8.1.2016 0 Comments

Tri nové audio systémy od Sony napumpujú párty brutálnym zvukom, vibrujúcimi basmi a strhujúcimi svetelnými efektmi

GTK-XB7

Jeden box, super basy. Sony prichádza so skvelým zvukom, obrovským výkonom a dvoma 16 cm nízkofrekvenčnými reproduktormi. XB7 premení aj obyčajnú noc v pohodlí domova na klubový zážitok. Unikátna EXTRA BASS technológia od Sony používa DSP technológiu, ktorá šikovne transformuje frekvencie vzhľadom na použitý zdroj audia, zatiaľ čo udržiava excelentnú kvalitu zvuku. Vaše obľúbené pesničky sú ešte výraznejšie, s dynamickými a hlbokými basmi, ktoré definujú dnešnú elektronickú tanečnú hudbu.

Vzrušujúce trojité multi-farebné osvetlenie, líniové svetlá, stroboskopy a pulzujúce svetlo reproduktorov v synchronizácii s hudbou prinesie atmosféru festivalu priamo do vašej obývacej izby. Zahrajte si podľa seba: Funkcia Multi Layout dovoľuje uložiť XB7 vertikálne alebo na strany a užiť si vzrušujúci stereo zvuk. Funkcia Speaker Add, umožňuje pripojiť druhý XB7 prostredníctvom Bluetooth a okamžite zdvojnásobiť hudobný zážitok.

Super zvuk, žiadne káble: Funkcia One-touch umožňuje prehrávanie obľúbených skladieb a playlistov prostredníctvom Bluetooth jediným dotykom priamo na smartfóne alebo tablete. Pokiaľ ani to nestačí, pridajte skvelé DJ efekty ovládané pomocou mobilnej aplikácie Sony´s SongPal. Pomocou audio vstupu, môžete pripojiť MP3 prehrávače alebo iný hudobný zdroj.

MHC-GT4D

S novinkou GT4D si vychutnáte skvelý zvuk tromi rôznymi spôsobmi. Audio systém môžete vďaka šikovným kolieskam jednoducho premiestniť z miestnosti do miestnosti. Fanúšikovia televízie si prídu tiež na svoje. GT4D jednoducho pripojíte prostredníctvom HDMI kábla, takže si môžeš skvelý zvuk vychutnať aj pri pozeraní filmov napríklad na DVD. Pre viac zábavy, jednoducho umiestnite oba reproduktory na stôl a počúvajte hudbu každý deň.

GT4D ponúka veľa možností zábavy. Spojte bezdrôtovo audio systém so smartfónom a rozozvučte miestnosť vďaka technológii Bluetooth. Vložte CD, pripojte USB plné MP3 alebo WAV súborov alebo MP3 prehrávač cez audio vstup prípadne si nalaďte rádio - možnosti sú neobmedzené.

Zariadenia disponujú funkciou MEGA BASS, ktoré produkuje hutné basové linky jednoduchým stlačením tlačidla. Osvetlenie reproduktorov zase dotvorí atmosféru pulzovaním do rytmu hudby. S-Force Front Surround vytvorí pri pozeraní filmov zvuk, ktorý vás skutočne pohltí. Roztancujte tanečný parket skratchovaním, samplovaním a inými kreatívnymi DJ efektami.

Gesture ovládanie umožňuje preskakovať skladby, ovládať hlasitosť alebo pridávať efekty jednoduchým mávnutím ruky. Chcete to ešte hlasnejšie? Jednoducho pripojte GT4D systém s Party Chain pre ešte mohutnejší zvuk s osvetlením v rytmoch hudby.

MHC-V11

Potešte sa ohromným zvukom - dokonca aj v obmedzenom priestore. Kompaktný V11 vyniká najmä dizajnom, ktorý šetrí miesto. Je navrhnutý tak, aby bol jednoducho použiteľný všade, kde treba. Užite si hudbu cez Bluetooth, CD alebo USB s 20 cm subwooferom a funkciou MEGA BASS. Každý tón rozsvieti modré LED svetlo, ktoré bliká v rytme hudby. Ešte viac zábavy prinášajú karaoke a DJ efekty.

Nové výkonné audio systémy od Sony budú dostupné od apríla 2016 za MOC: €350 (GTK-XB7), €750(MHC-GT4D) a €280 (MHC-V11).

Podrobné technické špecifikácie tu: GTK-XB7, MHC-GT4D, MHC-V11.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá