30.1.2014 0 Comments

Tri produkty Sony získali na výstave CES cenu za najlepšiu inováciu – Best of Innovations

Značka Sony si z technologickej výstavy CES 2014 v Las Vegas odniesla tri absolútne ceny za najlepšiu inováciu v rámci CES Innovations Design a Engineering Awards 2014. Ocenenie za najlepšiu inováciu v troch rôznych produktových kategóriách znovu potvrdilo výnimočné postavenie značky Sony v oblasti spotrebnej elektroniky.

Ultrabook VAIO® Fit multi-flip™- jedinečný dizajn, špičkové technológie
Porota CES Innovations Design and Engineering Awards v kategórii „Tablet, čítačka a mobilné PC" ocenila jedinečné dizajnové riešenie mobilného notebooku VAIO® Fit multi-flip™s procesorom Intel Core i7 štvrtej generácie: jediným pohybom ho premeníte na dotykový tablet či monitor, umožňujúci sledovanie filmov vo Full HD kvalite na vysoko luminiscenčnom displeji TRILUMINOS for mobile. Medzi ďalšie technológie, ktoré porotu oslovili, patrí aj dokonale optimalizovaný zvuk ClearAudio+ či 8M kamera so snímačom Exmor RS pre PC.

Sony vie najlepšie, ako budeme fotiť mobilnými telefónmi
Podľa porotcov CES v kategórii „Digitálne zobrazovanie" jednoznačne dominuje rada DSC-QX fotoaparátov v štýle prídavných objektívov. Kombinácia výkonu kompaktných fotoaparátov s komfortom a konektivitou dnešných smartfónov podľa nich od základu mení spôsob, ako pristupujeme k foteniu mobilným telefónom.

Napríklad najmodernejší DSC-QX100 môžete pripojiť k akémukoľvek smartfónu. Objektív Carl Zeiss s 20,2 Mpix, s rozsahom ohniskových vzdialeností 28-100 mm, svetelnosťou F1,8-4,9 a snímačom CMOS Exmor R sa stará nielen o neuveriteľne detailné fotografie s minimom šumu, ale tiež o ideálne rozostrené pozadie pri fotení portrétov. Navyše disponuje technológiou NFC, vďaka ktorej ľahko a rýchlo objektív prepojíte so svojím smartfónom a aplikácia PlayMemories Mobile vám umožní objektív ovládať. Pre okamžité zdieľanie je k dispozícii Wi-Fi.

Vstúpte do videosveta Sony 4K
Ako svetovú špičku v kategórii „Domáce audio-video komponenty" ocenila porota CES 2014 prehrávačFMP-X1 4K Ultra HD. Vďaka nemu môžete sledovať hollywoodske trháky vo formáte 4K Ultra HD, čo znamená štyrikrát väčší detail a ostrosť obraz v porovnaní s Full HD. Na pevnom disku s kapacitou 2 TB je nahratá kolekcia nezávislých filmov a knižnica so 4K videami. Ďalší obsah môžete pridať vďaka slotu na SD karty, USB 2.0 i 3.0, HDMI prepojeniu alebo proste využijete pripojenie do siete Video Unlimited 4K od Sony. Produkt je zatiaľ dostupný iba na americkom trhu.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá