30.1.2014 0 Comments

Tri produkty Sony získali na výstave CES cenu za najlepšiu inováciu – Best of Innovations

Značka Sony si z technologickej výstavy CES 2014 v Las Vegas odniesla tri absolútne ceny za najlepšiu inováciu v rámci CES Innovations Design a Engineering Awards 2014. Ocenenie za najlepšiu inováciu v troch rôznych produktových kategóriách znovu potvrdilo výnimočné postavenie značky Sony v oblasti spotrebnej elektroniky.

Ultrabook VAIO® Fit multi-flip™- jedinečný dizajn, špičkové technológie
Porota CES Innovations Design and Engineering Awards v kategórii „Tablet, čítačka a mobilné PC" ocenila jedinečné dizajnové riešenie mobilného notebooku VAIO® Fit multi-flip™s procesorom Intel Core i7 štvrtej generácie: jediným pohybom ho premeníte na dotykový tablet či monitor, umožňujúci sledovanie filmov vo Full HD kvalite na vysoko luminiscenčnom displeji TRILUMINOS for mobile. Medzi ďalšie technológie, ktoré porotu oslovili, patrí aj dokonale optimalizovaný zvuk ClearAudio+ či 8M kamera so snímačom Exmor RS pre PC.

Sony vie najlepšie, ako budeme fotiť mobilnými telefónmi
Podľa porotcov CES v kategórii „Digitálne zobrazovanie" jednoznačne dominuje rada DSC-QX fotoaparátov v štýle prídavných objektívov. Kombinácia výkonu kompaktných fotoaparátov s komfortom a konektivitou dnešných smartfónov podľa nich od základu mení spôsob, ako pristupujeme k foteniu mobilným telefónom.

Napríklad najmodernejší DSC-QX100 môžete pripojiť k akémukoľvek smartfónu. Objektív Carl Zeiss s 20,2 Mpix, s rozsahom ohniskových vzdialeností 28-100 mm, svetelnosťou F1,8-4,9 a snímačom CMOS Exmor R sa stará nielen o neuveriteľne detailné fotografie s minimom šumu, ale tiež o ideálne rozostrené pozadie pri fotení portrétov. Navyše disponuje technológiou NFC, vďaka ktorej ľahko a rýchlo objektív prepojíte so svojím smartfónom a aplikácia PlayMemories Mobile vám umožní objektív ovládať. Pre okamžité zdieľanie je k dispozícii Wi-Fi.

Vstúpte do videosveta Sony 4K
Ako svetovú špičku v kategórii „Domáce audio-video komponenty" ocenila porota CES 2014 prehrávačFMP-X1 4K Ultra HD. Vďaka nemu môžete sledovať hollywoodske trháky vo formáte 4K Ultra HD, čo znamená štyrikrát väčší detail a ostrosť obraz v porovnaní s Full HD. Na pevnom disku s kapacitou 2 TB je nahratá kolekcia nezávislých filmov a knižnica so 4K videami. Ďalší obsah môžete pridať vďaka slotu na SD karty, USB 2.0 i 3.0, HDMI prepojeniu alebo proste využijete pripojenie do siete Video Unlimited 4K od Sony. Produkt je zatiaľ dostupný iba na americkom trhu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá