Image
27.3.2014 0 Comments

Toshiba získala päť ocenení Red Dot za inovatívny produktový dizajn Blu-ray Disc™ prehrávača, televízora a notebookov

Spoločnosť Toshiba Europe GmbH oznamuje, že získala päť ocenení v medzinárodnej prestížnej dizajnovej súťaži "Red Dot Award: Product Design 2014" za vysoko kvalitný dizajn produktov z každej zo svojich hlavných produktových kategórií.

- BDX6400 Smart Blu-ray Disc™ prehrávač

- Rad Smart TV L74

- Notebooky Portégé Z30, Tecra Z40 a Tecra Z50

Ocenenie Red Dot Design Award a značka "Red Dot", sú celosvetovo uznávaným symbolom vynikajúceho dizajnu. Kategória "Produkt Design" je jednou z najväčších svetových súťaží svojho druhu, ktorej sa tento rok zúčastňuje 1.816 výrobcov, dizajnérov a architektov z 53 krajín. Tí všetci nominovali svoje výrobky v tomto roku v nádeji, že získajú pečať kvality Red Dot. Štyridsať prísne vybraných porotcov testovalo, diskutovalo a hodnotilo celkom 4815 prihlásených výrobkov s prihliadnutím na kritériá, ako sú inovácie, funkčnosť, kvalita a ekologická efektivita.

BDX6400 Blu-ray Disc prehrávač:
Známkou Red Dot ocenený Smart prehrávač Blu-ray Disc™ Toshiba BDX6400 prináša Ultra HD upscaling, ktorý dokáže vylepšiť obraz do neuveriteľnej kvality a prehráva 3D videá s realistickými detailmi. Kompaktná konštrukcia BDX6400 kombinuje čierne telo so striebornou pieskovanou vrchnou časťou a nadväzuje tak na súčasný štýl televízorov Toshiba. Priložený vertikálny stojan umožňuje použiť BDX6400KE na výšku alebo tradične horizontálne, a to podľa potreby konkrétneho priestoru.

BDX6400KE_right (1).jpg

Rad Smart televízorov L74:
Rad plochých televízorov L74 dostal Red Dot za vynikajúci dizajn. Kombinácia inovatívnej CEVO™ technológie, ktorá zvyšuje kvalitu zvuku a obrazu, a inteligencie pokročilých služieb Smart TV Cloud bola navrhnutá tak, aby divák pri sledovaní tejto 3D TV zapojil všetky zmysly. Tento rad televízorov je tak hodný stať sa ústredným bodom každej obývacej izby s jasne definovaným dizajnom.

55L7400_Front_2.jpg

Notebooky Portégé Z30, Tecra Z40 a Z50:
Rad Toshiba Z obsahuje notebooky Portégé Z30, Tecra Z40 a Tecra Z50. Všetci zástupcovia tohto radu získali ocenenie Red Dot individuálne. Tieto špecializované firemné modely sú ideálnou voľbou pre mnoho odvetví - od vzdelávania až po náročné podnikové využitie. Sú optimalizované pre dlhodobú prácu na cestách a majú rovnaký čistý dizajn. Poskytujú celodennú výdrž na batérie a rozšírené bezpečnostné funkcie. Sú to ľahké a tenké prístroje. Portégé Z30 aj Tecra Z40 a Z50 zdieľajú rovnaké oceľovo šedé šasi z horčíkovej zliatiny, ktoré notebookom prepožičiava elegantný, moderný dizajn a zároveň im zaisťuje dostatočnú odolnosť, aby vydržali náročné každodenné používanie v pracovných podmienkach. Napriek štíhlemu prevedenie nebol daný priestor žiadnym kompromisom v oblasti funkčnosti. Vo všetkých modeloch boli okrem iného vstavané porty v plnej veľkosti.

Portege_Tecra_family_05.jpg


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá