Image
21.2.2013 0 Comments

Transformer Book – plnohodnotný notebook s telom tabletu

TX_300_02.JPG Spoločnosť ASUS predstavila zariadenie ASUS Transformer Book TX300, ktoré kombinuje výkon a vlastnosti plnohodnotného notebooku s mobilitou a pohodlím tabletu. ASUS Transformer Book sa na prvý pohľad javí ako kompaktný a výkonný Windows 8 notebook s procesorom Intel Core tretej generácie a vysokokapacitným pevným diskom. Odpojením 13,3-palcového Full HD displeja z dokovacej stanice sa však ASUS Transformer Book okamžite premení na samostatný Windows 8 tablet so 128GB SSD úložiskom.

Perfektný pre prácu
TX_300_03.JPG ASUS Transformer Book je výbornou voľbou pre každého, kto hľadá plnohodnotný notebook pre prácu a tablet pre zábavu. ASUS Transformer Book je vybavený treťou generáciou výkonných procesorov Intel Core i5 alebo i7, podsvietenou klávesnicou a veľkým viacdotykovým touchpadom pre pohodlnú prácu a tvorbu obsahu. ASUS Transformer Book má 13,3-palcový displej s ochranným sklom Corning Concore a umožňuje 10-bodové viacdotykové ovládanie v režime notebooku a tabletu.

Vďaka samostatným batériám v tablete a dokovacej stanici ponúka ASUS Transformer Book až 5 hodinovú výdrž v režime notebooku a 8 hodín prevádzky v režime tabletu. Výdrž batérie v režime notebooku môže byť predĺžená až na 8 hodín, vypnutím pevného disku a portov, pričom klávesnica a touchpad ostanú aj naďalej aktívne. V standby režime, z ktorého sa zariadenie zapne v priebehu dvoch sekúnd, vydrží ASUS Transformer Book fungovať na jedno nabitie až dva týždne.

Ideálny pre zábavu
ASUS Transformer Book exceluje vďaka 13,3" 1080p Full HD displeju aj pri sledovaní filmov, fotografií alebo pri hraní hier. Technológia IPS displeja zabezpečuje vynikajúci jas a živú a presnú reprodukciu farieb. Vďaka 178-stupňovému pozorovaciemu uhlu je obraz jasný a čistý aj pri pohľade zo strán.

ASUS Transformer Book nezaostáva ani v reprodukcii zvuku. Vysoko-kvalitné stereo reproduktory sa nachádzajú na dokovacej stanici a na tablete. Zvukovú kvalitu vylepšujú aj technológie ASUS SonicMaster, ktorá bola vyvinutá v spolupráci s Bang & Olufsen ICEpower® a MaxxAudio od spoločnosti Waves, výhercu ocenenia Technical GRAMMY Award. ASUS Transformer Book je vybavený prednou HD kamerou a mikrofónom pre video komunikáciu a zadnou 5MP kamerou, ktorá dokáže nahrávať video v rozlíšení 720p HD.

Technológia High-Speed Bridge pre maximálnu rýchlosť úložiska
ASUS Transformer Book disponuje samostatným úložiskom pre režim notebooku a tabletu. Dokovacia stanica je vybavená 320GB alebo 500GB pevným diskom a poskytuje priestor pre softvér a súkromné dáta. 128GB SSD úložisko v prípade tabletu kombinuje rýchlosť a dostatok voľného miesta pre aplikácie, filmy, hudbu a hry.
Nakoľko sa hlavné komponenty nachádzajú v tablete a pevný disk a porty sú umiestnené v dokovacej stanici, exkluzívna technológia ASUS High-Speed Bridge zabezpečuje maximálny výkon a vysokorýchlostné prepojenie, rýchlejšie ako USB 3.0, medzi tabletom a dokovacou stanicou.

Špecifikácie:

ASUS Transformer Book TX300

  • Windows 8 / Windows 8 Professional
  • Intel® Core™ i5 alebo i7 procesor
  • 13,3-palcový Full HD viacdotykový displej s IPS technológiou
  • 320GB/500GB HDD (dokovacia stanica) & 128GB SSD (tablet)
  • 4GB DDR3 dual-channel (1600MHz) RAM
  • Predná HD kamera & voliteľná 5MP zadná kamera
  • Tablet: 213 x 340 x 4~11mm / 950g
  • Dokovacia stanica: 219 x 340 x 3~12.9mm / 900g

Dostupnosť a cena
ASUS Transformer Book TX300 bude dostupný
od marca 2013 vo vybraných lokalitách u autorizovaných ASUS predajcov za cenu od 1320 eur s DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 2

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá