Image
15.4.2015 0 Comments

Toshiba prináša svoje biznis notebooky s piatou generáciu procesorov Intel® CoreTM

Portege Z30-A_03_Z_Screen.jpg Europe GmbH oznamuje, že firemné notebooky Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B sú odteraz dostupné aj s piatou generáciou procesorov Intel® CoreTM. S najnovšou generáciou procesorov, dlhšou výdržou batérie a výbornými vlastnosťami sú ideálnou voľbou pre väčšie korporácie, ale aj malé a stredne veľké podniky (SMB).

Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B odteraz využívajú výhody piatej generácie procesorov Intel Core, ktoré spĺňajú podnikateľské nároky na mobilitu a výkon pri menšej spotrebe energie. Vďaka schopnosti multi-taskingu na cestách aj v kancelárii a prepracovaným funkciám zabezpečenia pre ochranu dát sú vhodné pre každý biznis. Všetky modely sú na trhu s výkonnými procesormi až po rad Intel® CoreTM i7.

Tieto notebooky sa už v minulosti mohli pochváliť veľkou výdržou batérie, ale teraz sa Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B pýšia ešte dlhšou prevádzkou na jedno nabitie. Pre ultramobilný notebook Toshiba Portégé Z30 to konkrétne znamená nárast z pôvodných 13,5 hodiny na skvelých 17 hodín. To využijú predovšetkým podnikatelia, ktorí sú často na cestách. Bez potreby nabitia tak notebook vydrží až dva pracovné dni a dokáže sa prispôsobiť aj veľmi nepravidelnému životnému tempu v pohybe.

Portege_Tecra_family_05.jpg

Notebook Tecra Z40 je navrhnutý tak, aby perfektne udržal rovnováhu medzi mobilitou a výkonom. Výdrž batérie sa pri tomto modeli predĺžila až na 151 hodín z pôvodných 10,51 hodiny. Aj Satellite Pro R50-B teraz poskytne používateľovi komfort celého pracovného dňa bez potreby nabíjania s výdržou batérie až 81 hodín.

Notebook Tecra Z40 je vyladený tak, aby dokonale udržiaval rovnováhu medzi mobilitou a výkonom. Výdrž batérie sa pri tomto modeli zvýšila až na 15hodín z pôvodných 10,5hodín. Aj Satellite Pro R50-B teraz poskytne používateľovi komfort celého pracovného dňa bez potreby nabíjania s výdržou batérie až 8hodín.

Tecra_Z50-A_05.jpg

Portégé Z30 (33,8 cm, 13,3”) a Tecra Z40 (35,6 cm, 14,1”) sú ideálnymi spoločníkmi pre vedúcich pracovníkov, ktorí trávia veľa času na cestách a hľadajú prémiové, vysoko výkonné a ultramobilné riešenie, ktoré bezproblémovo pracuje bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. Vďaka pokročilým funkciám ochrany, ako je Trusted Platform Module (TPM), možnosti dokovania a technológii Intel® vPro, sú oba modely vhodné aj do pracovného prostredia, v ktorom môže IT oddelenie monitorovať a spravovať zariadenia na diaľku.

Toshiba Satellite Pro R50-B 39,6 cm (15,6”) vytvára koncept spoľahlivého a dostupného zariadenia v tenkom a ľahkom šasi s pridanou hodnotou pre SMB a aj tento prístroj je doplnený o mimoriadnou Záruku spoľahlivosti Toshiba, ktorá zaručuje, že v prípade poruchy notebooku počas prvého roka od nákupu dostane zákazník okrem záručnej opravy aj celú kúpnu cenu zariadenia späť.

Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40, a Satellite Pro R50-B s piatou generáciou procesora Intel® Core™ sú odteraz dostupné na európskom trhu.


Toshiba on-line

Špecifikácia a opis najnovších produktov spoločnosti Toshiba vrátane ďalších informácií nájdete na stránkach http://www.toshiba-slovakia.com/. Pre obrázky, posledné tlačové správy a ďalšie materiály navštívte http://www.toshiba-slovakia.com/press/.

Všetky uvedené ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

Presné špecifikácie produktov závisia na konkrétnom modeli a dostupnosti v mieste predaja.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá