Image
15.4.2015 0 Comments

Toshiba prináša svoje biznis notebooky s piatou generáciu procesorov Intel® CoreTM

Portege Z30-A_03_Z_Screen.jpg Europe GmbH oznamuje, že firemné notebooky Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B sú odteraz dostupné aj s piatou generáciou procesorov Intel® CoreTM. S najnovšou generáciou procesorov, dlhšou výdržou batérie a výbornými vlastnosťami sú ideálnou voľbou pre väčšie korporácie, ale aj malé a stredne veľké podniky (SMB).

Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B odteraz využívajú výhody piatej generácie procesorov Intel Core, ktoré spĺňajú podnikateľské nároky na mobilitu a výkon pri menšej spotrebe energie. Vďaka schopnosti multi-taskingu na cestách aj v kancelárii a prepracovaným funkciám zabezpečenia pre ochranu dát sú vhodné pre každý biznis. Všetky modely sú na trhu s výkonnými procesormi až po rad Intel® CoreTM i7.

Tieto notebooky sa už v minulosti mohli pochváliť veľkou výdržou batérie, ale teraz sa Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B pýšia ešte dlhšou prevádzkou na jedno nabitie. Pre ultramobilný notebook Toshiba Portégé Z30 to konkrétne znamená nárast z pôvodných 13,5 hodiny na skvelých 17 hodín. To využijú predovšetkým podnikatelia, ktorí sú často na cestách. Bez potreby nabitia tak notebook vydrží až dva pracovné dni a dokáže sa prispôsobiť aj veľmi nepravidelnému životnému tempu v pohybe.

Portege_Tecra_family_05.jpg

Notebook Tecra Z40 je navrhnutý tak, aby perfektne udržal rovnováhu medzi mobilitou a výkonom. Výdrž batérie sa pri tomto modeli predĺžila až na 151 hodín z pôvodných 10,51 hodiny. Aj Satellite Pro R50-B teraz poskytne používateľovi komfort celého pracovného dňa bez potreby nabíjania s výdržou batérie až 81 hodín.

Notebook Tecra Z40 je vyladený tak, aby dokonale udržiaval rovnováhu medzi mobilitou a výkonom. Výdrž batérie sa pri tomto modeli zvýšila až na 15hodín z pôvodných 10,5hodín. Aj Satellite Pro R50-B teraz poskytne používateľovi komfort celého pracovného dňa bez potreby nabíjania s výdržou batérie až 8hodín.

Tecra_Z50-A_05.jpg

Portégé Z30 (33,8 cm, 13,3”) a Tecra Z40 (35,6 cm, 14,1”) sú ideálnymi spoločníkmi pre vedúcich pracovníkov, ktorí trávia veľa času na cestách a hľadajú prémiové, vysoko výkonné a ultramobilné riešenie, ktoré bezproblémovo pracuje bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. Vďaka pokročilým funkciám ochrany, ako je Trusted Platform Module (TPM), možnosti dokovania a technológii Intel® vPro, sú oba modely vhodné aj do pracovného prostredia, v ktorom môže IT oddelenie monitorovať a spravovať zariadenia na diaľku.

Toshiba Satellite Pro R50-B 39,6 cm (15,6”) vytvára koncept spoľahlivého a dostupného zariadenia v tenkom a ľahkom šasi s pridanou hodnotou pre SMB a aj tento prístroj je doplnený o mimoriadnou Záruku spoľahlivosti Toshiba, ktorá zaručuje, že v prípade poruchy notebooku počas prvého roka od nákupu dostane zákazník okrem záručnej opravy aj celú kúpnu cenu zariadenia späť.

Toshiba Portégé Z30, Tecra Z40, a Satellite Pro R50-B s piatou generáciou procesora Intel® Core™ sú odteraz dostupné na európskom trhu.


Toshiba on-line

Špecifikácia a opis najnovších produktov spoločnosti Toshiba vrátane ďalších informácií nájdete na stránkach http://www.toshiba-slovakia.com/. Pre obrázky, posledné tlačové správy a ďalšie materiály navštívte http://www.toshiba-slovakia.com/press/.

Všetky uvedené ochranné známky sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

Presné špecifikácie produktov závisia na konkrétnom modeli a dostupnosti v mieste predaja.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá