dôvodu obmedzenia veľkosti interných úložísk. Došlo tiež k vylepšeniu užívateľského rozhrania a funkcií pre ochranu dát v domácnostiach, ktoré uľahčia správu záloh a obnovu na viacerých počítačoch PC, Mac, inteligentných telefónoch a tabletoch.

„Užívatelia v domácnostiach aj kanceláriách sa dnes obávajú hlavne straty dát v dôsledku poškodených čí stratených zariadení a stretávajú sa so spotrebou úložného priestoru na svojich zariadeniach," povedal Zdeněk Bínek, zodpovedný za predaj riešení Acronis na českom a slovenskom trhu. „Acronis True Image 2016 a Acronis True Image Cloud poskytujú komfortné automatické zálohovanie vo zvolených intervaloch, ktoré zbavuje užívateľa obáv o kľúčové dáta, nezaťažuje výkonnosť zariadenia či internetovú konektivitu nadmernými nárokmi a ponúka neobmedzenú úložnú kapacitu v cloude."

Acronis True Image zaisťuje komplexnú ochranu dát v počítačoch, a to vrátane obrázkov, videozáznamov, dokumentov, aplikácií, hesiel, nastavení a celého operačného systému. Acronis True Image Cloud sa vyznačuje prehľadným centralizovaným ovládacím panelom, ktorý umožňuje centrálnu správu záloh a obnovovanie viacerých zariadení, vrátane osobných počítačov PC a Mac, a mobilných telefónov a tabletov na akejkoľvek platforme (Android, iOS, Windows). Acronis True Image Cloud poskytuje komplexnú ochranu pred stratou dát v dôsledku havárie alebo nepozornosti, medzi ktoré môžu patriť nechcené vymazanie súborov a chyby užívateľov, rovnako ako poškodenie, strata či krádež zariadenia.

Acronis True Image je založený na súbore výkonných technológií na ochranu dát Acronis AnyData Engine, ktoré umožňujú užívateľovi využívať pokročilé a spoľahlivé nástroje na zálohovanie a správu disku, ku ktorým patrí:

Úplný záložný obraz - vytvorí kópiu dát na úrovni diskových blokov, čo užívateľovi umožní vytvoriť si presnú kópiu pevných diskov počítača. Užívateľ si môže zvoliť, či bude zálohovať iba konkrétne zložky alebo si vytvorí úplnú kópiu disku.

Univerzálna obnova - umožňuje užívateľom obnoviť úplný záložný obraz na nový osobný počítač alebo počítač Mac, a to vrátane obnovenia na odlišný hardvér aj premigrovať celý operačný systém, aplikácie i dáta na nový disk alebo na nový počítač.

Rýchle nahrávanie do cloudu - vyvažuje spotrebu sieťových zdrojov s cieľom maximalizácie využitia dostupnej prenosovej rýchlosti pre rýchle nahrávanie zálohy dát do cloudu bez toho, aby to pritom narušilo súbežnú prácu užívateľa či rýchlosť.

Vyskúšaj a rozhodni (Try & Decide) - táto funkcia poskytuje riadené dočasné prostredie pre bezpečné otestovanie nového softvéru, ovládačov, či systémových konfigurácií s možnosťou bezpečného návratu k predchádzajúcej stabilnej systémovej konfigurácii pre prípad technických alebo výkonnostných problémov alebo bezpečnostných hrozieb, napr. vírusu alebo malvéru.

Klonovanie disku - vytvorí presnú repliku diskovej jednotky, ktorá je užitočná pre účely kompletnej migrácie dát z jedného disku na iný, a tiež na vytvorenie viacerých replík disku s rovnakým obsahom.

Cena a dostupnosť

Viac informácií o produktoch Acronis True Image 2016 a Acronis True Image Cloud, vrátane cenníka a možnosti bezplatného vyskúšania nájdete na www.acronis.cz a Acronis True Image je tiež dostupný u väčších predajcov IT.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá