Image
15.4.2015 0 Comments

Toshiba prináša svoje biznis notebooky s piatou generáciu procesorov Intel® CoreTM

Portege Z30-A_03_Z_Screen.jpg Europe GmbH oznamuje, že firemné notebooky Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B sú odteraz dostupné aj s piatou generáciou procesorov Intel® CoreTM. S najnovšou generáciou procesorov, dlhšou výdržou batérie a výbornými vlastnosťami sú ideálnou voľbou pre väčšie korporácie, ale aj malé a stredne veľké podniky (SMB).

Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B odteraz využívajú výhody piatej generácie procesorov Intel Core, ktoré spĺňajú podnikateľské nároky na mobilitu a výkon pri menšej spotrebe energie. Vďaka schopnosti multi-taskingu na cestách aj v kancelárii a prepracovaným funkciám zabezpečenia pre ochranu dát sú vhodné pre každý biznis. Všetky modely sú na trhu s výkonnými procesormi až po rad Intel® CoreTM i7.

Tieto notebooky sa už v minulosti mohli pochváliť veľkou výdržou batérie, ale teraz sa Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B pýšia ešte dlhšou prevádzkou na jedno nabitie. Pre ultramobilný notebook Toshiba Portégé Z30 to konkrétne znamená nárast z pôvodných 13,5 hodiny na skvelých 17 hodín. To využijú predovšetkým podnikatelia, ktorí sú často na cestách. Bez potreby nabitia tak notebook vydrží až dva pracovné dni a dokáže sa prispôsobiť aj veľmi nepravidelnému životnému tempu v pohybe.

Portege_Tecra_family_05.jpg

Notebook Tecra Z40 je navrhnutý tak, aby perfektne udržal rovnováhu medzi mobilitou a výkonom. Výdrž batérie sa pri tomto modeli predĺžila až na 151 hodín z pôvodných 10,51 hodiny. Aj Satellite Pro R50-B teraz poskytne používateľovi komfort celého pracovného dňa bez potreby nabíjania s výdržou batérie až 81 hodín.

Notebook Tecra Z40 je vyladený tak, aby dokonale udržiaval rovnováhu medzi mobilitou a výkonom. Výdrž batérie sa pri tomto modeli zvýšila až na 15hodín z pôvodných 10,5hodín. Aj Satellite Pro R50-B teraz poskytne používateľovi komfort celého pracovného dňa bez potreby nabíjania s výdržou batérie až 8hodín.

Tecra_Z50-A_05.jpg

Portégé Z30 (33,8 cm, 13,3”) a Tecra Z40 (35,6 cm, 14,1”) sú ideálnymi spoločníkmi pre vedúcich pracovníkov, ktorí trávia veľa času na cestách a hľadajú prémiové, vysoko výkonné a ultramobilné riešenie, ktoré bezproblémovo pracuje bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. Vďaka pokročilým funkciám ochrany, ako je Trusted Platform Module (TPM), možnosti dokovania a technológii Intel® vPro, sú oba modely vhodné aj do pracovného prostredia, v ktorom môže IT oddelenie monitorovať a spravovať zariadenia na diaľku.

Toshiba Satellite Pro R50-B 39,6 cm (15,6”) vytvára koncept spoľahlivého a dostupného zariadenia v tenkom a ľahkom šasi s pridanou hodnotou pre SMB a aj tento prístroj je doplnený o mimoriadnou Záruku spoľahlivosti Toshiba, ktorá zaručuje, že v prípade poruchy notebooku počas prvého roka od nákupu dostane zákazník okrem záručnej opravy aj celú kúpnu cenu zariadenia späť.

Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40, a Satellite Pro R50-B s piatou generáciou procesora Intel® Core™ sú odteraz dostupné na európskom trhu.


Toshiba on-line

Špecifikácia a opis najnovších produktov spoločnosti Toshiba vrátane ďalších informácií nájdete na stránkach http://www.toshiba-slovakia.com/. Pre obrázky, posledné tlačové správy a ďalšie materiály navštívte http://www.toshiba-slovakia.com/press/.

Všetky uvedené ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

Presné špecifikácie produktov závisia na konkrétnom modeli a dostupnosti v mieste predaja.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá